Ziemassvētku dāvanas mammai - padomi, kas būs noderīgi ikvienam!

Ziemassvētki ir laiks, kad ikvienam no mums ir sniegta lieliska iespēja iepriecināt savus tuviniekus. Tas ir brīdis, kad varam veltīt laiku dāvanu iegādei, iepriecinot savus pašus mīļākos cilvēkus. Viens no svarīgākajiem cilvēkiem, protams, ir mamma. Viņa ir cilvēks, kas vienmēr par tevi rūpēsies kā neviens cits. Izmanto iespēju svētkos viņai atdarīt ar to pašu un pasaki viņai paldies par nebeidzamo atbalstu.

 

Mēģinot saprast, ko dāvināt mammai Ziemassvētkos, atceries, ka labākā dāvana nāk no sirds. Tai nav jābūt lielākajai un dārgākajai dāvanai. Protams, ka mammas ir pelnījušas lielākās rūpes, pateicību un labākās dāvanas par visu, ko mūsu labā ir darījušas. Taču lieliska Ziemassvētku dāvana mammai ir kaut kas praktisks, noderīgs un ar labu nodomu davināts.

 

Ko dāvināt mammai Ziemassvētkos?

Ja ir aptrūkušās idejas ar Ziemassvētku dāvanām un tu nezini, ko dāvināt savai mīļajai mammai, mums tev ir sagatavoti pāris vērtīgas idejas. Iespējams, ka kāda no šīm dāvanām jau šajos Ziemassvētkos kļūs par dāvanu tavai mīļajai māmiņai.

 

Helios - veselības un skaistuma centrs 

Veselības un skaistuma centra dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai Ziemassvētkos. Šī dāvana mammai sniegs iespēju relaksēties un sajusties kā dievietei. Helios dāvanu karti mammas varēs izmantot, izvēloties kādu no Helios veselības un skaistuma centra piedāvātajiem piedāvājumiem. Ir iespēja izvēlēties gan klasisko masāžu, gan arī banku, vakuuma, sporta, zemūdens, kā arī vēl pāris citas masāžas, kuras noteikti tavai mammai ļaus iegūt vairāk enerģijas. Tāpat arī pieejamas dažāda veida eksotiskās masāžas – tādas tava mamma vēl nebūs piedzīvojusi.

Divu dienu atpūta - saldi rūgtais sapnis Piena muižā diviem

Vēl viena lieliska dāvana mammai ir divu dienu atpūta Piena muižā. Saldi rūgtais sapnis noteikti būs lielisks piedzīvojums, kurš paliks atmiņā vēl ilgu laiku. Rūgtās šokolādes SPA rituāla laikā ķermenis tiek ietīts siltā melnās šokolādes un saldā krējuma maskā, kas lieliski baro visu ķermeni. Procedūras laikā mamma varēs baudīt zāļu tējas vai arī glāzi silta piena ar medus. Dāvanā ir iekļautas arī vakariņas Piena muižā un nakšņošana divvietīgā Piena muižas numuriņā. 

 

Lejasmārtiņi - pirts procedūras

Lejasmārtiņi dāvanu karte ir relaksējoša un vienlīdz interesanta dāvana mammai. Pirts apmeklējuma laikā dāvanas saņēmēja atpūtīsies, atbrīvosies no negatīvās enerģijas un noteikti uzzinās daudz jauna par pirtī iešanu. Lejasmārtiņos pirts rituālu veic sertificēti pirtnieki, tiek izmantotas dažādas lapu, skuju koku un zāļu slotiņas, skrubis pēc klienta vēlmes un patikas, masāža, maskas u.c. procedūras pēc vienošanās. 

 

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem

Ja tavai mammai patīk pucēties un papildināt apģērbu komplektus ar spožām un mirdzošām rotaslietām, tad mums ir lieliska dāvanas ideja tieši tavai mammai. Nela Gems dāvanu karte ļaus viņai izvēlēties sev tīkamāko rotaslietu ar pašas izvēlētajiem kristāliem. Turklāt Nela Gems zīmols piedāvā iespēju arī noskaidrot akmeņu nozīmi. Tādā veidā piemeklējot rotaslietu jaunajai īpašniecei piemērotākos kristālus ar pozitīvo enerģiju.

 

Restorāni un kafejnīcas

Restorāna apmeklējums ir vēl viens lielisks iemesls sapucēties un atklāt vēl neizbaudītas garšas. Šī dāvana sniegs tavai mammai iespēju doties gardās vakariņās kopā ar vīru vai ar kādu sen nesatiktu draudzeni. Kategorija Restorāni un kafejnīcas ir piepildīta ar dažādiem restorānu piedāvājumiem. Ja tava mamma ir īstena gardēde, kura novērtē kopā sanākšanas mirkļus pie vakariņām, tad šī ir piemērotā dāvana.

 

Dekupāžas kursi

„Deko Ideja” dāvanu karte 12h garumā jeb 4 nodarbību laikā piedāvā iespēju apgūt un pilnveidot prasmes dekupāžas mākslā, kā arī labi pavadīt laiku domubiedru vidū. Ja tava mamma labprāt apgūst ko jaunu, tad uzdāvini viņai šo iespēju pilnveidot savas prasmes dekupāžas mākslā. Katra nodarbība tiks veltīa dažādai dekupāžas mākslas nodarbei ar dažādiem materiāliem, ieskaitot, salvetes un rīspapīru. 

 

 

 

FromMe.lv piedāvājuma klāstā varēsi atrast arī dažādas citas dāvanas, kuras noteikti būs lieliski piemērotas tavai mammai šajos Ziemassvētkos. Lai izdodas atrast īsto dāvanu!

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu