Dāvana priekšniekam dzimšanas dienā

26.09.2023

Dāvanas priekšniekam jāizvēlas rūpīgi. Kā jau katrai dāvanai, arī dāvanai priekšniekam ir jābūt atbilstošai saņēmēja gaumei, taču vienlaikus arī profesionālai un lietišķai. Nevajadzētu aizrauties ar pārāk personiskas dāvanas meklēšanu, jo priekšnieks to varētu uzskatīt par pārāk familiāru vai uzbāzīgu.

 

Esam apkopojuši dažādas dāvanas, kuras varēsi izvēlēties, balstoties uz priekšnieka interesēm un gaumi. Laba izvēle ir kāda lietišķa vai oriģināla dāvana, savukārt no lielāka kolektīva laba dāvanas izvēle ir kas eksluzīvāks.

 

Zemāk norādīts raksta satura rādītājs, pa kuru brīvi vari pārvietoties, klikšķinot uz saitēm:

 

Dāvanu idejas priekšniekam

Dāvanai, kas pasniegta priekšniekam, ir jābūt lietišķai un vienlaikus jāizsaka paldies par labo darba vidi un sniegto iespēju sevi pierādīt profesionālajā darbā. Balstoties uz priekšnieka raksturu un personīgajām interesem, varēsi izvēlēties piemēroto dāvanu no zemāk iedalītajām.

 

 

Lietišķas dāvanas

Vislabākā dāvana profesionālā vidē ir lietišķa dāvana. Tā ir noderīga un vienlīdz patīkama dāvana, ko saņemt. Lietišķa dāvana ir lielisks risinājums arī tad, ja apdāvināmā persona nav personiski pārāk labi pazīstama ārpus profesionālās vides. Vairāk par lietišķām dāvanām uzzini rakstā Korporatīvās dāvanas.

 

Dāvanu karte izsmalcinātā restorānā

dāvanu karte restorānā

Gaumīga dāvana priekšniekam būs dāvanu karte restorānā. Vēlams izvēlēties kādu gaumīgu un smalku restorānu, lai restorāna apmeklējums būtu ar svētku sajūtu. Tas varētu būt kāds restorāns ar īpaši labu ēdienkarti vai specifisks restorāns, kas sniegtu jaunu pieredzi. Mūsuprāt, vislabākā izvēle ir Restorāni Rīgā dāvanu karte, jo tā ir derīga 11 dažādos restorānos. Uz kuru doties – to izvēlēsies priekšnieks pats. 

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 

Universālā FromMe dāvanu karte

FromMe dāvanu karte

FromMe dāvanu karte ir universāla dāvana, ko var izmantot pie 50 FromMe portālā vispopulārākajiem uzņēmumiem. FromMe dāvanu kartes saņēmējs varēs izmantot iegūto dāvanu jebkuru preču un pakalpojumu iegādei pie šiem uzņēmumiem. Tas ir veids, kā nenošaut greizi ar dāvanas izvēli, jo priekšnieks noteikti spēs atrast ko tieši sev piemērotu.

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

pulksteņi

Pulkstenis ir aksesuārs, kas ir nepieciešams jebkuram profesionālās dzīves pārstāvim. Turklāt tas piešķir visam koptēlam sakārtotu, izsmalcinātu un lietišķu izskatu. Sadaļā Pulksteņi iespējams atrast elegantu pulksteni no dažādiem gaumīgiem zīmoliem. Šī varētu būt ekskluzīva un lietišķa dāvana, ko pasniegt no visa darba kolektīva īpašā jubilejā.

 

 

Relaksējošas dāvanas

Ja priekšnieks ir īsts darba rūķis, tad vienmēr jauki ir uzdāvināt iespēju atpūsties, kas varētu būt dāvanu karte relaksējošai atpūtai. Vēlams izvēlēties dāvanu karti, nevis konkrētu piedāvājumu, lai dāvanas saņēmējam ir iespēja izvēlēties.

 

Atpūta SPA kompleksā

SPA atpūtaVisīstāko atpūtu iespējams izbaudīt, veltot tam pāris dienas un aizbraucot uz kādu brīvdienu SPA. Tā ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas darbiem un dinamiskā ritma, ko nomainīt pret mierpilnu atpūtu. SPA atpūta ļaus baudīt relaksējošas masāžas, pirts un burbuļvannu apmeklējumus, dažādas SPA procedūras un rituālus. Lai būtu spēks darboties un ar enerģijas pilnu sparu pievērsties darbam, atpūta nepieciešama vienmēr.

Karaliska atpūta Latvijas pilī

atpūta pilīMūsdienās daudzas Latvijas pilis ir skaisti renovētas un atjaunotas tā, lai spētu viesiem sniegt vislabāko un augstākās klases atpūtu. Pilis ir pārveidotas par gaumīgām un mājīgām viesnīcām, tajās ir SPA kompleksi atpūtai, kā arī restorāni, kur baudīt gardus ēdienus. Par pils piedāvājumiem vairāk uzzini rakstā Latvijas pilis un muižas. Karaliska atpūta Latvijas plī vai muižā ir laba izvēle dāvanai priekšniekam jubilejā.

Bezsvara stāvoklis floutinga procedūrā

floutings

Floutings ir procedūra, kas norit magija sāls piepildītā baseinā jeb ūdenī, kas ir 5 reizes blīvāks par jūras ūdeni. Tas ļauj sajust bezsvara stāvokli, sniedz pilnvērtīgu relaksāciju, atbrīvo no muskuļu sāpēm un spriedzes, kā arī atbrīvo prātu no stresa un satraukumiem. Pierādīts, ka šī ir viena no labākajām meditācijas metodēm, kas palīz atgūt zaudēto enerģiju.

 

 

Dāvanas hobijam

Ja priekšniekam patīk padalīties ar stāstiem par savu iemīļoto hobiju, tad šis noteikti ir virziens labas dāvanas izvēlei. Dāvanu karte hobijam būs dāvana, kas tiks augsti novērtēta, jo ar hobiju parasti saistās daudz vēlmes un tēriņu vajadzības. Ja cilvēkam hobijs ir tiešām svarīgs, tad viņš jutīs glaimots, ka arī citi to zin, un savā ziņā atbalsta viņa aizraušanos.

 

Sports un aktīvā atpūta

aktīvā atpūta

Sporta un asu sajūtu cienītājam lieliska dāvana būs kaut kas no sadaļas Sports un aktīvā atpūta. Tajā atrodami piedāvājumi visam gadam – gan slēpošana Žagarkalnā un braukšana ar sniega motociklu, gan arī kaitsērfinga apmācības, ūdensmotocikla noma un laivošanas piedāvājumi. Vērts pieminēt, ka dāvanu izvēlē svarīga ir sezonas aktualitāte. Balstoties uz priekšnieka dzimšanas dienu, izvēlies dāvanu, uz kuru nav jāgaida mēnešiem ilgi.

Populārākie vaļasprieki

makšķerēšana

Populārākie vaļasprieki parasti ir makšķerēšana, mūzika un rokdarbi. Tie ir hobiji, kuros vienmēr iespējams attīstīties un ir nepieciešami jauni aksesuāri. Turklāt vienīgi pats hobija īpašnieks zina, kas šobrīd viņa hobijam visvairāk noderētu. Tieši tāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle – tā ir universāla un noderīga dāvana, ko saņemt būt prieks.

Apvienotā dāvanu karte daudziem hobijiem

Apvienotā dāvanu karte daudziem hobijiemUn ja tavam priekšniekam ir vairāki hobiji, tad laba izvēle varētu būt apvienotā dāvanu karte hobijiem. Tajā ir daudzi dažādi hobiju veikali, no kā priekšniekam izvēlēties. Šī dāvana būs vienlīdz laba izvēle makšķerniekiem, slēpotājiem, mūziķiem, sportistiem, aktīvās atpūtas un velo entuziastiem. 

 

Ikdienas aizraušanās 

mājai un dārzamHobijs var būt arī kāda ikdienas aizraušanās – dārza darbi vai mājokļa iekārtošana. Mājai un dārzam  dāvanu karte ļauj iegādāties visu nepieciešamo sava dārza kopšanai un apbrīnošanai. Taču ja priekšnieka ikdienas hobijs ir, piemēram, motosports – tad tam noteikti noderēs motosporta dāvanu karte. Tas ir hobijs, kuram vienmēr ir nepieciešami uzlabojumi, kas turklāt nav nemaz tik lēti.

 

 

Ekskluzīvas dāvanas

Ekskluzīvas dāvanas parasti ir dārgākas un lielākas dāvanas. Tā ir piemērota dāvana priekšniekam, ko varētu pasniegt no visa darba kolektīva īpašos svētkos. Eksluzīvas dāvanas ir ļoti vērtīgas un parasti sniedz lielisku pieredzi, kas vismaz reizi dzīvē ir jāizmēģina katram. 

 

Neaizmirstams lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir tieši tas piedāvājums, kas noteikti ir jāpiedzīvo katram. Tā ir iespēja būt augstu gaisā līdz ar vēju, baudīt skaisto skatu pār Latvijas pļavām un mežiem un, iespējams, pat pārvarēt savas bailes no augstuma. Skaistums, kas paveras skatam lidojuma laikā, ir kas vienreizējs. Turklāt arī nosēšanās katru reizi ir citā vietā – to spēj paredzēt vienīgi vējš.

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte

Jēkaba ceļojumu aģentūra

Ērtākais veids, kā uzdāvināt ceļojumu, ir ar ceļojumu aģentūras palīdzību. Ceļojumu aģentūras dāvanu karte ļaus tās saņēmējam tikt pie kārotā ceļojuma bez tiem tik ļoti raksturīgā stresa un plānošanas.Tas ir labs veids, kā ļaut profesionāļiem parūpēties par visu svarīgāko – iespēju rezervēt gan viesnīcas, gan aviobiļetes, kā arī individuālo ceļojumu maršrutu izstrādi.

Brauciens ar jahtu

Brauciens ar jahtu

Brauciens ar jahtu ir ekskluzīva dāvana, kas ļauj piedzīvot vēja un viļņu mijiedarbību, baudīt skaistos skatus un līdzpaņemto cilvēku sabiedrību. Brauciens ar jahtu sākas Lielupē, no kurienes jahta Turaida dodas kruīzā pa jūras piekrasti un pa dabiski skaisto Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā.

 

 

Oriģinālas dāvanas

Veids, kā pārsteigt un uzdāvināt lieliskas izjūtas, ir oriģināla dāvana. Šī veida dāvanas parasti dāvanas saņēmējs noteikti negaida – tās ir pārsteigumu, piedzīvojumu un jaunu izjūtu pilnas dāvanas. Balstoties uz priekšnieka raksturu un piedzīvojumu garu, atliek vien izvēlēties piemērotāko piedzīvojumu. 

 

Lidojumi asām izjūtām

lidojums

Oriģināla dāvana priekšniekam būs lidojums ar deltaplānu vai paraplānu. Lidojumi un atpūta gaisā būs dāvana, kas sniegs adrenalīnu, jaunas emocijas un iedvesmu. Ir arī iespējas izvēlēties citus lidojumu veidus, kas būs interesanta dāvana, kas pārsteigs.  Deltaplāns piedāvā iespēju lūkoties pāri Rīgas centram, savukārt ar paraplānu izdosies baudīt ekstrēmus trikus gaisā.

Aizraujoši kvesti

kvesti

Oriģināla dāvana arī varētu būt dāvanu kupons kvestam – tas ir interesants piedzīvojums, ko izbaudīt kopā ar draugiem, ģimeni vai, iespējams, ar kolēģiem. Stundas laikā ir jāmēģina izlauzties no istabas, sekojot dažādām norādēm, risinot mīklas un atjautības uzdevumus. Tā ir iespēja pārbaudīt prasmi darboties komandā un jautri pavadīt laiku. Kvests pēc izvēles sniegs vēl lielāku izvēles iespēju. 

Piedzīvojumi 

izjāde ar zirgu

Lieliska dāvanas izvēle ir atpūta svaigā gaisā, darot ko aizraujošu. Piedzīvojumi ir tādi piedāvājumi, kā izbraucieni ar SUP dēli, izjādes ar zirgiem, pastaiga pa gaisa takām, peintbola vai lāzertaga spēle ar draugiem. Šāda dāvana būs jauks pārsteigums, ko izbaudīt kopā ar savu ģimeni vai mīļoto cilvēku.

 

Apvienotā dāvanu karte vīrietim

davanu karte virietimUn vēl viena oriģināla dāvana vīrietim, ko izvēlēties priekšniekam svētkos, ir DĀVANA VIŅAM. Tā ir apvienotā dāvanu karte, kas sniedz ļoti dažādas atpūtas un noderīgu pirkumu iespējas. Ar šo dāvanu karti varēs doties gardās vakariņās, iepirkties veikalos, baudīt aktīvo atpūtu un vēl daudz ko citu. Izvēles ir plašas un ļoti foršas!

 

 

Interesantas dāvanas

Īpašas dāvanas, ar ko pārsteigt priekšnieku svētkos, ir kas aizraujošs un vienlīdz interesants. Interesantas dāvanas ir tādas, kas ir neparastas un ar savu odziņu. Tās dāvanas saņēmējam noteikti sagādās prieku. 

 

Kafijas cienītājam

Es mīlu kafiju

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte būs unikāla un interesanta, praktiska un noderīga dāvana īstam kafijas cienītājam. Veikala klāstā pieejami kafijas pagatavošanas automāti, stilīgi un ekskluzīvi trauku komplekti, kafijas brūvrīki un, protams, kafija. Kafijas klāstu apildina arī ekskluzīvas Dammann tējas, kas ļaus niansēti iepazīt tējas dzeršanas kultūru.

 

Radīts Latvijā

radīts Latvijā

Lieliska dāvana jebkuros svētkos ir kāda Latvijā radīta dizaina prece. Tas ir stilīgs un pārliecinošs veids, kā atbalstīt vietējos dizainerus, kā arī tikt pie kvalitatīvas un skaistas preces. Kategorijā Ražots Latvijā noteikti spēsi atrast ko skaistu – rotaslietas, stilīgu apģērbu vai aksesuārus. 

 

 

ražots latvijā dāvanu karte

 

 

FromMe dāvanu kategorijas, kurās ieskatīties

Ir vairākas dāvanu kategorijas, kurās varat ielūkoties. Ceram, ka tajās atradīsiet kādu labu un piemērotu dāvanu priekšniekam atbilstoši specifiskajam dāvināšanas iemeslam, piemēram, ko dāvināt priekšniekam dzimšanas dienā, Ziemassvētku laikā vai citos svētkos.

Mēs piedāvājam izmantot kādu no šīm dāvanu karšu izlasēm:

Dāvanas priekšniekam

Dāvanas vīrietim

Ceļojumu aģentūras

Pilis, muižas

Lietišķas dāvanas

Ekskluzīvas dāvanas

 

ātrākā dāvanu piegāde

 

Novēlam veiksmīgu iepirkšanos, izmantojot FromMe sniegtās iespējas!  

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu