Ziemassvētku dāvanas mammai - padomi, kas būs noderīgi ikvienam!

Ziemassvētki ir laiks, kad ikvienam no mums ir sniegta lieliska iespēja iepriecināt. Tas ir brīdis, kad varam veltīt laiku dāvanu iegādei, iepriecinot savus pašus mīļākos cilvēkus. Viens no šādiem mīļajiem cilvēkiem, protams, ir mamma. Viņa par mums ir rūpējusies visu bērnību, tāpēc noteikti Ziemassvētkos ir vērts padomāt, kā iepriecināt viņu. Tas pat nenozīmē, ka ir nepieciešami milzīgi naudas līdzekļi – viņa noteikti novērtēs nevis pašu dāvanu, bet gan to, ka esi padomājis par viņu.

Ja ir aptrūkušās idejas, ko dāvināt savām mīļajām mammām Ziemassvētkos, mums tev ir sagatavoti pāris vērtīgi padomi. Iespējams, ka kāda no šīm dāvanām jau šajos Ziemassvētkos kļūs par dāvanu tavai mīļajai māmiņai.

Helios - veselības un skaistuma centrs dāvanu karte

Interneta dāvanu veikalā FromMe.lv plašā klāstā iespējams iegādāties dažādas Ziemassvētku dāvanas mammai. Viena no tādām, protams, ir veselības un skaistuma centra dāvanu karte. Tas būs veids, kā savai mammai sniegt iespēju relaksēties un sajusties kā dievietei.

Dāvanu karti mammas varēs izmantot, izvēloties kādu no Helios veselības un skaistuma centra piedāvātajiem piedāvājumiem. Ir iespēja izvēlēties ārstniecisko vingrošanu, tāpat arī masāžu. Jāpiemin, ka šajā centrā iespējams saņemt gan klasisko masāžu, gan arī banku, vakuuma, sporta, zemūdens, kā arī vēl pāris citas masāžas, kuras noteikti tavai mammai ļaus iegūt vairāk enerģijas.

Mammas varēs izmēģināt arī kādu no piedāvātajām ūdens procedūrām, piemēram, zemūdens masāžu, pērļu, sāls vai dūņu vannu. Tāpat arī pieejamas dažāda veida eksotiskās masāžas – tādas tava mamma vēl nebūs piedzīvojusi! Protams, neizpaliek arī SPA procedūras, kas ļauj izbaudīt šokolādes vai karsto akmeņu masāžas, kas ļauj relaksēties no ikdienas pienākumiem.

Divu dienu atpūta - saldi rūgtais sapnis Piena muižā diviem

Vēl viena lieliska dāvana mammai, ko piedāvā iegādāties interneta dāvanu veikals FromMe.lv ir divu dienu atpūta Piena muižā. Tas noteikti būs lielisks piedzīvojums, kurš paliks atmiņā vēl ilgu laiku. Pirmajā dienā mamma ar otru cilvēku ieradīsies numuriņā un varēs iekārtoties tajā. Tālāk sekos rūgtās šokolādes SPA rituāls. Ķermenis tiks ietīts siltā melnās šokolādes un saldā krējuma maskā, kas lieliski baros visu ķermeni. Procedūras laikā mamma varēs baudīt zāļu tējas vai arī glāzi silta piena ar medus.

Dāvanā ir iekļautas arī vakariņas Piena muižā un nakšņošana divvietīgā Piena muižas numuriņā. Savukārt otrajā dienā mamma varēs baudīt nesteidzīgu atpūtu, baudot baseina piedāvātos priekus, tāpat arī lauku brokastis un iespēju doties pastaigā ar nūjām.

FromMe.lv piedāvājuma klāstā varēsi atrast arī dažādas citas dāvanas, kuras noteikti būs lieliski piemērotas tavai mammai šajos Ziemassvētkos!

Dāvanu idejas un padomi

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Perfekta dāvana pilsētniekiem - zirgu izjādes Ādažos

Šajā rakstā apkopoti visi zirgu izjāžu piedāvājumi Ādažos, jeb dāvanu idejas ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu