Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem

10.02.2023

Dāvana zivij

 

Zivis zīmē dzimušie savas dzimšanas dienas svin laikā no 19. februāra līdz 20. martam. Zivs zīmes pārstāvji tiek atpazīti arī pēc ūdens zīmes stihijas, kas ir viens no četriem piederības elementiem.

Zivis pēc dabas ir sabiedriski un patīkami sarunas biedri, bet savā būtībā var būt noslēgti un mazrunīgi. Viņiem reizēm ir grūti atrast piemērotos vārdus, lai izteiktu savas mainīgās sajūtas. Pašas Zivis uzskata, ka apkārtējie viņus nespēj līdz galam izprast. Tām ir arī laba intuīcija, kas palīdz orientēties dažādās dzīves situācijās. Zivīm nepatīk dzīves sarežģījumi, tāpēc bieži vien mēdz „aizpeldēt” no problēmām jau labu laiku pirms citi cilvēki tās pamana.

 

Raksta turpinājumā tiek raksturota padziļinātāka informācija par Zivīm, kas sniegts lielisku priekšrocību tās iepazīšanā. Spied uz interesējošām raksta sadaļām: 

 

Ja vēlies uzzināt, ko dāvināt kādā citā horoskopa zīmē dzimušajam cilvēkam, tad ieskaties mūsu apvienotajā horoskopu rakstā Idejas dāvanām vadoties pēc horoskopa.

 

Par Zivs horposkopa zīmi

Zivis ir zodiaka noslēdzošā zīme, un sevī iemieso rakstura iezīmes no katras zīmes. Iespējams, tāpēc Zivis tik viegli spēj iejusties citu ādā. Viens no Zivju lielākajiem talantiem ir spēja saskatīt lietu vienotību.Var minēt, ka šī nav uz prāta norisēm orientēta zīme, to vada jūtas un instinkti.

Zivīm piemīt dabiska tieksme uz misticismu, un, bieži vien, šajā zīmē dzimušie izvēlas dzīvot dziļi garīgu dzīvi. Viņi zina, ka dzīve nemitīgi mainās, tāpēc tic, ka ar īstenotu brīvības un vieglas plūsmas pieeju, spēs atrast savas eksistences garīgo avotu.

 

Zivis visvairāk novērtēs dāvanu no sirds

Zivs zīmē dzimušie iegulda milzum daudz pūles, lai piemeklētu saviem mīļajiem tādu dāvanu, kas būtu kā radīta tieši viņiem. Zivju dāvinājumi pēc būtības ir dvēseliski, jo ieskatās dāvanu jēgas pašos dziļumos. Ja jūs patiešām vēlaties iepriecināt Zivis un likt tām justies novērtētām, atmaksājiet tām ar tādu pašu piepūli un ieguldījumu.

 

Nežēlojiet laiku dāvanas meklējumam, izvēlieties to no sirds, nevis no prāta. Dāvinājumā jābūt jūtamam smalkam kokteilim no romantikas, sapņiem un fantāzijas.

 

Pašdarinātas dāvanas Zivīm ir lieliska izvēle

Zivis, šķiet, ir viena no zīmēm, kura patiesi novērtēs dāvanu, kas izgatavota ar pašu rokām. Jo tā ir veidota personīgi viņām! Jūs dāvanu veidošanas procesā ieguldījāt laiku, darbu un daļiņu no savas sirds.

 

Zivīm ir ļoti smalka gaume. Lieliska dāvana, ko smalkākas gaumes cienītāji novērtēs būs ar mākslinieciskas vērtības, elegances un izsmalcinātības elementiem pārpildīta.

Restorāni rīgā ; Labākie restorāni latvijā

 

Idejas, meklējot dāvanu Zivīm

Teksta turpinājumā jūs varat iepazīties ar ideju sarakstu, kas palīdzēs atrast piemērotu dāvinājumu ikvienam Zivs zīmē dzimušajam.
 

Romantiska dāvana

Zivs zīmes pārstāvju vidū krasi zīmīgs ir dāvinājums ar romantiskas pieskaņas elementiem - viņu jūtīgai dabai tā ir nepieciešama tāpat kā gaiss. Zivis zīmē dzimušie nav īpaši praktiski, tāpēc ar romantisku dāvanu, noteikti, nevar noiet greizi. Nosauciet zvaigzni par godu Zivij, uzdāviniet lidojumu ar gaisa balonu vai planieri vai uzrakstiet zem loga „Sveicieni dzimšanas dienā!”, un Zivis to ilgi atcerēsies.

 

Aizvediet Zivi romantiskā nedēļas nogales izbraucienā uz viesu māju, piesniguša meža vidū, kur iekurtais kamīns un karstvīna smarža aplaimos jūsu Zivtiņas sirdi. Uzdāviniet savai mīļajai Zivtiņai eksotisku ceļojumu uz kādu no Spānijas salām.Taču, ja ir vēlme dāvināt ko piezemētāku, tad Zivis būs priecīgas arī par interesantas filmas seansa apmeklējumu.

 

Klasiska dāvana

Ziedu pušķos tiks novērtēts izsmalcinātības un smalkas gaumes akcents, tāpēc nav vajadzības pārspīlēt ar tās lielumu. Ziediem ir jābūt svaigiem, ar maigu aromātu,piezemētos toņos. Ideāls variants būs maigas tulpes, narcises, lilijas un rozes gaišos pasteļtoņos. Atstājiet anonīmi ziedus pie Zivju zīmes pārstāvja namdurvīm – Zivis dievina noslēpumus. 

 

Oriģināla dāvana

Zivīm no dabas piemīt spēcīga intuīcija. Viņus varētu iepriecināt dāvana, kas saistīta ar astroloģiju vai ezotēriku, proti, skaistas, antīkas Taro kārtis, grāmata par sapņu interpretāciju ādas vākos, vai pat kristāla bumba. Zivis īpaši sajūsminās priekšmeti ar viņu zodiaka zīmes attēlojumu, orientāli rīki,vai stikla izstrādājumi kā smalki izstrādāta figūriņa.

 

Zivis prot glabāt noslēpumus un nav vienaldzīgi cilvēces mistērijas jautājumos. Laba, ilustrēta grāmata par vēstures noslēpumiem vai vienkārši aizraujoša grāmata, varētu gaviļnieku uzrunāt.

 

Zivs pārstāvjiem pašiem patīk rakstīt – vienalga, vai tā ir dzeja vai dienasgrāmata. Uzdāviniet Zivīm krāšņu bloknotu un greznu pildspalvu,vai kalendāru-plānotāju.

 

Mūzika

Zivis dievina mūziku. Ja jūs uzdāvināsiet gaviļniekam kaseti vai disku ar viņamīļāko izpildītāju, sajūsma būs garantēta! Izveidojiet viņu iemīļotāko skaņdarbu izlasi un uzdāviniet to kopā ar mūzikas atskaņošanas iekārtu. Galvenais, lai skaņas kvalitāte būtu ideāla – jūs, iespējams, arī nejutīsiet atšķirību, taču Zivīm zemas kvalitātes skaņa būs kā īstas zobu sāpes. Ja jūs precīzi nezināt, kādu mūziku Zivis klausās, uzdāviniet viņiem klasikas žanra izpildījuma izlasi.

 

Audio tehnika

Ņemot vērā to, ka Zivis zīmē dzimušajiem mūzikas māksla ir aktuāla, labs audio tehnikas dāvinājums tiks augstu novērtēts. Līdzvērtīgi ir arī ar kvalitatīvām foto un video ierīcēm. Muzikāli apdāvinātai Zivij uzdāviniet mūzikas instrumentu-sintezatoru, mikrofonu, austiņas, nošu albumu-jebko, kas palīdz ne tikai klausīties, bet arī radīt mūziku.

 

Rotas un dizaina dekori

Izvēloties piemērotus juvelierizstrādājumus Zivis zīmē dzimušajiem, priekšroku ir jāsniedz smalkām un gaumīgām rotaslietām. Rotām jābūt izsmalcinātām, ar māksliniecisku vērtību, tad Zivis tās noteikti novērtēs. Izveidojiet paši savu rotu,vai atrodiet rotaslietu, kas ir pieejama vienā eksemplārā, tieši jūsu Zivtiņai radīta.

 

Kosmētika vai smaržas

Zivīm ir svarīgi, lai smaržas pastiprinātu mīlestības klātbūtnes efektu un netveramas emocijas, radot apkārtējo pasauli skaistu, iluzoru un māksliniecisku. Zivīm smarža ir kā aksesuārs, kas stiprina un izdaiļo viņu garīgo pasauli. Gaviļniekam piestāvēs parfīms ar maigu vijolīšu, lavandas vai ceriņa smaržu. Zivis uzrunā arī okeāna svaigums un sāļas ūdenszāles smarža, kā arī dzintara, lotosa sajaukums ar citrusu, persiku, plūmju un salviju aromāti.

 

Tomēr,  Zivis neatteiksies arī no tādiem papildinošiem produktiem kā kosmētika, smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi, ikdienas aksesuāri. Šos nieciņus dāvinājuma brīdī var pasniegt ar garšīgas šokolādes, zefīra, marmelādes, riekstu un žāvētu augļu apvienojumu.

 

Suvenīri ar stāstu

Suvenīra dāvinājumam kristiski zīmīgs ir pievienotais zemteksts, kas nodrošinās dāvanas neaizmirstamību. Tajā ir jābūt paslēptam kādam mīļam mājienam vai jaukam ziņojumam– var garantēt, ka gaviļnieks ar baudu pārlasīsto atkal un atkal.

 

Zivīm patīk sentimentālas,mīkstās mantiņas un nieciņi “ar mājienu”. Suvenīrs “Labākajai draudzenei / draugam”, lācītis ar sirsniņu kalpos kā jūsu patieso jūtu interpretācija, tāpēc Zivīm zīmīgāka dāvana par šo nepastāv. Izveidojiet un uzdāviniet Zivij fotokolāžu ar jūsu kopīgi piedzīvoto mirkļu atainojumu vai paša zīmētu gleznu– lietām, kuras kalpos visu mūžu.

 

Dāvanu kartes noformējums

 

Piemērotas dāvanas no FromMe klāsta

Esam apkopojuši sarakstu ar dažādiem dāvanu piedāvājumiem no FromMe dāvanu kataloga, kas būtu piemērota dāvana Zivīm. Šajā sarakstā ir iekļautas romantiskas, kā arī praktiskas un noderīgas dāvanas gan vīrietim, gan sievietei.

 

Ielūgums uz smalku restorānu pie jūras

House of lights restorānsJūra, garda maltīte, izsmalcināta atmosfēra patiks gan vīrietim, gan sievietei. House of light restorāns piedāvā nobaudīt gardus un uz grila gatavotus ēdienus. Vēl viens lielisks restorāns, kur izbaudīt augstās klases šefpavāra darbu izvēloties iecienītāko ēdienu no daudzveidīgās ēdienkartes, ir Majorenhoff restorāns. Citi restorānu piedāvājumi.

 

Īpašs brīvdienu piedāvājums divatā pie jūras

Hotel jūrmala SPA diviemJūsu apdāvināmā Zivtiņa būs no sirds pateicīga par iespēju atslēgties no ikdienas steigas un baudīt brīdi sev tik tuvā vidē – greznībā, ūdenī, gaismā un siltumā. Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala SPA ar nakšņošanu Zivij un līdzi uzaicinātajai personai ļaus izbaudīt mierpilnu atpūtu un labi kopā pavadīt laiku.

 

 

Relaksējoša šokolādes masāža

Šokolādes masāžaNeviens nespētu atteikties no šādas baudas – it īpaši Zivju zīmes jubilārs. Šokolādes masāža medicīnas centrā Mā-Re būs ilgi gaidīts un sen pelnīts mirklis atpūtai. Īsts brīdis, kad atslābināt gan ķermeni, gan prātu.

 

 

SPA rituāls „Kleopatras noslēpums”

SPA rituāls Kleopatras noslēpumsIkviena Zivtiņa ir daļa no noslēpumainā un mūžam skaistā  – par šādu dāvanu Jūsu apdāvināmā Zivju zīmes pārstāve būs patiesi priecīga. SPA rituāls „Kleopatras noslēpums”  jubilāru kārtīgi palutinās un noteikti iepriecinās. Citi SPA piedāvājumi.

 

 

Pilnīga relaksācija ūdenī – floutings

Floutings SPAŪdens nenoliedzami ir Zivju stihija. Tās apvienojums ar meditāciju un relaksāciju rada patiesi ideālu dāvanu Zivju zīmes jubilāram. Floutings salonā Floating Universe iepazīstinās ar pilnvērtīgu relaksāciju, atslābinās muskuļus un ļaus nodoties mierpilnam atpūtas brīdim.


 

Stenders dāvanu karte

STENDERSStendera produkcija iepriecina visus – arī Zivis te atradīs ādai patīkamu dabisko kosmētiku, ar ko sevi palutināt gan ikdienā, gan svētkos. STENDERS dāvanu karte ir īpaši piemērota aizņemtai Zivtiņai, kurai nav laika ikdienā doties uz relaksējošām procedūrām. Ar STENDERS produkciju iespējams sarīkot pašam savu mazo SPA mājas apstākļos.

 

Outlet Optika dāvanu karte

Outlet OptikaŠī dāvana dos iespēju jūsu Zivtiņai atrast savai izsmalcinātajai gaumei atbilstošas modernas saulesbrilles vai ekskluzīvus optisko briļļu rāmjus. Outlet Optika dāvanu karte ļaus izvēlēties vismodernāko aksesuāru sava tēla papildināšanai.

 

 

ŪdensPudele.lv – dzeramo pudeļu interneta veikals

ūdens pudele

Ūdens ir zīmīgs organisma normālai funkcionēšanai, bet dzeram to retāk, ja ūdens nav pa rokai. Dāvanu karte ūdens pudeles iegādei sniegs Zivju pārstāvjiem iespēju padzerties biežāk. Interneta veikals ŪdensPudele.lv ir vieta, kur atrodamas labākās ūdens pudeles sportam un ikdienai. 

 

 

 

Latvijā ražotas preces
 

Dāvanu karte fotosesijai

Fotosesija ģimeneiŠis piedāvājums vienlaikus iepriecinās gan jubilāru, gan viņa ģimenes loceļus un atstās uz dzīvi paliekošas atmiņas. Fotostudijas.lv dāvanu karte piedāvā iespēju visai ģimenei tikt pie skaistas fotosesijas. Un, kas gan var būt labāks par skaistu sapucēšanos un laba laika pavadīšanu kopā ar saviem mīļajiem?


 

Ziepju izgatavošanas meistarklase

Radošā meistarklase ; Ziepju izgatavošanas meistarklaseJa zināt, ka jūsu apdāvināmajai Zivtiņai patīk radošas nodarbes un lietu radīšana – šī dāvana būs gan pietiekami interesanta, gan praktiska. Ticiet – uz saviem svētkiem saņemsiet pašas Zivtiņas rokām veidotu dāvanu. Ziepju izgatavošanas meistarklase no Kazas Laukos ilgst 1 stundu.

 

Dāvanu karte radošajām nodarbībām

Radošās nodarbības Lady ClubJa zināt, ka jūsu apdāvināmajam Zivju zīmes pārstāvim patīk radošas nodarbības, bet neesat īsti pārliecināts, kas būtu vispiemērotākais – šī ir lieliska iespēja atstāt galīgo izvēli pašam jubilāram. Radošās nodarbības lieliski attīsta esošās prasmes un iemāca ko jaunu un noderīgu.

 

 

Dāvanu karte ziedu stādu veikalā

Rožlejas stādiUzdāviniet savai Zivtiņai sapni un cerību – ziedošs dārzs vasarā ar prieku un pateicību liks atcerēties dāvinātāju. Rožlejas – stādu audzētava dāvanu karte ir piemērota dāvana, ja Zivs nespēj iedomāties ikdienu bez skaistiem ziediem. Plašajā piedāvājumā ir arī citas dāvanas dārza darbiem.

 

 

Dāvanu karte juvelieristrādājumu veikalā

Nela Gems rotaslietasApllūkojot Nela Gems rotu kolekciju, jūsu apdāvināmā Zivtiņa būs nonākusi izsmalcinātas gaumes brīnumzemē. Dāvanu karte ļaus izvēlēties savai sirdij vispiemērotāko rotu no plašā juvilierizstrādājumu piedāvājuma. Nela Gems - rotaslietas ar Swarovski kristāliem katrai sievietei liek mirdzēt spožāk un sajusties par sevi pārliecinātai.

 

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

PulksteņiGrezns pulkstenis būs īsti piemērots Zivij vīrietim, un šī veikala piedāvājums liks justies īpaši ekskluzīvam un elegantam. Ženēva – pulksteņu dāvanu karte vienmēr ir lieliska dāvanas ideja, jo, kā zināms, labs pulkstenis būs vienmēr paliekošs.

 

 

Sieviešu apakšveļas veikala dāvanu karte

Lauma lingerieIkviena sieviete, it īpaši smalkā, elegantā un noslēpumainā Zivtiņa, būs pateicīga par dāvanu no patiesas sievišķības valstības. Dāvanu karte apakšveļai būs skaista un īpaša dāvana, ko Zivs labprāt saņemtu no sava mīļotā vīrieša vai vīra. 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānuPar šo dāvanu būs īpaši priecīgs Zivju vīrietis, kuram piedzīvojums un adrenalīns nav sveša valoda. Lidojums ar deltaplānu radīs skaistas un viegli ekstrēmas sajūtas, jo būs iespēja palidināties virs Rīgas vairāku simtu metru augstumā un sajusties kā putna lidojumā. Citas lidojuma iespējas.

 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Ekskluzīvākam piedzīvojumam lidojums ar gaisa balonu ir piemērota dāvana. Tā ir fantastiska iespēja lidot augstu gaisā pāri Latvijas pļavām, mežiem, upēm un ezeriem. Piedzīvojums ir pieejams visa gada garumā un sola neaizmirstamas atmiņas.

 

 

Knockout Barber Shop dāvanu karte

knockout barber shop

Piedāvājums, kas patiks Zivtiņai vīrietim, ir Knockout Barber shop dāvanu karte. Šī dāvana ļaus sapucēties un iepazīt īstenu vīriešu frizētavas kultūru. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām.

 

 

Zīda produkti - Silkvei Boutique

silkvei

Ekskluzīva dāvana, smalkās gaumes pārsāvim - Zivij no Silkvei Boutique. Šī dāvana sniegs iespēju Zivs zodiāka pārstāvim izbaudīt veselīgu miegu mīkstos zīda spilvendrānos. Uzlabot matu un ādas veselību ar  zīda matugumijām un acu maskām, kam pievienota hilauronsābe.

 

 

 

Ko nedāvināt Zivīm

Zivju daba ir noslēpumaina un mīklaina – ir grūti saprast, kas viņiem patīk un par ko viņi sapņo. Bet ir zināmas lietas, kuras Zivīm noteikti nevajadzētu dāvināt.

 

Zivis var apvainoties par izteikti utilitāriem priekšmetiem kā tējkannu vai gludekli, ja vien iepriekš nav izteikusi vēlmes par tieši šādu dāvanu. Visticamāk, Zivis šādu žestu uztvers kā formālismu, pat, ja tāds nav bijis dāvinājuma mērķis. Pat dārgs putekļu sūcējs sarūgtinās jūtīgas Zivis, jo dāvanā tās cer saņemt ko īpašu.

 

Nepārdomātas dāvanas vai pēc ilga laika izmantojamas biļetes, kuponi un nauda sagādās īpašu vilšanos Zivs pārstāvim, jo tās mīl dāvanas izsaiņošanu, brīdi kad acīm atklājas patiesais dāvinājuma noslēpums. vēl jo vairāk, Zivis spēj būt aizmāršīgas - dāvana, kuru nevarēs izmantot uzreiz, tiks aizmirsta. Tāpēc, Zivīm būs piemērotākas dāvanu kartes, ko var izmantot uzreiz vai arī kopā ar dāvinātāju, vai ģimenes locekļiem, kuri atgādinās par dāvanas esamību.

 

Kā iesaiņot un pasniegt dāvanu

Dāvanu pasniedzot, aizmirstiet par patētiskām runām – Zivis uzreiz sajutīs oriģinalitātes trūkumu. Divu vārdu izteikšana, kas nāks patiesi no sirds būs labāks variants. Ideāla dāvana spēs iepriecināt  pēc iespējas vairāk viņu smalkos maņu orgānus. Tai ir eleganti jāizskatās, maigi jāsmaržo, jābūt patīkamai uz tausti. Zivīm patīk dāvanas izsaiņošanas process,tāpēc ir vērtīgi pievērst uzmanību daudzkārtainam iepakojuma iesaiņojumam, kas atklāj patiesās dāvanas noslēpumu slāni pēc slāņa.

 

Zivīm patīk noslēpumi, tāpēc intriģējoši varētu būt nosūtīt apsveikumu  e-pastā no speciāli šim nolūkam izveidotas adreses ar sirsnīgu novēlējumu, bet neparakstīties un tikai vēlāk atklāt, ka tas bijāt jūs. Šāds apsveikšanas veids būs īpaši piemērots, ja nevarat īstajā dienā būt klāt un personiski apsveikt. Varat arī sūtīt dāvanu par pastu, pakomātā vai ar kurjeru – patīkams pārsteigums iekrāsos Zivtiņas svētku dienu.

 

Ceram, ka dāvanu ideju saraksts sniedza iedvesmu īstās dāvanas meklējumos. Ja, tomēr ir vēlme aplūkot papildus idejas, tad iesakām ielūkoties rakstā Birthday gifts for Pisces woman.

 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru!

 

Dāvanu kartes

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu