Kā izvēlēties oriģinālas dāvanas vīrietim

24.09.2020

dāvanas vīrietim

Pienākusi kārtējā svētku diena un nevari izdomāt, ko dāvināt vīrietim? Tu neesi vienīgā! Pat ja kopā nodzīvoti daudzi gadi un labi pārzini vīrieša vēlmes un gaumi, dažkārt gadās nonākt strupceļā.

 

Ja rocība ļauj, tad, protams, var iegādāties elegantu un dārgu dāvanu, bet vai vīrietis par to patiesi priecāsies? Varbūt jā un varbut arī nē. Laba dāvana vīrietim ir tāda, kas sagādās prieku. Un lai zinātu, kā vīrieti patiesi iepriecināt, ir labi zināt, kādam tipam viņš visvairāk atbilst. 

 

Lai dāvanas meklēšanas procesu padarītu vienkāršāku, zemāk esam apkopojuši noderīgus padomus dāvanām katram vīrieša tipam.

 

Ja noteikti jau zini, kādam tipam tavs jubilārs atbilst visvairāk, raksta saturs ir zemāk:

 

Dāvana romantiķim

Iespējams, tieši romantikas cienītājam var sagādāt vislētākās dāvanas, jo mīlestība taču neko nemaksā! Nepārproti – lēti nebūt nenozīmē slikti, bet gan paver daudz vairāk iespēju radoši izpausties. Lūk, pāris idejas, ko misters romantiķis noteikti novērtēs.

 

Randiņš sveču gaismā

Tā kā šobrīd restorāni ir slēgti, pārveido jūsu viesistabu par romantisku randiņa vietu – uzklāj galdu, sadedz sveces un pagatavo vai pasūti gardu maltīti. Nav jau noslēpums, ka mīlestība iet caur vēderu. Parūpējies par to, ka esi sagādājusi vīrieša mīļākos ēdienus un dzērienus, un lielākā daļa darba jau padarīta.

 

Neaizmirsti arī uzposties tā, it kā patiešām grasītos doties ārā. Sajutīsies uzreiz labāk gan tu pati, gan arī viņš. Vīrietis noteikti izkusīs!

 

Romantiskās lapiņas

Sagatavo daudz sirsniņveida līmlapiņas un uz tām saraksti norādes. Šis ir vienlīdz romantisks un rotaļīgs veids, kā interesanti pārsteigt vīrieti.

 

Piemēram, kad viņš no rīta dodas uz dušu, atstāj viņam lapiņu uz spoguļa ar tekstu “gaidu Tevi pēc dušas virtuvē” un sagaidi viņu tur ar gardām brokastīm, pasniedzot tās tikai priekšautiņā. Vai mašīnā atstāj zīmīti ar tekstu “pēc darba dodies uz mūsu pirmo tikšanās vietu” un sagaidi tur vīrieti ar šampanieša pudeli.

 

 

Dāvana praktiķim

Vai tavs vīrietis ir ar zelta rokām un darbarīku komplekts, viņaprāt, ir katra vīrieša obligāts aksesuārs? Nu tad vairs nav ko iespringt. Mēģini nemanāmi izzināt par lietām, kas viņam trūkst vai ko viņš ļoti gribētu iegūt savā īpašumā.

 

Tā var būt kaut vai mērlente, ko viņš mūždien aizmirst iegādāties vai kas lielāks, piemēram, zāģis. Tici mums – viņš tevi uzskatīs par supersievieti un noteikti novērtēs tavus centienus un spēju ieklausīties vīrieša vēlmēs.

 

dāvanas hobijam

 

 

Dāvana modes mīļotājam

Ja tavs Lieliskais ir izteikts modes pārzinātājs, tad noteikti zini, kas viņa skapī šobrīd ir aktuāls. Iespējams, esi piefiksējusi, ka kaut kā trūkst – pieskaņotas jostas, šalles vai cimdu. Tikpat labi tas var būt arī jauns un stilīgs mājas tērps.

 

Vai vēl labāk – saskaņoti mājas tērpi jums abiem! Mēģini “pa kluso” izskatīt viņa skapi un, iespējams, pamanīsi, ka trūkst kādas krāsas krekls, kas būtu lielisks papildinājums jau esošajai kolekcijai. Neaizmirsti par aksesuāriem – eleganti maki un pulksteņi nekad neiziet no modes!

 

 

Dāvana sportistam

Sportiski vīrieši patiesi novērtē sportiskas dāvanas – un tikpat labi tas var būt arī sporta apģērbs. Iespējams, vīrietis ir par taupīgu vai slinku, lai nopirktu jaunu sporta tērpu, taču ļoti priecātos par šādu dāvanu.

 

Tāpat vari sarīkot pārsteigumu. Neko viņam nesakot, noīrē distanču slēpes un aizved savu mīļoto kārtīgi izslēpoties! Paņem līdzi karstu dzērienu un maizītes, un diena būs izdevusies! Tāpat ļoti laba ideja ir dāvanu karte ar viņa iecienītāko sportisko atpūtas veidu.

 

 

Dāvana dabas draugam

Pārgājieni, laivu braucieni un nakšņošana teltīs ir tava vīrieša sirdslieta? Lieliski, jo atrast dāvanu dabas draugam ir vieglāk nekā var šķist.

 

Ja vīrietis tai lietai ir pieķēries nopietni, tad, iespējams, viņam ir jau sagādāts inventārs. Taču nekad nevar būt tā, ka ir viss – iespējams, krājumos trūkst lukturītis, deglis, termoss, saulesbrilles vai spilvens? Tavs vīrietis būs patīkami pārsteigts un katrā nākamajā pārgājienā, izmantojot dāvināto lietu, ar smaidu atcerēsies tevi.

 

Nu ko, nav nemaz tik grūti, vai ne? Galvenais – liec lietā sievišķīgo viltību, lai izzinātu sava vīrieša vēlmes un vajadzības. Ja joprojām trūkst ideju, droši izskati FromMe mājaslapu, īpaši sadaļu Oriģinālas dāvanas.

 

Tāpat dāvanu karte ir lielisks variants cilvēku grupas apsveikšanai lielākos svētkos un to izmanto arī aizdevums.lv kolektīvs.

 

Lai izdodas iepriecināt svētkos!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu