Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem

08.04.2019

Vērša zīmē dzimušajiem (21.04. - 20.05.) ir raksturīga vajadzība pēc emocionālās stabilitātes un drošības – tās abas ir būtiskas šīs zīmes labklājībai. Viņš instinktīvi glabā to, kas viņam pieder, Vērsim ir izteikta nepieciešamība pēc īpašuma – vai tas būtu priekšmets, nauda vai cilvēks. Vērsim ir svarīgi, lai dāvana būtu dārga un pamatīga, “uz mūžu”, lai ar to varētu lepoties un apbrīnot.

 

Vērša drošībai jāizpaužas taustāmā un nemainīgā veidā, lai uz to varētu paļauties. Vērša zīmē dzimušie spēcīgi izjūt nepieciešamību pēc drošības, tāpēc viņi var būt labi investori, baņķieri un grāmatveži. Šī ir pirmā no Zemes zīmēm, līdz ar to Vērsis ir ārkārtīgi praktisks un visu notiekošo uztver reāli.

 

Vērsis visu dara pamatīgi, vienalga, vai viņš ir zinātnieks vai strādnieks. Tajā pašā laikā Vērsis tiecas sasniegt noteiktu formu, ir spītīgs, inerts, viņam trūkst elastības. Ir pacietīgs un uzstājīgs, apgūstot iemaņas, vairāk mīl praktisko daļu. Pakāpeniski kvantitāte pāraug kvalitātē. Viss, ko viņš apguvis, paliek ar viņu uz visiem laikiem. Arī savu pārliecību nemēdz mainīt. Kopumā Vērsis ir konservatīvs, viņam it visā svarīgs veselais saprāts. Cenšas iegūt praktiski pielietojamas iemaņas dzīvē, augsti vērtē komfortu un pārticību. 

 

Meklējot dāvanu Vērsim, jāņem vērā, ka ir vēlams, lai jūsu dāvana Vērsim būtu dārga. Bet vēl labāk – ļoti dārga. Ticiet, viņš to pratīs novērtēt kā neviens cits. Nešaubieties: dāvana klasiskā stilā – ir tieši tas, kas Vērsim ir vajadzīgs! Ja trūkst ideju par to, ko dāvināt Vērsim, jāpatur prātā tas, ka praktiskums ir Vērša jājamzirdziņš. 

 

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Ja esi ieinteresēts dāvanu idejās, ko dāvināt Vērsim, lasi šo rakstu. Taču, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa
 

Dāvanu idejas Vērsim

Ziedi

Puķēs, tāpat kā visā citā, Vērsis novērtēs klasiku un respektablumu. Šajā ziņā rozes vienmēr būs atbilstoša dāvana. Pušķis var būt neliels, bet dārgs, ar elegantu un gaumīgu noformējumu. Sekojiet līdzi, lai ziedi būtu ideāli svaigi – Vērsis pamanīs jebkuru nepilnību, un tas sabojās viņa garastāvokli. Vērsis bieži izjūt dārznieka aicinājumu un var apbraukāt pat vairākas ziedu izstādes, meklējot visskaistāko rožu stādu. No istabas augiem piemērota dāvana Vērsim būs augs ar leģendu – varat uzdāvināt naudas koku skaistā podiņā. 

Praktiska dāvana

Meklējot dāvanu pēc horoskopa, jāpatur prātā, ka Vērsis nemīl, ja priekšmetam nav pielietojuma, tāpēc pat suvenīram ir jābūt ar savu nozīmi. Piemēram, nevis parasts magnētiņš ledusskapim, bet magnētiņš–blociņš pierakstiem vai atslēgu piekariņš–pildspalva vai lukturītis. Ja dāvināt grāmatu, tad grāmatai jābūt grezni izrotātai, dārgos vākos, ar skaistām ilustrācijām. Daži Vērši par labāko atpūtas un izklaides veidu uzskata iepirkšanos, tāpēc viņam noderēs dāvanu karte ekskluzīvā veikalā.

Dāvana gardēdim

Vērsis ir gardēdis, un pats nereti labprāt darbojas virtuvē, tāpēc lieliska dāvana Vērsim būs grāmatas par vīnzinību, pavārmākslu. Vērši bieži vien kolekcionē receptes, kas iegūtas no dažādiem avotiem, un tās visas tiek izmēģinātas. Lieliska dāvana Vērša zīmē dzimušajiem būs ekskluzīvs recepšu krājums vai paša darināta recepšu kolekcija.

Kaut kas garšīgs ir vienīgā dāvana, kura neatbilst Vērša prasībai pēc mūžīguma un praktiskuma – tas ir, ja dāvāsiet Vērsim – gardēdim – viņa mīļāko ēdienu, viņš par to ļoti priecāsies, pat neskatoties uz šādas dāvanas nepraktiskumu un īsu mūžu! Un ja vēl pats būsiet pagatavojis kādu kulinārijas šedevru – ar to iekarosiet Vērša sirdi! Varat izvēlēties labu sarkanvīnu vai konjaka pudeli, smalkas delikateses, kārbu ar saldumiem. Vērsim ļoti patīk apmeklēt restorānus, ceļojumos cenšas nobaudīt labāko no ikvienas apmeklētās valsts virtuves.

Tehnika

Ja jūs zināt, kura sadzīves priekšmeta pietrūkst Vērša saimniecībā – varat droši to dāvināt. Vienīgais nosacījums – tam jābūt skaistam un kvalitatīvam. Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet Vērsim kaut ko no sadzīves tehnikas. Bet tam “kaut kam” ir jābūt no dārgajiem modeļiem un no pašām labākām firmām. Brīnišķīgi, ja šī lieta ir paredzēta, lai atvieglotu Vērsim ikdienas dzīvi un noderēs saimniecībā, piemēram, trauku mazgājamā mašīna, kafijas automāts, mikroviļņu krāsns, gludināšanas iekārta u.t.t. Bet ņemiet vērā, ka konservatīvais Vērsis nedzenas pakaļ jaunumiem. Tehnikai jābūt ne tikai ērtai, bet arī pārbaudītai. 

Greznuma priekšmeti, aksesuāri

Vērsis prot būt dāsns un sagaida to arī no citiem, jo īpaši no mīļajiem tuviniekiem. Tāpēc nevajadzētu viņu aizvainot ar lētu bižutēriju. Ja jums ir maz naudas, labāk dāviniet ko citu. Pretējā gadījumā jūsu izvēlei jābūt dārgām rotaslietām no zelta, briljantiem, pērlēm. 

Stabili un harmoniski baudīdams to, ko dzīve piešķīrusi, Vērsis vēro un darbojas, izmantojot savus talantus. Viņš ciena saldenus aromātus, viņu varētu valdzināt, piemēram, vīģu, rožu, pačūlijas, bergamotes, aprikožu, frēziju, jasmīnu, lavandas, vieglu tēju neuzbāzīgs aromāts. Smaržām jāpauž zemes svaigums, zāļu, muskusa, koku aromāts. Vērsis dod priekšroku pēc iespējas noturīgākiem aromātiem. Vērša vīrietis gan var atteikties no smaržām vispār. 

Sadzīves priekšmeti 

Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet “zelta” Vērsim kaut ko vairāk vai mazāk saistītu ar naudu. Tas var būt dārgs naudas maks vai krājkasīte ar naudiņu, varde ar monētu mutē kā suvenīrs, kas, kā vēsta leģenda, pievelk bagātību. Pat, ja jūs izvēlieties kādu nieciņu, tam obligāti ir jābūt noderīgam, piemēram, dārglietu kastīte, aproču pogas u.tml. Piemērota dāvana Vērsim būs laba ķermeņa un sejas kopšanas kosmētika, parfimērija. Viņu iepriecinās silts, mājīgs pleds, mīksti spilveni, grezns svečturis ar vairākām svecēm. 

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta
 

1. Dāvanu karte restorānā Ferma

Latviska ēdienkarte, kvalitāte un baudījums garšas kārpiņām Vērša svētku dienu padarīs īpaši patīkamu! 
 

FERMA dāvanu karte

 

2. TexMex dāvanu karte

Vērsi priecēs restorāna īpašā ēdienkarte, bet, šķiet, vēl vairāk prieka viņš gūs garšvielu veikaliņā! 

 

TexMex dāvanu karte

 

3. Austeru meistarklase

Austeru meistarklase ir stāsts par un ap austerēm. Iespējams, ka tieši Vērša dzimšanas diena ir diena, kad izmantot lielisko piedzīvojumu – šī ir īstā reize, kad pamēģināt pirmo austeri!
 

Austeru meistarklase dāvanu karte

 

4. Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči”

Ekskursija jubilāram Vērsim  kopā ar ģimeni vai draugiem maizes ceptuvē Lāči būs lieliska izklaide. Pēc interesantās ekskursijas, varēsiet ķerties klāt sava kliņģera cepšanai. Un svētkus varēsiet turpināt ar paša jubilāra ceptu kliņģeri!
 

‘’Lāči’’ dāvanu karte

 

5. Goldlight Jewelry dāvanu karte

Vērsim ir svarīga kvalitāte un dārdzība, tāpēc Goldlight veikalos viņam/viņai būs iespēja atrast ekskluzīvas rotaslietas no dārgmetāliem un akmeņiem.

 

Goldlight Jewellery dāvanu karte

 

6. Metropole Optika dāvanu karte

Šeit atradīsiet briļļu ietvarus un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm. Specializētu dizaineru radītie briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi, un to Vērsis pratīs novērtēt!
 

Metropole Optika dāvanu karte

 

7. Mūzikas Centrs dāvanu karte

Ja Jūsu jubilāram Vērsim ir nerealizēta vēlme apgūt un spēlēt kādu mūzikas instrumentu – šī ir iespēja izpildīt viņa sapni. 


 

Mūzikas Centrs dāvanu karte
 

8. Praktiska dāvanu karte mājai un dārzam

Šāda dāvana dos iespēju Jūsu jubilāram Vērsim atrast savu īpašo rozes stādu un pašam to iestādīt! 


 

Dārza darbi dāvanu karte

 

9. Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Kvalitāte un ērtības – ja šeit atrodi dāvanu savam Vērsim, kas atbilst šiem kritērijiem, Jūsu jubilārs būs priecīgs. 

 

 

Apakšveļa dāvanu kartes
 

10. Be-With apģērbs apskāvieniem dāvanu karte

Pārsteiguma brīdis Jūsu mīlošajam Vērsim, kas sagādās prieku gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam. 

 

 

Be-With dāvanu karte
 

11. Dāvanu karte gaumīgā veikalā – Debenhams

Iepriecini savu mīļo jubilāru ar lielisku dāvanu no veikala Debenhams! Vērsis noteikti novērtēs britu karalisko eleganci, šarmu un kvalitāti.

 

Debenhams dāvanu karte

 

12. Masāža ar karstiem vulkāniskiem akmeņiem

Palutiniet savu jubilāru darbaholiķi Vērsi ar relaksējošu masāžu viņa svētku reizē. 

 

 

Masāža VSpa dāvanu karte

 

13.Īpašs atpūtas piedāvājums pārim

Šī dāvana vienlīdz iepriecēs kā dāvinātāju, tā saņēmēju un radīs iespēju izraut Jūsu Vērsi no ikdienas steigas un nekad nepadarāmo darbu gūzmas. 

 

SPA pārim dāvanu karte
 

14. SPA atpūta ar nakšņošanu uzlabotās klases numurā

Uzdāvājiet savam jubilāram Vērsim relaksāciju un bezrūpīgu atpūtu divatā ar tuvāko cilvēku.

 

Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte 

 

15. Universālā FromMe dāvanu karte

Ja nu tomēr nekas no piedāvātā nešķiet piemērots Jūsu pašam labākajam jubilāram – šeit ielūkojoties, noteikti atradīsies kas piemērots dāvinātāja un dāvanas saņēmēja priekam.  

 

FromMe dāvanu karte

 
 

Ko nedāvināt Vērsim

Nemēģiniet būt oriģināls vai pārsteigt Vērsi. Dāvanas viņš uztver nopietni, tāpēc viņu drīzāk nobiedēs nekā iepriecinās dāvana–joks vai dāvana–piedzīvojums. Vērsis ir Zemes zīme – viņa galvenā īpašība ir praktiskums, tāpēc dāvana Vērša zīmē dzimušajiem ir kas būtisks, ko var izmantot ilgstoši. Dārgas biļetes uz pirmizrādi vai koncertu te nederēs, jo izrāde vai koncerts beigsies, un Vērsis sajutīsies piemānīts, jo īstā dāvana taču nevar beigties! Vērsis nemīl, ja priekšmetam nav pielietojuma, tāpēc nieciņi bez praktiska izmantojuma Vērsi neiepriecinās. 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Vērsis ir estēts un viņa dāvanai jāpriecē acis. Pievērsiet īpašu uzmanību tās ārējam izskatam un iepakojumam: dāvanai ir jāizskatās dārgai un respektablai.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu