Profesionāla fotosesija no Viva Studio, 30 min

Personu skaits: 5
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  150 kvalitatīvas bildes ar mīļoto cilvēku, ģimeni, draugiem, mājdzīvniekiem vai individuālie foto.

  Fotosesiju dāvanā priecāsies saņemt gan lieli, gan mazi, gan sievietes, gan vīrieši. Viva Studio piedāvā izvēlēties dažādas fotosesijas, kas ir piemērotas ikvienam - individuāli (arī kailfoto), pārim, ģimenei vai draugiem, kā arī topošajām māmiņām vai mazuļiem. Rezultātā dāvanas saņēmējs iegūs līdz 150 fotogrāfijas to oriģinālajā izskatā un 5 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas.

  Fotosesija kā dāvana būs kā unikāls piedzīvojums, kas iemūžināts fotogrāfijā. Dāvanas saņēmējs šo mirkli atcerēties vēl ilgu laiku, un pat pēc daudziem gadiem bildes būs tam apliecinājums. Fotogrāfija ir jūtu, pieskārienu, mīlestības veids. To, kas fiksēts kadrā, tas noķerts uz visiem laikiem... Uzdāviniet iemūžinātas atmiņas!

Dāvanā ietilpst:

 • 150 fotogrāfijas to oriģinālajā izskatā un 5 profesionāli apstrādātas fotogrāfijas;
 • fotosesija pēc izvēles: individuāla (arī kailfoto), pārim, ģimenei (max. 2 pieaugušie + 4 bērni) vai draugiem (līdz 6 personām), kopā ar mājdzīvniekiem, kā arī topošo māmiņu vai mazuļu fotosesija;

Dāvanu kartes noteikumi:

 • Personām līdz 18 gadu vecumam nepieciešama rakstiska vecāku atļauja vai klātbūtne.
 • Rezervācija ir jāveic iepriekš, zvanot pa tālr.: +371 29206849.
 • Fotografēšanās grafiks pieejams AllFriends Studio mājaslapā www.dubakov.com

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Barona Kvartālā (Cēsu iela 31 k-2, 3. kāpņu telpa, 3. stāvs), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Viva Studio - fotostudija un fotosesijas dāvanu karti € 20 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu