Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem

20.02.2019

Zivs zīmē dzimušie (19.02. - 20.03.) ir noslēgti un mazrunīgi, viņiem grūti atrast piemērotos vārdus, lai izteiktu mainīgās sajūtas, kas valda pār viņiem. Tāpēc Zivis bieži uzskata, ka apkārtējie viņus nespēj saprast. Labi orientējoties situācijā un balstoties uz savu brīnišķīgo intuīciju, Zivis „aizpeld” no atbildības jau labu laiku pirms tam, kad viņu kļūdainās darbības sekas kļūst acīmredzamas apkārtējiem.

 

Zivis ir zodiaka pēdējā zīme un sevī iemieso nedaudz no katras zīmes. Iespējams, tieši tāpēc Zivis tik viegli spēj iejusties citu ādā. Viens no Zivju lielākajiem talantiem ir spēja saskatīt lietu vienotību. Šī nav uz prāta norisēm orientēta zīme, to vada jūtas un instinkti. Zivīm piemīt dabiska tieksme uz misticismu, un bieži vien šajā zīmē dzimušie izvēlas dzīvot dziļi garīgu dzīvi. Viņi zina, ka dzīve nemitīgi mainās un, atbrīvojoties un ļaujoties plūsmai, ir iespējams atrast eksistences garīgo avotu.

 

Pašas Zivis iegulda milzum daudz spēka, lai piemeklētu saviem mīļajiem tādu dāvanu, kas būtu kā radīta tieši viņiem. Viņu dāvanas pēc būtības ir intīmas, jo ieskatās dvēseles pašos dziļumos. Ja jūs patiešām vēlaties iepriecināt Zivis, atmaksājiet viņiem ar to pašu. Nepažēlojiet laiku meklējumiem, izvēlieties dāvanu ar sirdi, nevis ar prātu, un tajā jābūt jūtamam smalkam kokteilim no romantikas, sapņiem un fantāzijas.

 

Zivis, šķiet, ir vienīgā zīme, kura patiesi novērtēs dāvanu, kas izgatavota ar pašu rokām! Jo tā taču ir veidota speciāli viņiem, jūs tajā ieguldījāt laiku, darbu un savu sirds daļiņu. Zivīm ir ļoti smalka gaume. Jūs nekļūdīsieties, ja dāvana būs ar māksliniecisku vērtību, eleganci un izsmalcinātību.

 

Mums kā dāvanu ekspertiem ir jāskatās plaši, tāpēc esam uzsākuši rakstu sēriju, kādas dāvanas varētu patikt katrai horoskopa zīmei, kādas dāvanas labāk neizvēlēties, un ko vēl varētu ņemt vērā dāvanas izvēlē un tās pasniegšanā. Ja esi ieinteresēts dāvanu idejās, ko dāvināt Zivij, lasi šo rakstu. Taču, ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Atbilstošākās idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa

Idejas, meklējot dāvanu Zivīm
 

Romantiska dāvana

Dāvanā Zivīm nav iespējams pārspīlēt ar romantiku – viņu jūtīgai dabai tā ir nepieciešama tāpat kā gaiss. Zivis nav īpaši praktiskas, tāpēc ar romantisku dāvanu nekad nekļūdīsieties. Nosauciet zvaigzni viņiem par godu, uzdāviniet lidojumu ar gaisa balonu vai planieri vai vienkārši uzrakstiet zem loga „Sveicieni dzimšanas dienā!”, un Zivis to ilgi atcerēsies. Aizvediet Zivis romantiskā nedēļas nogales izbraucienā uz viesu māju piesniguša meža vidū, kur iekurtais kamīns un karstvīna smarža aplaimos jūsu Zivtiņas sirdi. Zivis būs sajūsmā par izbraucienu ar jahtu vasarā vai ledus jahtu ziemā. Uzdāviniet savai mīļajai Zivtiņai eksotisku ceļojumu uz kādu no Spānijas salām, Portugāli. Ja tas nav pa spēkam, Zivis būs priecīgas arī par interesantas filmas seansa apmeklējumu.

Ziedi

Pušķos Zivis novērtēs izsmalcinātību un smalku gaumi, tādēļ nav vajadzības pārspīlēt ar izmēru. Ziediem ir jābūt svaigiem, ar maigu aromātu un pieklusinātos toņos. Labāk izvēlēties gaišus, pasteļtoņus – maigas tulpes, narcises, lilijas, gaiši rozā vai krēmkrāsas rozes. Atstājiet anonīmi ziedus pie Zivju namdurvīm – Zivis dievina noslēpumus. Zivīm patīk dažādi zaļie augi, viņas būs laimīgas par iespēju izveidot savu ziemas dārzu.

Oriģināla dāvana

Zivīm no dabas piemīt spēcīga intuīcija, pat līdz ekstrasensorām spējām. Viņus varētu iepriecināt dāvana, kas saistīta ar astroloģiju vai ezotēriku, skaistas, antīkas Taro kārtis, grāmata par sapņu interpretāciju ādas vākos, pat kristāla bumba. Iespējams, tas viss tikai skaistumam, bet varbūt arī nē… Zivis iepriecinās priekšmeti ar viņu zodiaka zīmes attēlojumu, orientāli priekšmeti vai stikla izstrādājumi – smalki izstrādāta stikla figūriņa būs Zivīm ļoti pa prātam.

Zivis prot glabāt noslēpumus un nav vienaldzīgi pret tēmu par cilvēces mistērijām. Laba, ilustrēta grāmata par vēstures noslēpumiem vai vienkārši aizraujoša grāmata, dzejas izlase varētu viņiem patikt.

Zivīm pašām patīk rakstīt – vienalga, vai tā ir dzeja vai dienasgrāmata. Uzdāviniet Zivīm krāšņu bloknotu un greznu pildspalvu vai kalendāru-plānotāju.

Mūzika

Zivis dievina mūziku. Ja jūs uzdāvināsiet viņu mīļāko izpildītāju disku, Zivis būs sajūsmā! Izveidojiet viņu iemīļoto skaņdarbu izlasi un uzdāviniet to kopā ar mūzikas atskaņošanas iekārtu. Galvenais, lai skaņas kvalitāte būtu ideāla – jūs, iespējams, arī nesajutīsiet starpību, bet Zivīm nekvalitatīva skaņa būs kā zobu sāpes. Ja jūs precīzi nezināt, kādu mūziku Zivis klausās, uzdāviniet viņiem klasiku un jūs nekļūdīsieties.

Tehnika

Zivis ir diezgan vienaldzīgas pret tehniku, ja vien tā neatšķiras ar izmeklētu dizainu. Kā izņēmums ir laba, profesionāla audio tehnika un tās aksesuāri (muzikālās Zivis pratīs to novērtēt), kā arī kvalitatīvas foto un video ierīces. Zivīm padodas radīt izcilus foto šedevrus. Muzikāli apdāvinātai Zivij uzdāviniet mūzikas instrumentu, sintezatoru, mikrofonu, austiņas, nošu albumu, jebko, kas palīdz ne tikai klausīties, bet arī radīt mūziku. Kafijas cienītājas Zivis novērtēs kafijas automātu vai kafijas dzirnaviņas. Noderēs arī blenderis, jo Zivis bieži aizraujas ar veselīgu uzturu, un tas palīdzēs pagatavot veselīgos smūtijus. Ja jūsu Zivtiņa labprāt pavada laiku virtuvē, viņa novērtēs smalkus, greznus virtuves piederumus.

Greznuma priekšmeti, aksesuāri

Izvēloties juvelierizstrādājumus Zivīm, ir jāizvairās no bezpersoniskuma un pārspīlējumiem. Viņiem vienādi nepatiks kā parasta zelta ķēdīte, tā arī spilgta, milzīga aproce. Rotām jābūt izsmalcinātām, ar māksliniecisku vērtību, citādāk Zivis tās nekad neuzvilks. Izveidojiet paši savu rotu vai atrodiet izsmalcinātu rotaslietu, vislabāk, ja tā būs vienā eksemplārā tieši jūsu Zivtiņai radīta.

Zivīm nav svarīgi, kāds ir uzdāvināto smaržu nosaukums, bet viņām svarīgi, lai smaržas pastiprinātu mīlestības klātbūtnes efektu un netveramas emocijas, rādot pasauli skaistu, iluzoru un māksliniecisku. Zivīm smarža ir kā aksesuārs, kas stiprina un izdaiļo viņu garīgo pasauli. Zivīm nepatīk spilgti, spēcīgi un jo īpaši agresīvi aromāti. Viņiem derēs parfīms ar maigu smaržu, piemēram, vijolīšu, lavandas, ceriņu. Zivīm derēs arī okeāna svaigums un ūdenszāles ar sāļuma smaržu, dzintars, lotoss, kas var mīties ar citrusu, persiku, plūmju un salviju vieglo aromātu.

Sadzīves priekšmeti

Zivis var apvainoties par izteikti utilitāriem priekšmetiem, piemēram, tējkannu vai gludekli, ja vien nesapņoja tieši par šādu dāvanu. Lai nekļūdītos, labāk uzdāvināt Zivīm izmeklētus, gaumīgus sīkumus mājai un ķermeņa kopšanai: kosmētiku, vāzi, dekoratīvu lampu, dizainera čības. Neskatoties uz to, ka Zivīm nepatīk saņemt dāvanā izteikti praktiskas lietas, viņi neatteiksies no tādiem patīkamiem sīkumiem kā kosmētika, labas smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi, ikdienas aksesuāri (kabatas lakatiņu komplekts, saulesbrilles, lādīte, veļa). Un kur nu vēl garšīga šokolāde, zefīrs, marmelāde, rieksti, žāvēti augļi. To visu var droši dāvināt!

Suvenīri

Suvenīram ir jābūt ar zemtekstu, ja jūs nevēlaties, lai tas tiktu aizmirsts. Tajā ir jābūt paslēptam kādam mājienam vai ziņojumam. Zivis ar baudu “pārlasīs” to atkal un atkal, pētot magnētiņu ar sirsniņu vai krūzi ar uzrakstu “Tu esi visskaistākā!”, “Tu esi vislabākais!”

Zivīm patīk sentimentālas mīkstās mantiņas un nieciņi “ar mājienu”. Suvenīrs “Labākajai draudzenei/draugam”, lācītis ar sirsniņu utt. – tas viss, pēc viņu domām, ir patiesa jūsu jūtu izpausme, tāpēc Zivīm nav svarīgāku lietu par šīm. Izveidojiet un uzdāviniet Zivij fotokolāžu ar jūsu kopīgi piedzīvoto mirkļu atainojumu vai paša zīmētu gleznu. Zivis būs priecīgākas par dāvanu, kas sastāv no daudzām mazām dāvanām, nekā par vienu lielu un iespaidīgu lietu.

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

1. Ielūgums uz smalku restorānu pie jūras

Jūra, garda maltīte, izsmalcināta atmosfēra patiks gan vīrietim, gan sievietei. Šis piedāvājums apmierinās Zivju vēlmi pēc romantikas un patīkamas laika pavadīšanas. 

Lighthouse - restorāns, grilbārs dāvanu karte

 


 

2. Īpašs brīvdienu piedāvājums divatā pie jūras

Jūsu apdāvināmā Zivtiņa būs no sirds pateicīga par iespēju atslēgties no ikdienas sev tik tuvā vidē – greznība, ūdens, gaisma, siltums.

Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ar nakšņošanu  2 personām

 


 

3. Relaksējoša šokolādes masāža

Neviens nespētu atteikties no šādas baudas – it īpaši Zivju zīmes jubilārs.

Šokolādes masāža 60 min medicīnas centrā Mā-Re

  

4. SPA rituāls „Kleopatras noslēpums”

Katra Zivtiņa nedaudz ir noslēpumainā un mūžam skaistā Kleopatra – par šādu dāvanu Jūsu apdāvināmā Zivju zīmes pārstāve būs patiesi priecīga.

SPA rituāls „Kleopatras noslēpums”, 90 min


 

5. Pilnīga relaksācija ūdenī – floutings

Ūdens nenoliedzami ir Zivju stihija. Ja to apvieno ar meditāciju un relaksāciju, izklausās pēc ideālas dāvanas Zivju zīmes jubilāram.

Floutings salonā Floating Universe, 1 apmeklējums


 

6. Stenders dāvanu karte

Stendera produkcija iepriecina visus – arī Zivis te atradīs smaržīgu un dabisku kosmētiku, ar ko sevi palutināt gan ikdienā, gan svētkos.

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika dāvanu karte


 

6. Outlet Optika dāvanu karte

Šī dāvana dos iespēju jūsu Zivtiņai atrast savai izsmalcinātajai gaumei atbilstošas modernas saulesbrilles vai ekskluzīvus optisko briļļu rāmjus.

Outlet Optika dāvanu karte

 


 

7. Foto kursi

Talantīgās un mistiskās Zivis fotokursos iemācīsies atklāt un parādīt ar acīm nesaredzamo.

Foto kursi Alises Rozes Dizaina Studijā

 


 

8. Dāvanu karte fotosesijai

Šis piedāvājums vienlaikus iepriecinās gan jubilāru, gan viņa ģimeni un atstās paliekošas atmiņas.

Fotostudijas.lv - foto un video pakalpojumi dāvanu karte

 


 

9. Floristikas meistarklase

Ja zināt, ka jūsu apdāvināmajai Zivtiņai patīk ziedi, radošas nodarbes un patīk radīt – šī dāvana būs gan pietiekami romantiska, gan praktiska. Ticiet – uz saviem svētkiem saņemsiet pašas Zivtiņas rokām veidotu dāvanu.

Viena 3h floristikas meistarklase studijā Lady Club, ar kafijas pauzi un uzkodām

 

 

10. Dāvanu karte radošajām nodarbībām

Ja zināt, ka jūsu apdāvināmajam Zivju zīmes pārstāvim patīk radošas nodarbības, bet neesat īsti pārliecināts, kas būtu vispiemērotākais – šī ir lieliska iespēja atstāt galīgo izvēli pašam jubilāram.

Lady Club - radošās nodarbības dāvanu karte

 

 

11. Dāvanu karte ziedu stādu veikalā

Uzdāviniet savai Zivtiņai sapni un cerību – ziedošs dārzs vasarā ar prieku un pateicību liks atcerēties dāvinātāju.

Rožlejas – stādu audzētava dāvanu karte

 


 

12. Dāvanu karte juvelieristrādājumu veikalā

Nela Gems rotu kolekciju aplūkojot jūsu apdāvināmā Zivtiņa būs nonākusi izsmalcinātas gaumes karalistē un dāvanu karte ļaus izvēlēties savai sirdij vispiemērotāko rotu.

Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem


 

13. Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Grezns pulkstenis būs īsti piemērots Zivij vīrietim, un šī veikal piedāvājums apmierinās vēlmi gan pēc ekskluzivitātes, gan elegances.

Timebar - zīmolu rokas pulksteņi dāvanu karte 

14. Sieviešu apakšveļas veikala dāvanu karte

Ikviena sieviete, it īpaši smalkā, elegantā un noslēpumainā Zivtiņa būs pateicīga par dāvanu no patiesas sievišķības valstības. 

Lauma Lingerie – sieviešu apakšveļas veikals dāvanu karte 

15. Lidojums ar deltaplānu

Par šo dāvanu būs īpaši priecīgs Zivju vīrietis, kuram nav sveša vēlme pēc piedzīvojuma un skaistuma vienlaikus.

Lidojums ar motodeltaplānu virs Rīgas 20 minūtes 

16. Veselīga ēdiena piegāde nedēļai

Ideāla dāvana Zivtiņai, kura pievēršas veselīgam dzīvesveidam un kurai nekad nepietiek laika sev. 

i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde 1 nedēļai

 

 

 

Ko nedāvināt Zivīm

Zivju daba ir noslēpumaina un mīklaina – ir grūti saprast, kas viņiem patīk un par ko viņi sapņo. Bet ir zināmas lietas, kuras Zivīm noteikti nevajadzētu dāvināt!

Pirmkārt, tas attiecas uz izteikti praktiskām, sadzīves dāvanām – Zivis to uztvers kā formālismu, dāvanu ķeksīša pēc, atpirkšanos, pat ja tas tā nemaz nebūs domāts. Pat dārgs super putekļu sūcējs sarūgtinās jūtīgas Zivis, jo dāvanā viņi cer saņemt nevis parastu mantu, bet ko vairāk.

Nedāviniet Zivīm bezpersoniskas vai pēc ilga laika izmantojamas biļetes, kuponus, naudu  – tie sagādās vilšanos, jo Zivis mīl to brīdi, kad izsaiņo dāvanu un viņu acīm atklājas noslēpums. Un Zivis ir tik izklaidīgas, ka dāvanu, kuru nevar izmantot uzreiz, aizmirsīs un atcerēsies, ka termiņš jau beidzies. Tāpēc Zivīm būs piemērotākas dāvanu kartes, ko var izmantot uzreiz vai arī kopā ar dāvinātāju vai ģimenes locekļiem, kuri atgādinās par dāvanu.

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanu pasniedzot, aizmirstiet par patētiskām runām – Zivis uzreiz sajūt neīstumu. Labāk pateikt divus vārdus, bet no sirds. Ideālai dāvanai Zivīm ir jāpriecē pēc iespējas vairāk viņu smalkus maņu orgānus: eleganti jāizskatās, maigi jāsmaržo, jābūt patīkamai uz tausti. Zivīm patīk dāvanas izsaiņošanas process, kad, atverot iepakojumu slāni pēc slāņa, atklājas dāvanas noslēpums, tāpēc iesaiņojums var būt daudzkārtains, kārbiņa kārbiņā. Zivīm patīk noslēpumi, tāpēc intriģējoši varētu būt nosūtīt apsveikumu  e-pastā no speciāli šim nolūkam izveidotas adreses ar sirsnīgu novēlējumu, bet neparakstīties un tikai vēlāk atklāt, ka tas bijāt jūs. Šāds apsveikšanas veids būs īpaši piemērots, ja nevarat īstajā dienā būt klāt un personiski apsveikt. Varat arī sūtīt dāvanu par pastu, pakomātā vai ar kurjeru – patīkams pārsteigums iekrāsos Zivtiņas svētku dienu.

Ja esat izvēlējies piedāvājumu no šeit ieteiktajiem, tad FromMe karšu priekšrocība ir tā, ka uz dāvanu kartes var pievienot īpašu sveiciena tekstu, kas dāvanu karti padarīs personisku. Varat izmantot arī mūsdienīgos EMOJI simbolus, kas piešķir īpašu sirsnīgumu.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu