Restorāns Andalūzijas Suns dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Dāvanu karte restorānā Andalūzijas Suns patīkami pārsteigs visus, kas mīl dažādību un izvēles iespējas.

  Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca un bārs, kas atrodas pašā pilsētas centrā – Berga Bazārā.
  Mājīgajās, brīvā stila telpās un plašajā āra terasē, kas atvērta gada siltajos mēnešos, ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem, viegliem salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem.

  Ēdienkarte regulāri tiek papildināta ar dažādiem jaunumiem un sezonas aktualitātēm. Darbadienās pieejams īpašais pusdienu piedāvājums, kas mainās katru dienu. 

  Bārs ir unikāls ar savu džinu izlasi, kas ir lielākā Latvijā, piedāvājumā iekļaujot vairāk kā 90 džinus no 14 valstīm. Džina degustācijas, dažādu stilu džina kokteiļi, pašu gatavotas mājas limonādes, kā arī citi atspirdzinoši dzērieni – katrs atradīs sev piemērotāko! 

  • Visa gada garumā iekštelpās apskatāma kāda no jauno mākslinieku gleznu izstādēm. 
  • Andalūzijas Suns piedāvājumā ietilpst arī banketu organizēšana un apkalpošana gan kafejnīcas telpās Berga Bazārā, gan ārpus tām. 

  Restorāna Andalūzijas Suns dāvanu karte ir arī lieliska dāvana ģimenēm ar bērniem, jo restorāna ēdienkartē iekļauts īpašs piedāvājums bērniem, kā arī izveidots bērnu stūrītis.

  Andalūzijas Suns – vieta, kur mostas smaids!

   

    

 • Vēlams veikt iepriekšēju rezervāciju, lai pārliecinātos par vietu pieejamību un restorāna darba laiku.
 • Rezervāciju iespējams veikt, zvanot uz tālr. 67288418.
 • Lai veiktu pasūtījumu līdzņemšanai, zvaniet uz restorānu, un kā apmaksas veidu norādiet dāvanu karti. Nosauciet kartes numuru un PIN kodu. Ēdienkarti var aplūkot mājaslapā www.andaluzijassuns.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu