Taizemes pēdu punktu masāža Jelgavā

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Masāžas salons Sentio piedāvā Taizmes pēdu punktu masāžu Jelgavā. Taizemes pēdu masāža būs lieliska atpūta ikviena pēdiņām, relaksējoša dāvana svētkos. Uzdāvini patīkamas sajūtas svētkos ar FromMe.lv!

  Masāžas salons Sentio piedāvā Taizemes pēdu masāžu, kas ikvienam sniegs lielisku atpūtu, pacilātību un spēku turpmākajām dienas gaitām!

  Taizemes pēdu punktu masāža ir ļoti viegla un patīkama kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī darbības uz dažādiem pēdu punktiem, kas uzlabos Tavu veselību! Pēdu punktu masāža būs lieliska dāvana ikvienos svētkos ar FromMe.lv!

  Pēdu masāžas ilgums ir 60 minūtes.

Dāvanu kartes noteikumi:

 • rezervācija ir nepieciešama un jāveic šādā veidā: zvanot pa tālr.: 29446122;
 • vairāk informācijas skatīt www.salonssentio.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Sentio - masāžas salons dāvanu karti € 15 - 100 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Sentio - masāžas salons dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu