Dāvana priekšniekam dzimšanas dienā

02.04.2019

Dāvana priekšniekam

 

Dāvanas priekšniekam jāizvēlas rūpīgi. Kā jau visām dāvanām, arī dāvanai priekšniekam ir jābūt atbilstošai saņēmēja gaumei, bet vienlaikus tai ir jābūt ieturētai un lietišķai. Tāpēc nevajadzētu aizrauties ar pārāk personiskas dāvanas meklēšanu, jo priekšnieks to varētu uzskatīt par pārāk familiāru vai uzbāzīgu.

Dāvanu idejas priekšniekam

Dāvanu karte restorānā

Gaumīga dāvana priekšniekam būs restorānu dāvanu karte. Vēlams izvēlēties kādu gaumīgu un smalku restorānu, lai restorāna apmeklējums būtu ar svētku sajūtu. Tas varētu būt kāds restorāns ar īpaši labu ēdienkarti vai specifisks restorāns, kas sniegtu jaunu pieredzi.

Dāvana īstai atpūtai

Ja priekšnieks ir īsts darba rūķis, tad vienmēr jauki ir uzdāvināt iespēju atpūsties, kas varētu būt dāvanu karte aktīvai atpūtai vai relaksētai atpūtai. Vēlams izvēlēties adāvanu karti nevis konkrētu piedāvājumu, lai dāvanas saņēmējam ir iespēja izvēlēties.

Dāvana hobijam

Ja priekšniekam patīk padalīties ar stāstiem par savu iemīļoto hobiju, tad šis noteikti ir virziens labas dāvanas izvēlei. Dāvanu karte hobija preču veikalā vai sporta kompleksā būs dāvana, kas tiks augsti novērtēta, jo ar hobiju parasti saistās daudz vēlmes un tēriņu vajadzības. Ja cilvēkam hobijs ir tiešām svarīgs, tad viņš jutīs glaimots, ka arī citi to zin, un savā ziņā atbalsta viņa aizraušanos.

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana priekšniekam būs lidojums ar deltaplānu vai paraplānu. Tā būs dāvana, kas sniegs adrenalīnu, jaunas emocijas un iedvesmu. Ir arī iespējas izvēlēties citus lidojumu veidus, kas būs interesanta dāvana, kas pārsteigs Lidojumi un atpūta gaisā. Oriģināla dāvana arī varētu būt dāvanu kupons kvestam - tas ir interesants piedzīvojums, ko izbaudīt kopā ar draugiem, gimeni vai, iespējams, ar kolēģiem.

 

FromMe dāvanu kategorijas, kurās ieskatīties

Ir vairākas dāvanu kategorijas, kurās varat ielūkoties. Ceram, ka tajās atradīsiet kādu labu un piemērotu dāvanu priekšniekam atbilstoši specifiskajam dāvināšanas iemeslam, piemēram, ko dāvināt priekšniekam dzimšanas dienā, Ziemassvētku laikā vai citos svētkos.

Mēs piedāvājam izmantot kādu no šīm dāvanu karšu izlasēm:

Dāvanas priekšniekam

Dāvanas vīrietim

Ceļojumu aģentūras

Pilis, muižas

Lietišķas dāvanas

Ekskluzīvas dāvanas

 

Novēlam veiksmīgu iepirkšanos, izmantojot FromMe sniegtās iespējas!  

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu