Kā izvēlēties oriģinālas dāvanas vīrietim

03.01.2024

dāvanas vīrietim

Pienākusi kārtējā svētku diena un nevari izdomāt, ko dāvināt vīrietim? Tu neesi vienīgā! Ja arī kopā ir nodzīvoti daudzi gadi un labi pārzini vīrieša vēlmes un gaumi, dažkārt gadās nonākt strupceļā. Tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas no mūsu pašu sadaļas Oriģinālas dāvanas, kur varēsi atrast vēl daudzus citus piedāvājumus.

 

Ir svarīgi ņemt vērā, ka laba dāvana ir tāda, kas sagādās prieku. Un lai zinātu, kā vīrieti patiesi iepriecināt, ir labi zināt, kādam tipam viņš visvairāk atbilst. Lai dāvanas meklēšanas procesu padarītu vienkāršāku, zemāk esam apkopojuši noderīgus padomus dāvanām katram vīrieša tipam.

 

Ja noteikti jau zini, kādam tipam tavs jubilārs atbilst visvairāk, raksta saturs ir zemāk:

 

Noderīgas dāvanu idejas esam apkopojuši mūsu rakstā Dāvana vīrietim dzimšanas dienā, kur varēsi atrast konkrētus piedāvājumus un saites uz dāvanām. 

 

Dāvanas aizraujošai atpūtai

aizraujošas dāvanas vīrietim

Domājot par to, ko uzdāvināt vīrietim dzimšanas dienā vai vārda dienā, aizraujoša atpūta ir viens no pirmajiem variantiem, kas ienāk prātā. Kaut kas interesants, aktīvs un aizraujošs – ideju ir daudz, galvenais ir izvēlēties to, kas patiktu tavam jubilāram. Lūk, dažas idejas!

 

Brauciens ar ūdens močiem

Ja jubilāra svētki ir gada siltākajā laikā – vēlā pavasarī vai vasaras sezonā, tad ūdens prieki ir laba dāvanas izvēle. Piemēram, brauciens ar ūdens moci. Tā vadīšanai nav nepieciešama pieredze vai īpaša atļauja, tāpēc tā varētu kalpot par foršu izklaidi.

 

Galvenais ir parūpēties par to, lai vīrietim šī ūdens prieka izbaudīšana būtu pa ceļam. Varbūt var ieplānot kādu pikniku vai izbraucienu uz ezeru, kur viņu pārsteigt ar ūdens moču piedzīvojumu.

 

Izbrauciens ar SUP dēļiem

Vēl viens ūdens prieks, kas ļoti piestāv vasarai, ir SUP dēļu izbrauciens. Tie mūsdienās nu jau ir pieejami gandrīz visur, kur ir ūdens. Ar SUP dēļiem var izbraukt gan pa Daugavu, gan pa dažādiem Latvijas ezeriem.

 

Ir arī pieejami visādi interesantāki piedāvājumi. Piemēram, SUP pikniks vai arī romantisks izbrauciens ar SUP dēļiem pa purvu, sagaidot saullēktu vai saulrietu.

 

Trakulīgs džipu izbrauciens

Tiem, kas vēlas izbaudīt ātrumu un īstu piedzīvojumu garšu, patiks izbrauciens ar džipiem.

 

Ir pieejami tādu dāvanu piedāvājumi kā off-road džipa izbraucieni. Tad ar džipu var izbraukāties pa dažādiem neceļiem un izbaudīt adrenalīnu.

 

 

Dāvana romantiķim

romantiskas dāvanas vīrietim

Iespējams, tieši romantikas cienītājam var sagādāt vislētākās dāvanas, jo mīlestība taču neko nemaksā! Nepārproti – lēti nebūt nenozīmē slikti, bet gan paver daudz vairāk iespēju radoši izpausties. Lūk, pāris idejas, ko misters romantiķis noteikti novērtēs.

 

Randiņš sveču gaismā

Restorāna apmeklējums vienmēr ir iespēja, taču līdzīgu dāvanu var sagādāt arī jūsu pašu mājoklī. Pārveido jūsu viesistabu par romantisku randiņa vietu – uzklāj galdu, sadedz sveces un pagatavo vai pasūti gardu maltīti. Nav jau noslēpums, ka mīlestība iet caur vēderu. Parūpējies par to, ka esi sagādājusi vīrieša mīļākos ēdienus un dzērienus, un lielākā daļa darba jau padarīta.

 

Neaizmirsti arī uzposties tā, it kā patiešām grasītos doties ārā. Sajutīsies uzreiz labāk gan tu pati, gan arī viņš. Vīrietis noteikti izkusīs!

 

Romantisks pikniks dabā

Vēl viena lieliska ideja varētu būt aizvest vīrieti kādā romantiskā piedzīvojumā, piemēram, pastaigā uz jūru. Tad negaidīti aizvest uz vietu, kur iepriekš jau būsi sagatavojusi skaistu piknika vietiņu – ar vīrieša iecienītākajiem ēdieniem. Šis ir lielisks silta pavasara un vasaras piedzīvojums.

 

Jāpiebilst gan, ka visdrīzāk tev būs nepieciešama palīdzība no draugiem vai ģimenes locekļiem piknika sagatavošanas procesā.

 

Dāvana pārim kopā pavadītam laikam

Vēl viena labas dāvana vīrietim var būt DĀVANA PĀRIM. Tā ir mūsu apvienotā dāvanu karte, kas ļaus pārim izvēlēties kādu kopīgu piedzīvojumu vai atpūtas veidu, ko baudīt divatā.

 

Dāvanu karte DĀVANA PĀRIM ir universāla dāvana, kas tās saņēmējiem ļaus atpūsties skaistās un relaksējošās vietās, tā arī nogaršot gardus ēdienus kādā restorānā vai iemūžināt skaistas atmiņas fotosesijā.

 

Romantiskās lapiņas

Sagatavo daudz sirsniņveida līmlapiņas un uz tām saraksti norādes. Šis ir vienlīdz romantisks un rotaļīgs veids, kā interesanti pārsteigt vīrieti.

 

Piemēram, kad viņš no rīta dodas uz dušu, atstāj viņam lapiņu uz spoguļa ar tekstu “gaidu tevi pēc dušas virtuvē” un sagaidi viņu tur ar gardām brokastīm. Vai mašīnā atstāj zīmīti ar tekstu “pēc darba dodies uz mūsu pirmo tikšanās vietu” un sagaidi tur vīrieti ar šampanieša pudeli.

 

 

Dāvana azarta cienītājam

kartingi vīrietim dāvana

Mēs visi zinām vīrieti, kurš ir adrenalīna un azarta cienītājs. Visbiežāk aktivitātes, kas viņiem patīk, ir tādas, kas sniedz iespēju draudzīgi sacensties ar draugiem. Tāpēc zemāk ir dāvanu idejas, kas vīrietim ļaus izaicināt draugus uz kādu spēli vai piedzīvojumu.

 

Peintbola spēle ar draugiem

Peintbols ir aizraujoša spēle, ko var spēlēt lielākā draugu lokā. Piemēram, uzdāvinot vīrietim peintbola spēli 10 cilvēkiem, izdosies lieliska spēle. Visi varēs sadalīties divās komandās un cīnīties par uzvaru.

 

Peintbola alternatīvas var būt arī lāzertags, kur krāsu baloniņu vietā šaudieni tiek veikti ar lāzerīšiem. Tas, protams, ir ļoti nesāpīgi un var kalpot par labu alternatīvu.

 

Izbrauciens ar kartingiem

Vēl viena aktivitāte, kas ļaus baudīt adrenalīnu, ātrumu un sacensību, ir kartingu brauciens. Tagad moderni ir izvēlēties arī elektrokartingus, jo tie ir videi draudzīgāki. Taču, iespējams, tavam jubilāram prasās tieši izbaudīt klasiskos kartingus.

 

Jebkurā gadījumā, kartingu brauciens sniedz iespēju adrenalīnam. Jo ātrāk un precīzāk izdosies izbraukt trases apli, jo labāks punktu skaits. Foršs veids, kā sacensties ar draugiem!

 

Virtuālās realitātes spēles

Moderna aktivitāte ir virtuālās realitātes (VR) iespēju izbaudīšana. Tā sakām, jo VR patiešām var izmēģināt ļoti dažādas aktivitātes – sākot ar lidošanu un amerikāņu kalniņu braucienu līdz pat braucieniem ar supermašīnām un spēļu spēlēšanu.

 

VR atver jaunu pasauli piedzīvojumiem. Tā kā ar virtuālās realitātes palīdzību var spēlēt arī spēles, te rodas iespēja draudzīgai sacensībai. Forša dāvana, kas ļaus labi pavadīt laiku un izmēģināt ko jaunu!

 

 

Dāvana praktiķim

dāvanas hobijam

Vai tavs vīrietis ir ar zelta rokām un darbarīku komplekts, viņaprāt, ir katra vīrieša obligāts aksesuārs? Nu tad vairs nav ko iespringt. Mēģini nemanāmi izzināt par lietām, kas viņam trūkst vai ko viņš ļoti gribētu iegūt savā īpašumā.

 

Jauni darba instrumenti

Tā var būt kaut vai mērlente, ko viņš mūždien aizmirst iegādāties vai kas lielāks, piemēram, zāģis. Tici mums – viņš tevi uzskatīs par supersievieti un noteikti novērtēs tavus centienus un spēju ieklausīties vīrieša vēlmēs. Praktiķim un īstenam mājas saimniekam laba dāvana varētu būt jauni darba instrumenti.

 

Tas ļaus vīrietim parūpēties par to, lai mājās vienmēr būtu viss nepieciešamais. Līdz ar to arī viss mājās būs kārtīgs un salabots – izmēģināt jaunos darba instrumentus tomēr būs interesanti.

 

Dāvanu karte hobijam

Vēl viena praktiska dāvanas ideja ir davanu karte hobijiem. Tikai hobija īpašnieks pats zina, kas viņam ir visvairāk nepieciešams. Tāpēc vislabākā ideja ir ļaut vīrietim izvēlēties pašam.

 

Mūsu apvienotā dāvanu karte daudziem hobijiem ir īstā izvēle, ja tavam vīrietim ir vairāki hobiji vai arī ja viņam varētu noderēt visdažādākās preces. Zem šīs dāvanu kartes ir dažādi atpūtas veidi un hobiju veikali sportam, makšķerēšanai, muzicēšanai, aktīvai atpūtai, velo braucējiem u.c. 

 

Dārza tehnika

Ja tavam vīrietim patīk rūpēties par savas mājas pagalmu vai dārziņu, tad varbūt ir kas tāds, kas nepieciešams mājām.

 

Varbūt tas ir jauns zāles pļāvējs vai trimmeris, piemēram. Šāds liels pirkums būs noderīgs jums abiem, taču vīrietis noteikti arī priecāsies par šādu ieguldījumu ikdienas dzīvē.

 

Dāvanu karte interneta veikalā

Vispraktiskākā dāvana, mūsuprāt, tomēr ir dāvanu karte interneta veikalā. Tā bez šaubām noderēs un ļaus vīrietim pašam izvēlēties sev dāvanu konkrētajā veikalā.

 

Dāvanu karte interneta veikalā ir lieliska izvēle. Izvēlies vīrietim piemērotāko veikalu starp mūsu plašo piedāvājumu, kur atradīsi veikalus Mājai un dārzam, 707.lv, Es Mīlu Kafiju, Brain Games, Sportland, Optika, Pulsometrs, 4Speed un citi.

 

 

Dāvana modes mīļotājam

dāvanas vīrietim modei

Ja tavs Lieliskais ir izteikts modes pārzinātājs, tad noteikti zini, kas viņa skapī šobrīd ir aktuāls un kā trūkst. 

 

Saskaņoti tērpi jums abiem

Iespējams, esi piefiksējusi, ka kaut kā trūkst – pieskaņotas jostas, šalles vai cimdu. Tikpat labi tas var būt arī jauns un stilīgs mājas tērps. Vai vēl labāk – saskaņoti mājas tērpi jums abiem!

 

Mēģini “pa kluso” izskatīt viņa skapi un, iespējams, pamanīsi, ka trūkst kādas krāsas krekls, kas būtu lielisks papildinājums jau esošajai kolekcijai. Neaizmirsti arī par aksesuāriem – eleganti maki un pulksteņi nekad neiziet no modes.

 

Jauns uzvalks

Ja tavam vīrietim ikdienā nākas valkāt uzvalkus, tad laba dāvana varētu būt esošās kolekcijas papildinājums. Daži vīrieši uzvalkus gan uzskata par īpašām greznības lietām, tāpēc tā būs dāvana tieši laikā.

 

Ar rokām darināta ādas josta

Dāvanas modes cienītājam joprojām ir praktiskas, vienīgi nedaudz specifiskākas. Un praktiskas dāvanas var itin labi pārvērst par personalizētām, piemēram, izvēloties ar rokām darinātus aksesuārus.

 

Zīmols Chaos 96 rada vareni skaistas un kvalitatīvas preces gan vīriešiem, gan sievietēm. To piedāvājumā īpaši aktuālas ir ar rokām darinātas jostas un naudas maki no īstas ādas. Kvalitāte ir vietā, personalizācijas iespējas arī – turklāt ar dāvanu karti Chaos 96 vīrietis varēs izvēlēties sev tīkamo pats.

 

 

Dāvana sportistam

davana vīrietim sportam

Sportiski vīrieši patiesi novērtē sportiskas dāvanas – un tikpat labi tas var būt arī sporta apģērbs. Iespējams, vīrietis ir par taupīgu vai slinku, lai nopirktu jaunu sporta tērpu, taču ļoti priecātos par šādu dāvanu.

 

Jauns sporta gadžets

Universāla dāvana, kas noderētu ikvienam sportistam, ir kvalitatīvs sporta pulkstenis. Tas ir noderīgs gadžets, kas palīdzēs sekot līdzi saviem treniņiem un sportiskajai izaugsmei.

 

Laba alternatīva var būt jebkurš cits aksesuārs vai gadžets sportam. Tās var būt īpašas bezvadu austiņas skriešanai vai varbūt pulsometrs pulksteņa formā.

 

Aktīva atpūta dabā

Tāpat vari sarīkot pārsteigumu. Neko viņam nesakot, noīrē distanču slēpes un aizved savu mīļoto kārtīgi izslēpoties uz kalnu. Paņem līdzi karstu dzērienu un maizītes, un diena būs izdevusies.

 

Tāpat ļoti laba ideja ir dāvanu karte ar viņa iecienītāko sportisko atpūtas veidu. Vasarā tas varētu būt brauciens ar ūdens močiem, iespēja izmēģināt lidojumu ar turbīndēli vai varbūt veikbords. Tik daudz iespējas!

 

Baseina abonements

Lielisks veids, kā uzturēt sevi formā un atbrīvoties no uzkrātas enerģijas, ir peldot. Tā kā mums Latvijā tam nav pietiekami silti apstākļi, lai peldētu dabā visu cauru gadu, mums aktuāls ir baseins. Līdz ar to baseina abonements varētu būt forša dāvana vīrietim svētkos.

 

Laba alternatīva vīrietim sportistam varētu būt, piemēram, sporta zāles abonements.

 

 

Dāvana dabas draugam

dāvana vīrietim dabā

Pārgājieni, laivu braucieni un nakšņošana teltīs ir tava vīrieša sirdslieta? Lieliski, jo atrast dāvanu dabas draugam ir vieglāk nekā var šķist.

 

Inventārs atpūtai pie dabas

Ja vīrietis tai lietai ir pieķēries nopietni, tad, iespējams, viņam ir jau sagādāts inventārs. Taču nekad nevar būt tā, ka ir viss – iespējams, krājumos trūkst lukturītis, deglis, termoss, saulesbrilles vai spilvens?

 

Tavs vīrietis būs patīkami pārsteigts un katrā nākamajā pārgājienā, izmantojot dāvināto lietu, ar smaidu atcerēsies tevi.

 

Laba ūdens pudele vai termoss

Dodoties dabā ir īpaši svarīgi paņemt līdzi ūdeni. Ar to nodrošinās kvalitatīva ūdens pudele, vēl jo labāk noderēs termopudele, kas spēj uzglabāt ūdeni patīkami vēsu vai pēc nepieciešamības ari siltu. Padomus atradīsi rakstā Kā izvēlēties ūdens pudeli vīrietim.

 

Tomēr karstiem dzērieniem vislabāk piemērots ir termoss, kas ir laba dāvanas alternatīva. Pašmāju uzņēmums UDENSPUDELE.LV piedāvā iegādāties izcilas kvalitātes termosus, ko uzņēmums pats ir arī pārbaudījis.

 

Laivu brauciens ar draugiem

Siltā laikā laba dāvana būs jebkāda veida atpūta dabā. Mūsdienās arī piedzīvojumus var itin viegli uzdāvināt, dāvanu kartes formā. Viens lielisks piedzīvojums, ko vīrietim izbaudīt draugu lokā, ir laivu brauciens.

 

Tas būs brīžiem mierīgs, brīžiem ekstrēms pasāciens. Laivu braucieni ir īpaši universāli, jo laivu nomu ir iespējams sarunāt uz vairākiem maršrutiem. Var arī doties divu dienu braucienā, kas būs īpaši interesanti.

 

Cerams, ka tev ir izdevies atrast lielisku dāvanu vīrietim svētkos! Lai izdodas iepriecināt!

 

Ātrākā dāvanu iegāde

 

Tāpat dāvanu karte ir lielisks variants cilvēku grupas apsveikšanai lielākos svētkos un to izmanto arī aizdevums.lv kolektīvs.

 

Ja šobrīd esi dāvanu meklējumos tieši darbinieku kolektīvam, vairāk info atradīsi mūsu FromMe korporatīvo klientu sadaļā "Dāvanas darbiniekiem".

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu