Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem

20.02.2022

Dāvana zivij

 

Zivis dzimšanas dienas svin laikā no 19. februāra līdz 20. martam. Zivis ir ūdens zīme. Zivs zīmē dzimušie ir sabiedriski un patīkami sarunas biedri,  bet savā būtībā var būt noslēgti un mazrunīgi. Viņiem reizēm ir grūti atrast piemērotos vārdus, lai izteiktu savas mainīgās sajūtas, kas valda pār viņiem. Pašas Zivis uzskata, ka apkārtējie viņus nespēj saprast. Zivīm ir laba intuīcija, kas palīdz tām lieliski orientēties dažādās dzīves situācijās. Zivīm nepatīk dzīves sarežģījumi, tāpēc tās mēdz „aizpeldēt” no problēmām jau labu laiku pirms tam, kad citi cilvēki tās pamana un ir spiesti risināt.

 

Raksta turpinājumā mazliet vairāk par Zivīm, kas varētu palīdzēt viņus labāk izprast. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Mazliet par Zivīm

Zivis ir zodiaka pēdējā zīme un sevī iemieso nedaudz no katras zīmes. Iespējams, tieši tāpēc Zivis tik viegli spēj iejusties citu ādā. Viens no Zivju lielākajiem talantiem ir spēja saskatīt lietu vienotību. Šī nav uz prāta norisēm orientēta zīme, to vada jūtas un instinkti.

 

Zivīm piemīt dabiska tieksme uz misticismu, un bieži vien šajā zīmē dzimušie izvēlas dzīvot dziļi garīgu dzīvi. Viņi zina, ka dzīve nemitīgi mainās un, atbrīvojoties un ļaujoties plūsmai, ir iespējams atrast eksistences garīgo avotu.

 

Zivis visvairāk novērtēs dāvanu no sirds

Pašas Zivis iegulda milzum daudz spēka, lai piemeklētu saviem mīļajiem tādu dāvanu, kas būtu kā radīta tieši viņiem. Viņu dāvanas pēc būtības ir intīmas, jo ieskatās dvēseles pašos dziļumos. Ja jūs patiešām vēlaties iepriecināt Zivis, atmaksājiet viņiem ar to pašu.

 

Nepažēlojiet laiku meklējumiem, izvēlieties dāvanu ar sirdi, nevis ar prātu, un tajā jābūt jūtamam smalkam kokteilim no romantikas, sapņiem un fantāzijas.

 

Pašdarinātas dāvanas Zivīm ir lieliska izvēle

Zivis, šķiet, ir vienīgā zīme, kura patiesi novērtēs dāvanu, kas izgatavota ar pašu rokām! Jo tā taču ir veidota speciāli viņiem, jūs tajā ieguldījāt laiku, darbu un savu sirds daļiņu. Zivīm ir ļoti smalka gaume. Jūs nekļūdīsieties, ja dāvana būs ar māksliniecisku vērtību, eleganci un izsmalcinātību.

 

Restorāni Rīgā

 

Idejas, meklējot dāvanu Zivīm

Ieteikumi, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvanu Zivs zīmē dzimušajiem.
 

Romantiska dāvana

Dāvanā Zivīm ir svarīga romantika – viņu jūtīgai dabai tā ir nepieciešama tāpat kā gaiss. Zivis nav īpaši praktiskas, tāpēc ar romantisku dāvanu nekad nekļūdīsieties. Nosauciet zvaigzni viņiem par godu, uzdāviniet lidojumu ar gaisa balonu vai planieri vai vienkārši uzrakstiet zem loga „Sveicieni dzimšanas dienā!”, un Zivis to ilgi atcerēsies.

 

Aizvediet Zivis romantiskā nedēļas nogales izbraucienā uz viesu māju piesniguša meža vidū, kur iekurtais kamīns un karstvīna smarža aplaimos jūsu Zivtiņas sirdi. Zivis būs sajūsmā par izbraucienu ar jahtu vasarā vai ledus jahtu ziemā. Uzdāviniet savai mīļajai Zivtiņai eksotisku ceļojumu uz kādu no Spānijas salām, Portugāli. Ja tas nav pa spēkam, Zivis būs priecīgas arī par interesantas filmas seansa apmeklējumu.

 

Ziedi maigos toņos

Pušķos Zivis novērtēs izsmalcinātību un smalku gaumi, tādēļ nav vajadzības pārspīlēt ar izmēru. Ziediem ir jābūt svaigiem, ar maigu aromātu un pieklusinātos toņos. Labāk izvēlēties gaišus, pasteļtoņus – maigas tulpes, narcises, lilijas, gaiši rozā vai krēmkrāsas rozes. Atstājiet anonīmi ziedus pie Zivju namdurvīm – Zivis dievina noslēpumus. Zivīm patīk dažādi zaļie augi, viņas būs laimīgas par iespēju izveidot savu ziemas dārzu.

 

Oriģināla dāvana

Zivīm no dabas piemīt spēcīga intuīcija, pat līdz ekstrasensorām spējām. Viņus varētu iepriecināt dāvana, kas saistīta ar astroloģiju vai ezotēriku, skaistas, antīkas Taro kārtis, grāmata par sapņu interpretāciju ādas vākos, pat kristāla bumba. Iespējams, tas viss tikai skaistumam, bet varbūt arī nē… Zivis iepriecinās priekšmeti ar viņu zodiaka zīmes attēlojumu, orientāli priekšmeti vai stikla izstrādājumi – smalki izstrādāta stikla figūriņa būs Zivīm ļoti pa prātam.

 

Zivis prot glabāt noslēpumus un nav vienaldzīgi pret tēmu par cilvēces mistērijām. Laba, ilustrēta grāmata par vēstures noslēpumiem vai vienkārši aizraujoša grāmata, dzejas izlase varētu viņiem patikt.

 

Zivīm pašām patīk rakstīt – vienalga, vai tā ir dzeja vai dienasgrāmata. Uzdāviniet Zivīm krāšņu bloknotu un greznu pildspalvu vai kalendāru-plānotāju.

 

Mūzika

Zivis dievina mūziku. Ja jūs uzdāvināsiet viņu mīļāko izpildītāju disku, Zivis būs sajūsmā! Izveidojiet viņu iemīļoto skaņdarbu izlasi un uzdāviniet to kopā ar mūzikas atskaņošanas iekārtu. Galvenais, lai skaņas kvalitāte būtu ideāla – jūs, iespējams, arī nesajutīsiet starpību, bet Zivīm nekvalitatīva skaņa būs kā zobu sāpes. Ja jūs precīzi nezināt, kādu mūziku Zivis klausās, uzdāviniet viņiem klasiku un jūs nekļūdīsieties.

 

Audio tehnika

Tā kā Zivīm svarīga ir mūzika, viņas novērtēs labu audio tehniku. Līdzīgi varētu būt arī ar kvalitatīvu foto un video ierīces. Zivīm padodas radīt izcilus foto šedevrus. Muzikāli apdāvinātai Zivij uzdāviniet mūzikas instrumentu, sintezatoru, mikrofonu, austiņas, nošu albumu, jebko, kas palīdz ne tikai klausīties, bet arī radīt mūziku.

 

Kafijas cienītājas Zivis novērtēs kafijas automātu vai kafijas dzirnaviņas. Noderēs arī blenderis, jo Zivis bieži aizraujas ar veselīgu uzturu, un tas palīdzēs pagatavot veselīgos smūtijus. Ja jūsu Zivtiņa labprāt pavada laiku virtuvē, viņa novērtēs smalkus, greznus virtuves piederumus.

 

Rotas un dizaina dekori

Izvēloties juvelierizstrādājumus Zivīm, priekšroku ir jāsniedz smalkām un gaumīgām rotaslietām. Rotām jābūt izsmalcinātām, ar māksliniecisku vērtību, tad Zivis tās noteikti novērtēs. Izveidojiet paši savu rotu vai atrodiet izsmalcinātu rotaslietu, vislabāk, ja tā būs vienā eksemplārā tieši jūsu Zivtiņai radīta.

 

Vislabākā izvēle ir uzdāvināt Zivīm izmeklētus, gaumīgus sīkumus mājai un ķermeņa kopšanai: kosmētiku, vāzi, dekoratīvu lampu, dizainera čības.

 

Kosmētika vai smaržas

Zivīm ir svarīgi, lai smaržas pastiprinātu mīlestības klātbūtnes efektu un netveramas emocijas, rādot pasauli skaistu, iluzoru un māksliniecisku. Zivīm smarža ir kā aksesuārs, kas stiprina un izdaiļo viņu garīgo pasauli. Viņiem derēs parfīms ar maigu smaržu, piemēram, vijolīšu, lavandas, ceriņu. Zivīm derēs arī okeāna svaigums un ūdenszāles ar sāļuma smaržu, dzintars, lotoss, kas var mīties ar citrusu, persiku, plūmju un salviju vieglo aromātu.

 

Tomēr Zivis neatteiksies arī no tādiem patīkamiem sīkumiem kā kosmētika, labas smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi, ikdienas aksesuāri (kabatas lakatiņu komplekts, saulesbrilles, lādīte, veļa). Un kur nu vēl garšīga šokolāde, zefīrs, marmelāde, rieksti, žāvēti augļi. To visu var droši dāvināt!

 

Suvenīri ar stāstu

Suvenīram ir jābūt ar zemtekstu, ja jūs nevēlaties, lai tas tiktu aizmirsts. Tajā ir jābūt paslēptam kādam mājienam vai ziņojumam. Zivis ar baudu “pārlasīs” to atkal un atkal, pētot magnētiņu ar sirsniņu vai krūzi ar uzrakstu “Tu esi visskaistākā!”, “Tu esi vislabākais!”

 

Zivīm patīk sentimentālas mīkstās mantiņas un nieciņi “ar mājienu”. Suvenīrs “Labākajai draudzenei/draugam”, lācītis ar sirsniņu utt. – tas viss, pēc viņu domām, ir patiesa jūsu jūtu izpausme, tāpēc Zivīm nav svarīgāku lietu par šīm. Izveidojiet un uzdāviniet Zivij fotokolāžu ar jūsu kopīgi piedzīvoto mirkļu atainojumu vai paša zīmētu gleznu. Zivis būs priecīgākas par dāvanu, kas sastāv no daudzām mazām dāvanām, nekā par vienu lielu un iespaidīgu lietu.

 

Dāvanu kartes noformējums

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Zivīm. Šajā sarakstā apkopotas romantiskas, interiģējošas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

1. Ielūgums uz smalku restorānu pie jūras

House of lights restorānsJūra, garda maltīte, izsmalcināta atmosfēra patiks gan vīrietim, gan sievietei. House of light restorāns piedāvā nobaudīt gardus un uz grila gatavotus ēdienus. Vēl viens lielisks restorāns, kur izbaudīt augstas klases šefpavāru darbu izvēloties iecienītāko ēdienu no daudzveidīgās ēdienkartes, ir Majorenhoff restorāns. Citi restorānu piedāvājumi.

 

2. Īpašs brīvdienu piedāvājums divatā pie jūras

Hotel jūrmala SPA diviemJūsu apdāvināmā Zivtiņa būs no sirds pateicīga par iespēju atslēgties no ikdienas sev tik tuvā vidē – greznība, ūdens, gaisma, siltums. Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ar nakšņošanu Zivij un līdzi paņemtajai personai ļaus izbaudīt mierpilnu atpūtu un labi kopā pavadīt laiku.

 

 

3. Relaksējoša šokolādes masāža

Šokolādes masāžaNeviens nespētu atteikties no šādas baudas – it īpaši Zivju zīmes jubilārs. Šokolādes masāža medicīnas centrā Mā-Re būs ilgi gaidīts un sen pelnīts mirklis atpūtas, kad atslābināt gan ķermeni, gan prātu.

 

 

4. SPA rituāls „Kleopatras noslēpums”

SPA rituāls Kleopatras noslēpumsKatra Zivtiņa nedaudz ir noslēpumainā un mūžam skaistā Kleopatra – par šādu dāvanu Jūsu apdāvināmā Zivju zīmes pārstāve būs patiesi priecīga. SPA rituāls „Kleopatras noslēpums” Zivs zīmē dzimušo jubilāru kārtīgi palutinās un noteikti iepriecinās. Citi SPA piedāvājumi.

 

 

5. Pilnīga relaksācija ūdenī – floutings

Floutings SPAŪdens nenoliedzami ir Zivju stihija. Ja to apvieno ar meditāciju un relaksāciju, izklausās pēc ideālas dāvanas Zivju zīmes jubilāram. Floutings salonā Floating Universe iepazīstinās ar pilnvērtīgu relaksāciju, atslābinās muskuļus un ļaus nodoties mierpilnam atpūtas brīdim.


 

6. Stenders dāvanu karte

STENDERSStendera produkcija iepriecina visus – arī Zivis te atradīs smaržīgu un dabisku kosmētiku, ar ko sevi palutināt gan ikdienā, gan svētkos. STENDERS dāvanu karte ir īpaši piemērota aizņemtai Zivtiņai, kurai nav laika ikdienā doties uz relaksējošām procedūrām. Ar STENDERS produkciju iespējams sarīkot pašam savu mazo SPA mājās.

 

6. Outlet Optika dāvanu karte

Outlet OptikaŠī dāvana dos iespēju jūsu Zivtiņai atrast savai izsmalcinātajai gaumei atbilstošas modernas saulesbrilles vai ekskluzīvus optisko briļļu rāmjus. Outlet Optika dāvanu karte ļaus izvēlēties vismodernāko aksesuāru sava tēla papildināšanai.

 

 

 


 

7. Dāvanu karte fotosesijai

Fotosesija ģimeneiŠis piedāvājums vienlaikus iepriecinās gan jubilāru, gan viņa ģimeni un atstās paliekošas atmiņas. Fotostudijas.lv dāvanu karte piedāvā iespēju visai ģimenei tikt pie skaistas fotosesijas. Un kas gan var būt labāks par skaistu sapucēšanos un laba laika pavadīšanu kopā ar saviem mīļajiem?


 

9. Floristikas meistarklase

Floristikas meistarklaseJa zināt, ka jūsu apdāvināmajai Zivtiņai patīk ziedi, radošas nodarbes un patīk radīt – šī dāvana būs gan pietiekami romantiska, gan praktiska. Ticiet – uz saviem svētkiem saņemsiet pašas Zivtiņas rokām veidotu dāvanu. Floristikas meistarklase studijā Lady Club ilgst 3 stundas un pēc labi padarītā darba būs iespēja cienāties ar gardiem cepumiem un karstu kafiju.

 

10. Dāvanu karte radošajām nodarbībām

Radošās nodarbības Lady ClubJa zināt, ka jūsu apdāvināmajam Zivju zīmes pārstāvim patīk radošas nodarbības, bet neesat īsti pārliecināts, kas būtu vispiemērotākais – šī ir lieliska iespēja atstāt galīgo izvēli pašam jubilāram. Radošās nodarbības lieliski attīsta esošās prasmes un iemāca ko jaunu un noderīgu.

 

 

11. Dāvanu karte ziedu stādu veikalā

Rožlejas stādiUzdāviniet savai Zivtiņai sapni un cerību – ziedošs dārzs vasarā ar prieku un pateicību liks atcerēties dāvinātāju. Rožlejas – stādu audzētava dāvanu karte ir piemērota dāvana, ja Zivs nespēj iedomāties ikdienu bez skaistiem ziediem. Plašajā piedāvājumā ir arī citas dāvanas dārza darbiem.

 

 

12. Dāvanu karte juvelieristrādājumu veikalā

Nela Gems rotaslietasNela Gems rotu kolekciju aplūkojot jūsu apdāvināmā Zivtiņa būs nonākusi izsmalcinātas gaumes karalistē un dāvanu karte ļaus izvēlēties savai sirdij vispiemērotāko rotu no plašā juvilierizstrādājumu piedāvājuma. Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem katrai sievietei liek mirdzēt spožāk un sajusties par sevi pārliecinātai.

 

13 Dāvanu karte pulksteņu veikalā

PulksteņiGrezns pulkstenis būs īsti piemērots Zivij vīrietim, un šī veikala piedāvājums apmierinās vēlmi gan pēc ekskluzivitātes, gan elegances. Ženēva – pulksteņu dāvanu karte vienmēr ir lieliska dāvanas ideja, jo tie ir izsmalcināti un skaisti papildina tēlu.

 

 

14. Sieviešu apakšveļas veikala dāvanu karte

Lauma lingerieIkviena sieviete, it īpaši smalkā, elegantā un noslēpumainā Zivtiņa būs pateicīga par dāvanu no patiesas sievišķības valstības. Dāvanu karte apakšveļai būs skaista un īpaša dāvana, ko Zivs labprāt saņemtu no sava mīļotā vīrieša vai vīra. 

15. Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānuPar šo dāvanu būs īpaši priecīgs Zivju vīrietis, kuram nav sveša vēlme pēc piedzīvojuma un skaistuma vienlaikus. Lidojums ar deltaplānu atnesīs skaistas un viegli ekstrēmas sajūtas, jo būs iespēja palidināties virs Rīgas vairāku simtu metru augstumā un sajusties kā putna lidojumā. Citas lidojuma iespējas.

 

16. Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Ekskluzīvākam piedzīvojumam piemērota dāvana ir lidojums ar gaisa balonu. Tā ir fantastiska iespēja lidot augstu gaisā pāri Latvijas pļavām, mežiem, upēm un ezeriem. Piedzīvojums ir pieejams visa gada garumā un sola neaizmirstamas atmiņas.

 

 

17. Knockout Barber Shop dāvanu karte

knockout barber shop

Piedāvājums, kas patiks Zivtiņai vīrietim, ir Knockout Barber shop dāvanu karte. Šī dāvana ļaus sapucēties un iepazīt īstenu vīriešu barbershop kultūru. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.

 

 

18. Zīda produkti - Silkvei Boutique

silkvei

Ekskluzīva dāvana, smalkās gaumes pārsāvim - Zivij no Silkvei Boutique. Šī dāvana sniegs iespēju Zivs zodiāka pārstāvim izbaudīt veselīgu miegu mīkstos zīda spilvendrānos. Uzlabot matu un ādas veselību ar  zīda matugumijām un acu maskām, kam pievienota hilauronsābe.

 

 

19. ŪdensPudele.lv – dzeramo pudeļu interneta veikals

ūdens pudele

Ūdens ir nozīmīgs organisma normālai funkcionēšanai, bet dzeram to retāk, kā vēlamies, ja ūdens nav pa rokai. Dāvanu karte ūdens pudeles iegādei sniegs Zivtiņai iespēju  padzerties biežāk. Interneta veikals ŪdensPudele.lv ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai. 

 

20. Fotobarons – foto un apdrukas salons

fotobarons

Foto un apdrukas salon salons Fotobarons ir vieta, kur tiek sniegti kvalitatīvi ikdienas fotopakalpojumi. Zivīm patīk ar foto saistītas lietas, un ar Fotobarons dāvanu karti varēs attīstīt fotogrāfijas, iegādāties kādu rāmi vai uztaisīt foto-kanvu.

 

 

Ko nedāvināt Zivīm

Zivju daba ir noslēpumaina un mīklaina – ir grūti saprast, kas viņiem patīk un par ko viņi sapņo. Bet ir zināmas lietas, kuras Zivīm noteikti nevajadzētu dāvināt!

 

Zivis var apvainoties par izteikti utilitāriem priekšmetiem, piemēram, tējkannu vai gludekli, ja vien nesapņoja tieši par šādu dāvanu. Visticamāk, ka Zivis to uztvers kā formālismu, dāvanu ķeksīša pēc, atpirkšanos, pat ja tas tā nemaz nebūs domāts. Pat dārgs super putekļu sūcējs sarūgtinās jūtīgas Zivis, jo dāvanā viņi cer saņemt nevis parastu mantu, bet ko vairāk.

 

Nedāviniet Zivīm bezpersoniskas vai pēc ilga laika izmantojamas biļetes, kuponus, naudu  – tie sagādās vilšanos, jo Zivis mīl to brīdi, kad izsaiņo dāvanu un viņu acīm atklājas noslēpums. Un Zivis ir tik izklaidīgas, ka dāvanu, kuru nevar izmantot uzreiz, aizmirsīs un atcerēsies, ka termiņš jau beidzies. Tāpēc Zivīm būs piemērotākas dāvanu kartes, ko var izmantot uzreiz vai arī kopā ar dāvinātāju vai ģimenes locekļiem, kuri atgādinās par dāvanu.

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanu pasniedzot, aizmirstiet par patētiskām runām – Zivis uzreiz sajūt neīstumu. Labāk pateikt divus vārdus, bet no sirds. Ideālai dāvanai Zivīm ir jāpriecē pēc iespējas vairāk viņu smalkus maņu orgānus: eleganti jāizskatās, maigi jāsmaržo, jābūt patīkamai uz tausti. Zivīm patīk dāvanas izsaiņošanas process, kad, atverot iepakojumu slāni pēc slāņa, atklājas dāvanas noslēpums, tāpēc iesaiņojums var būt daudzkārtains, kārbiņa kārbiņā.

 

Zivīm patīk noslēpumi, tāpēc intriģējoši varētu būt nosūtīt apsveikumu  e-pastā no speciāli šim nolūkam izveidotas adreses ar sirsnīgu novēlējumu, bet neparakstīties un tikai vēlāk atklāt, ka tas bijāt jūs. Šāds apsveikšanas veids būs īpaši piemērots, ja nevarat īstajā dienā būt klāt un personiski apsveikt. Varat arī sūtīt dāvanu par pastu, pakomātā vai ar kurjeru – patīkams pārsteigums iekrāsos Zivtiņas svētku dienu.

 

Ceram, ka nu jau zini, ko izvēlēties kā dāvanu Zivs zīmes jubilāram. Ja tomēr vēl prasās apskatīt papildus idejas, tās atradīsi rakstā Birthday gifts for Pisces woman.

 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru!

 

Dāvanu kartes

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu