Dāvanu idejas Vērša zīmē dzimušajiem

21.04.2023

 

Vērši dzimšanas dienas svin laikā no 21. aprīļa līdz 20. maijam. Vērsis ir Zemes zīme. Vērša zīmē dzimušajiem ir raksturīga vajadzība pēc emocionālās stabilitātes un drošības – tās abas ir būtiskas šīs zīmes labklājībai. Viņš instinktīvi glabā to, kas viņam pieder, Vērša zīmes nenogurstoši strādās pie savu mērķu sasniegšanas cauru dienu. Un vakarā, viss ko viņi vēlas ir atpūsties savā mājīgajā, lieliski iekārtotajās mājā pie labas filmas vai seriāla. Tā rezultātā Vērsis, visticamāk, novērtēs dāvanas, kas atbilst viņu izsmalcinātajai gaumei un ikdienas praktiskumam. 

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Vēršiem, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Dāvanas visām horoskopa zīmēm.

 

Mazliet par Vērsi

Vērša drošībai jāizpaužas taustāmā un nemainīgā veidā, lai uz to varētu paļauties. Vērša zīmē dzimušie spēcīgi izjūt nepieciešamību pēc drošības. Viņi var būt labi investori, baņķieri un grāmatveži. Šī ir pirmā no Zemes zīmēm, līdz ar to Vērsis ir ārkārtīgi praktisks un visu notiekošo uztver reāli.

 

Vērsis visu dara pamatīgi, vienalga, vai viņš ir zinātnieks vai strādnieks. Tajā pašā laikā Vērsis tiecas sasniegt noteiktu formu, ir spītīgs, inerts un nepiekāpīgs, patīk iedzīt papēžus zemē un stāties pretī ar ragiem. Ir pacietīgs un uzstājīgs apgūstot jaunas iemaņas,Vērša dabā ir nepadoties grūtībām. Arī savu pārliecību nemēdz mainīt. Kopumā Vērsis ir konservatīvs, viņam it visā svarīgs veselais saprāts. Cenšas iegūt praktiski pielietojamas iemaņas dzīvē, augsti vērtē komfortu un pārticību. .

 

Vērši novērtē dārgas dāvanas

Meklējot dāvanu Vērsim, jāņem vērā, ka ir vēlams, lai jūsu dāvana Vērsim būtu gaumīga un no dārgākā gala. Ticiet, viņš to pratīs novērtēt kā neviens cits. Nešaubieties: dāvana klasiskā stilā ir tieši tas, kas Vērsim ir vajadzīgs! Ja trūkst ideju par to, ko dāvināt Vērsim, jāpatur prātā tas, ka praktiskums ir Vērša jājamzirdziņš. 
 

FromMe dāvanu karte

 

Dāvanu idejas Vērsim

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Vērša zīmē dzimušajiem.

 

Gaumīgi ziedi

Puķēs, tāpat kā visā citā, Vērsis novērtēs klasiku un respektablumu. Šajā ziņā rozes vienmēr būs atbilstoša dāvana. Pušķis var būt neliels, bet dārgs, ar elegantu un gaumīgu noformējumu. Sekojiet līdzi, lai ziedi būtu ideāli svaigi – Vērsis pamanīs jebkuru nepilnību un tas sabojās viņa garastāvokli.

 

Vērsis bieži izjūt dārznieka aicinājumu un var apbraukāt pat vairākas ziedu izstādes, meklējot visskaistāko rožu stādu vai karaliskāko liliju. No istabas augiem piemērota dāvana Vērsim būs augs ar leģendu – varat uzdāvināt naudas koku skaistā podiņā. 

 

Praktiska dāvana

Meklējot dāvanu pēc horoskopa, jāpatur prātā, ka Vērsis mīl priekšmetus ar praktisku pielietojumu, tāpēc pat suvenīram ir jābūt ar savu nozīmi. Piemēram, nevis parasts magnētiņš ledusskapim, bet magnētiņš–blociņš pierakstiem vai atslēgu piekariņš–pildspalva vai lukturītis. Ja dāvināt grāmatu, tad grāmatai jābūt grezni izrotātai, dārgos vākos, ar skaistām ilustrācijām. Daži Vērši par labāko atpūtas un izklaides veidu uzskata iepirkšanos, tāpēc viņam noderēs dāvanu karte ekskluzīvā veikalā.

 

Dāvana gardēdim

Vērsis ir gardēdis un pats labprāt darbojas virtuvē, tāpēc lieliska dāvana Vērsim būs grāmatas par vīnzinību, pavārmākslu. Vērši bieži vien kolekcionē receptes, kas iegūtas no dažādiem avotiem, un tās visas tiek izmēģinātas. Lieliska dāvana Vērša zīmē dzimušajiem būs ekskluzīvs recepšu krājums vai paša darināta recepšu kolekcija.

 

Ja dāvāsiet Vērsim – gardēdim – viņa mīļāko ēdienu, viņš par to ļoti priecāsies, pat neskatoties uz šādas dāvanas īso mūžu! Un, ja vēl pats būsiet pagatavojis kādu kulinārijas šedevru – ar to iekarosiet Vērša sirdi! Varat izvēlēties labu sarkanvīnu vai konjaka pudeli, smalkas delikateses, kārbu ar saldumiem. Vērsim ļoti patīk apmeklēt restorānus, ceļojumos cenšas nobaudīt labāko no ikvienas apmeklētās valsts virtuves.
 

Dāvanu karte restorānā

 

Kvalitatīva tehnika

Ja jūs zināt, kura sadzīves priekšmeta pietrūkst Vērša saimniecībā – varat droši to uzdāvināt. Vienīgais nosacījums – tam jābūt skaistam un kvalitatīvam. Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet Vērsim kaut ko no sadzīves tehnikas.

 

Brīnišķīgi, ja šī lieta ir paredzēta, lai atvieglotu Vērsim ikdienas dzīvi un noderēs saimniecībā, piemēram, trauku mazgājamā mašīna, kafijas automāts, mikroviļņu krāsns, gludināšanas iekārta u.t.t. Bet ņemiet vērā, ka konservatīvais Vērsis nedzenas pakaļ jaunumiem. Tehnikai jābūt ne tikai ērtai, bet arī pārbaudītai. 

 

Bižutērija un smaržas

Vērsis prot būt dāsns un sagaida to arī no citiem, jo īpaši no mīļajiem tuviniekiem. Tāpēc, izvēloties Vērsim uzdāvināt bižutēriju, ir jābūt īpaši uzmanīgam. Izvēlaties rotas, kas simbolizē pārticību - pērles, Svarowski kristālus vai dabīgo akmeņu rokassprādzes. 

 

Stabili un harmoniski baudīdams to, ko dzīve piešķīrusi, Vērsis vēro un darbojas, izmantojot savus talantus. Viņš ciena saldenus aromātus, viņu varētu valdzināt, piemēram, vīģu, rožu, pačūlijas, bergamotes, aprikožu, frēziju, jasmīnu, lavandas, vieglu tēju neuzbāzīgs aromāts. Smaržām jāpauž zemes svaigums, zāļu, muskusa, koku aromāts.

 

Vērsis dod priekšroku pēc iespējas noturīgākiem aromātiem. Tomēr jāņem vērā, ka Vērša vīrietis var atteikties no smaržām vispār. 

 

Sadzīves priekšmeti 

Jūs nekļūdīsieties, ja uzdāvināsiet “zelta” Vērsim, kaut ko vairāk vai mazāk saistītu ar naudu. Tas var būt dārgs naudas maks vai krājkasīte ar naudiņu, varde ar monētu mutē kā suvenīrs, kas, kā vēsta leģenda, pievelk bagātību. Pat, ja jūs izvēlieties kādu nieciņu, tam obligāti ir jābūt noderīgam, piemēram, dārglietu kastīte, aproču pogas u.tml.

 

Piemērota dāvana Vērsim būs laba ķermeņa un sejas kopšanas kosmētika, parfimērija. Viņu iepriecinās silts, mājīgs pleds, mīksti spilveni, grezns svečturis ar vairākām svecēm. 

 
 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Vērsim. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Dāvanu karte restorānā Ferma

Restorāns FERMA

FERMA dāvanu karte ir lieliska izvēle, kad tradicionālu garšu cienītājs jāaizved gardās vakariņās – latviska ēdienkarte, kvalitāte un baudījums garšas kārpiņām Vērša svētku dienu padarīs īpaši patīkamu! Vērsis noteikti novērtēs labu gaumi un veikto izvēli.
 

 

2. TexMex dāvanu karte

Vairāk saules restorāns

Restorāns Vairāk Saules ir piemērota izvēle tam Vērsim, kurš labprāt bauda dažādu virtuvju ēdienus. Vērsi priecēs restorāna dažādā ēdienkarte, bet, šķiet, vēl vairāk prieka viņš gūs garšvielu veikaliņā! Vērsim, kā īstenam gardēdim, noteikti patiks visdažādākie restorānu piedāvājumi.

 

3. Šokolādes meistarklase “Grēcīgā stunda”

šokolādes meistarklase

Šokolādes meistarklase ir lieliska dāvana, kas Vērsim ļaus gan baudīt saldumus, gan iemācīties izgatavot tos pašam. Meistarklasē ir apvienota gan šokolādes tāfelītes gleznošana, gan šokolādes trifeļu kolekcijas gatavošana.

 

 

4. Feel Free veloveikala dāvanu karte

feel free dāvanu karte veloPraktiskajam Vērsim, kas tā vien nevarēja sagaidīt pavasara sezonu, lai varētu doties izbraucienos ar ričuku, noderēs Feel Free dāvanu karte. Ar to ir iespējams nopirkt dažādus velo aksesuārus un rezerves daļas. Īstenam velo entuziastam šis būs liels prieks!

 

5. Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči”

Maizes ceptuve Lāči

Ekskursija jubilāram Vērsim  kopā ar ģimeni vai draugiem maizes ceptuvē Lāči būs lieliska izklaide. ‘’Lāči’’ dāvanu karte ļaus baudīt interesantu ekskursiju, pēc kuras varēs ķerties klāt sava kliņģera cepšanai. Un svētkus varēs turpināt ar paša jubilāra ceptu kliņģeri! 

 

6. Goldlight Jewelry dāvanu karte

GoldLight Jewelry

Vērsim ir svarīga kvalitāte un dārdzība, tāpēc Goldlight veikalos viņam/viņai būs iespēja atrast ekskluzīvas rotaslietas no dārgmetāliem un akmeņiem. Goldlight Jewellery dāvanu karte ir lieliska dāvana Vērsim, kas pratīs novērtēt augstu kvalitāti. Vērsim juvilierizstrādājumi jāizvēlas īpaši uzmanīgi, tāpēc labākais risinājums ir ļaut viņam izvēlēties pašam!
 

7. Metropole Optika dāvanu karte

Optika Metropole

Metropole Optika dāvanu karte ļaus iegādāties visstilīgākās un modernākās brilles katrai gaumei. Šeit atradīsiet briļļu ietvarus un saulesbrilles no pasaules vadošajām modes metropolēm. Specializētu dizaineru radītie briļļu ietvari ir gluži vai mākslas darbi, un to Vērsis pratīs novērtēt!
 

8. Mūzikas Centrs dāvanu karte

Mūzikas centrs dāvanu karte

Ja Jūsu jubilāram Vērsim ir nerealizēta vēlme apgūt un spēlēt kādu mūzikas instrumentu – šī ir iespēja izpildīt viņa sapni. Mūzikas Centrs dāvanu karte būs īsts sapņa piepildījums muzikālajam Vērsim.

 

 

9. Dāvanu karte darba instrumentiem

inserv.lv darba instrumenti

Lieliska dāvana prakstiskajam Vērsim vīrietim, kam patīk darboties pa māju vai dārzu, ir INserv.lv dāvanu karte. INserv.lv piedāvājumā ietilpst plašs instrumentu klāsts katrai nepieciešamībai – gan rokas darbarīki, gan dārza tehnika un elektroinstrumenti.

 

 

10. Ilgtspējīga ūdens pudele

ūdens pudele

Interneta veikals ŪdensPudele.lv ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai. Dāvanu karte ūdens pudelei ir kā atgādinājums ikdienā dzert ūdeni, rūpēties gan par savu veselību, gan arī par dabu. Tā ir praktiska un sirsnīga dāvana Vērsim.

 

11. Praktiska dāvanu karte mājai un dārzam

Dārza darbi mājai un dārzam

Dārza darbi dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana saimnieciskam Vērsim, kas vienmēr cenšas sakopt sev apkārtējo vidi un padarī to skaistāku. Šāda dāvana dos iespēju Jūsu jubilāram Vērsim atrast savu īpašo rozes stādu un pašam to iestādīt! 

 

 

12. Dāvanu karte interneta veikalā 707.lv

707.lv

Vēl viena praktiska dāvana Vērsim ir 707.lv dāvanu karte. Tas ir interneta veikals, kā dāvanu karte ļaus nopirkt visu, ko sirds kāro – sākot no jutekliskām smaržām, līdz veļas mašīnai un vasaras riepām.

 
 

13. Dāvanu karte apakšveļas veikalā

Apakšveļa

Kvalitāte un ērtības – ja šeit atrodi dāvanu savam Vērsim, kas atbilst šiem kritērijiem, Jūsu jubilārs būs priecīgs. Apakšveļa dāvanu kartes spēs likt sajusties Vērsim par sevi pārliecinātam un tas noteikti viņu glaimos. 

 

 

14. Be-With apģērbs apskāvieniem dāvanu karte

Be with apģērbs apskāvieniem

Be-With dāvanu karte ir kā pārsteiguma brīdis Jūsu mīlošajam Vērsim, kas sagādās prieku gan dāvinātājam, gan dāvanas saņēmējam. Be-With apģērbs ir domāts pieskārienu un apskāvienu veicināšanai mazajos ikdienas mirkļos. Šī ir jauka dāvana savam mīļotajam Vērsim.

 

15. Zīda produkti - Silkvei Boutique dāvanu karte

Silkvei zīda produkti

Iepriecini savu mīļo jubilāru ar luksua dāvanu no Silkvei Boutique. Silkvei Boutique dāvanu karte ir lieliska dāvana smalkajam Vērsim noteikti, kas auaugsti novērtē luksusa produktus ar izcilu kvalitāti. Citas gaumīgas dāvanas iespējams atrast sadaļā Apģērbi un aksesuāri.


 

16. Masāža ar karstiem vulkāniskiem akmeņiem

Masāža VSpa

Palutiniet savu jubilāru, darbaholiķi, Vērsi ar relaksējošu masāžu viņa svētku reizē. Masāža VSpa dāvanu karte parūpēsies par to, lai Vērsis spētu atpūtināt gan ķermeni, gan prātu. Pašam reizēm grūti atcerēties par atpūtu, tāpēc saņemt to no kāda cita dāvanā ir tieši tas, kas nepieciešams. SPA atpūta ir dāvana, ko Vērsis novērtēs vienmēr.

 

17. Īpašs atpūtas piedāvājums pārim

SPA pārim

SPA pārim dāvanu karte ir iespēja laiski atpūsties kopā ar savu mīļoto cilvēku. Šī dāvana vienlīdz iepriecēs kā dāvinātāju, tā saņēmēju un radīs iespēju izraut Jūsu Vērsi no ikdienas steigas un nekad nepadarāmo darbu gūzmas. Par lieliskām SPA atpūtas iespējām ar otro pusīti iespējams izlasīt rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu
 

18. SPA atpūta ar nakšņošanu uzlabotās klases numurā

Hotel Jūrmala SPA pārim

Uzdāvājiet savam jubilāram Vērsim relaksāciju un bezrūpīgu atpūtu divatā ar tuvāko cilvēku. Hotel Jūrmala SPA dāvanu karte  parūpēsies par to, lai Vērsis pavasari varētu pilnvērtīgi izbaudīt jau atpūties un enerģijas pilns. 

 

 

19. Stenders dāvanu karte

stenders

Aizņemtam Vērsim, kam bieži vien trūkst laika, ko atvēlēt pašam sev, noteikti noderēs Stenders dāvanu karte. Tā ir iespēja sarīkot pašam savu SPA mājās – ļaut sevi palutnāt ar ko maigu, smaržīgu un patīkamu. Dāvanu karte izmantojama arī interneta veikalā.
 

 

 

 

 

Ko nedāvināt Vērsim

Izvēloties dāvanu Vērsim, nemēģiniet būt oriģināls vai pārsteigt Vērsi. Dāvanas viņš uztver nopietni, tāpēc viņu drīzāk nobiedēs nekā iepriecinās dāvana–joks vai dāvana–piedzīvojums. Vērsis ir Zemes zīme un viņa galvenā īpašība ir praktiskums, tāpēc dāvana Vērša zīmē dzimušajiem ir kas būtisks, ko var izmantot ilgstoši.

 

Vērsis nemīl lietas, kas gulēs skapī un tām netiks atrasts praktisks pielietojums. Arī dāvanas, kas liek Vērsim izkāpt no komfortzonas nav tās pašas labākās. Ja, dāvinat dāvanas ar piedzīvojumu, izvēlaties tādu, kur ir iesaistītas vairāk kā viena persona, jo Vērsi būs nepieciešams nedaudz pastumt. 

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu 

Vērsis ir estēts un viņa dāvanai jāpriecē acis. Pievērsiet īpašu uzmanību tās ārējam izskatam un iepakojumam: dāvanai ir jāizskatās dārgai un respektablai. Izmanto gausmīgas lentas un bantītes, viss labāk, ja tās būtu viņa iemīļotajā krāsā. 

 

Lai izdodas pārsteigt ar oriģinālu dāvanas izvēli!

 

Vēl citas idejas meklē rakstā Birthday gifts for Taurus woman.

 

Dāvanu kartes internetā

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu