Meklē ko dāvināt Ziemassvētkos puisim?

ziemassvētku dāvanas puisim

Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad varam iepriecināt savus mīļotos cilvēkus ar dažādām dāvanām. Meklējot dāvanu puisim, jāatrod kas noderīgs un vienlaikus iepriecinošs. Pārzinot puiša vēlmes un intereses, noteikti spēsi atrast labu dāvanu ātri vienu. Tomēr, ja ar piemērotu dāvanu meklēšanu neiet, tad nākam palīgā ar lieliskām dāvanu idejām!

 

Visas dāvanas atradīsi mūsu kategorijā Ziemassvētku dāvanas. Taču šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas 4 kategorijās:

 

 

Dāvanas hobijam

Dāvana hobijam ir lielisks risinājums, ja vēlies savam puisim sniegt ko vērtīgu un noderīgu. Tā ir dāvana, kas jebkurā gadījumā saņemējam noderēs, kā arī kalpos par iedrošinājumu turpināt savu hobiju un attīstīt to vēl vairāk. Šis ir veids, kā izrādīt savu atbalstu pret puiša hobiju.

 

FromMe kategorija Dāvanu kartes hobijam piedāvā iegādāties preces sportistiem, medniekiem, makšķerniekiem, dārzniekiem un daudzu citu hobiju piekritējiem. Šajā sadaļā izceļam labākos piedāvājumus, kas varētu kalpot par lielisku dāvanu svētkos.

 

Universālā dāvanu karte dažādiem hobijiem

davanu karte hobijamSāksim ar mūsu universālāko piedāvājumu – dāvanu karte hobijiem. Mūsu jaunums ir apvienotā dāvanu karte, kas ir piemērota vsidažādākajiem hobiju veidiem. Zem šīs dāvanu kartes ir apvienoti veikali makšķerniekiem, medniekiem, sportistiem, aktīvās atpūtas cienītājiem un piedzīvojumu meklētājiem. Tas nozīmē, ka dāvana ir piemērota dažādu hobiju īpašniekiem un izvēle ir vēl nebijusi liela. Arī dāvinātāja uzdevums – atvieglots! 

SALMO dāvanu karte makšķerniekam

salmo dāvanu karteSalmo ir lielākais makšķerēšanas veikals Rīgā, kas piedāvā dažādu zīmolu preces. Tā kā makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tad dāvanu karte SALMO veikalā būs lieliska dāvana puisim svētkos. Viņš zinās, kas viņam pašam nepieciešams, lai paceltu hobiju nākošajā līmenī.

 

4Speed – moto ekipējuma un rezerves daļu veikals

4speed dāvanu karteInterneta veikala 4Speed piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai – no lietus un vēja aizsargājoši apģērbi, bruņas, ķiveres, cimdi, zābaki, somas, stiprinājumi un citi moto aksesuāri. Tā kā šis ir dārgs hobijs, tad dāvanu karte 4Speed ir lielisks veids, kā izpalīdzēt un iepriecināt.

 

INSERV.LV darba instrumenti

inserv.lv dāvanu karteINSERV.LV piedāvā plašu remonta instrumentu klāstu, ko var iegādāties interneta veikalā vai klātienē veikalā Rīgā. Līdz ar to INSERV.LV dāvanu karte ir piemērota katram vīrietim, kam noderēs remonta instrumenti. Īstenam mājas saimniekam vienmēr nepieciešami jauni un efektīvi instrumenti ikdienas darbiem.

 

Mājai un dārzam

mājai un dārzam

Īstam saimniekam vienmēr būs patīkami saņemt iespēju iegādāties ko savam mājoklim vai piemājas dārziņam. Dāvanu karte Mājai un dārzam ir laba dāvana, ja puisis nesen ievācies jaunā dzīvoklī, piemēram. Tad noteikti noderēs kas praktisks remontam, sadzīvei vai dekorēšanai.

 

Dāvanu karte OSveikalā orientēšanās sportam

osveikals dāvanu karteJa tavam puisim nav svešs orientēšanās hobijs, tad dāvanu karte OSveikalā būs tieši laikā. OSveikalā tavs puisis atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību – specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. 

 

Jauns pulkstenis

pulkstenis

Jauns pulkstenis lieliski papildina vīrieša tēlu un sniedz labu pirmo iespaidu. Ja puisim nav labs pulkstenis vai tas jau novalkājies, tad pienācis laiks jaunam. Izsmalcināts un elegants pulkstenis ir lieliska dāvana, ko saņemt no savas mīļotās sievietes svētkos.

 

 

 

dāvanu kartes hobijam

 

 

Oriģinālas dāvanas – jaunām sajūtām

Lai uzdāvinātu pārdomātu un aizraujošu dāvanu, iesakām domāt radoši. Ja tiešām nezini, ko dāvināt puisim Ziemassvētkos, iedomājies par viņa interesēm un hobijiem. Ņem vērā arī to, ka dāvanai ir jābūt izmantojamai ziemas sezonā, jo nevienam negribētos ilgi gaidīt līdz varēs izmantot savu dāvanu. 

 

Oriģinālas dāvanas sniedz jaunas emocijas, ļauj labi pavadīt laiku un kārtīgi iztrakoties. Piedāvājam dažas oriģinālas dāvanu idejas, kas noteikti iepriecinās puisi Ziemassvētkos. Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Dāvana puisim.

 

Apvienotā dāvanu karte atpūtai un piedzīvojumiem

davana vinamJauna oriģināla dāvana vīrietim mūsu piedāvājumā ir apvienotā dāvanu karte – dāvana viņam. Šī ir lieliska dāvana, ja nezini, ko īsti vīrietim uzdāvināt, jo zem šīs dāvanu kartes ir apvienoti dažādi atpūtas un piedzīvojumu piedāvājumi. Piemēram, puisis, saņemot šo dāvanu, varēs izvēlēties starp braucienu uz kalnu, peintbola spēli ar draugiem, jaunas galda spēles vai sporta preču iegādi u.c. Šī ir laba dāvana dažādām gaumēm un vēlmēm. 

Aktīvā atpūta un sports

peintbols dāvanu karte

Ja tavs puisis ir sportisks un labprāt izbauda aktīvu atpūtu, tad šī ir īstā dāvanas ideja. Ieskaties kategorijā Aktīvā atpūta un sports un izvēlies starp desmitiem dažādu aktivitāšu. FromMe piedāvājumā ir tādi atpūtas veidi kā izbraukumi ar kvadracikliem un sniega motocikliem, klinšu kāpšana, braucieni ar kartingiem un vēl daudzi citi. 

 

Šaušanas komplekts no GunRange.lv

sausanas komplekts davanaJa jubilāram vienmēr ir gribējies pamēģināt šaut ar ieroci, vislabākā dāvana, kas ļaus to pamēģināt, ir šaušanas komplekts no GunRange.lv uzņēmuma. Tā ir iespēja izmēģināt 25 šāvienus kopā – ar 3 dažādiem ieročiem. Profesionāla instruktora uzraudzība un ievadinstruktāža iekļauta dāvanas piedāvājumā.

 

Slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējums

žagarkalns dāvanu karte

Lieliska Ziemassvētku dāvanas ideja ir Žagarkalna dāvanu karte. Šis piedzīvojums atnesīs īstenu ziemas sajūtu, ļaus atpūsties svaigā gaisā un aktīvi pavadīt brīvo dienu. Šī dāvana patiks gan pieredzējušiem kalna apmeklētājiem, gan vēl tikai gataviem atklāt slēpošanas prieku. Vēl viena lieliska vieta ir Reiņa trase – ar 5 dažādām slēpošanas trasēm.

Brauciens ar sniega motociklu

brauciens ar sniega motocikluVēl viens veids, kā labi pavadīt laiku izbaudot ziemas priekus, ir brauciens ar sniega motociklu. Ja tavam puisim patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, turklāt vēl svaigā gaisā un dabā, tad šis dāvanas piedāvājums varētu būt tieši laikā. Tas ļaus izbraukāties ar sniega moci stundas garumā. Tā kā piedāvājums ir paredzēts divām personām, varēsi pievienoties arī pati!

Escape room dāvanu karte

kvests dāvanu karte

Ja tavam puisim patīk risināt mīklas un iejusties dažādos tēlos, uzdāvini viņam izlaušanās istabas spēli. Tajā iespējams piedalīties draugu lokā, kas pārvērš šo par īstu piedzīvojumu. Iesakām izvēlēties universālu dāvanu karti kvestam pēc izvēles. Saņēmējs pats varēs izvēlēties, uz kādu kvestu doties un pie kura pakalpojuma sniedzēja. Atsevišķus piedāvājumus var apskatīt sadaļā Kvesti.

Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm un brokastis

pastaiga diviem purvā

Purva pārgājiens puisim sniegs iespēju iesākt savu dienu elpojot dzestru rītu saullēkta pārgājienā kopā ar mīļoto ar purva kurpēm kādā no pierīgas purviem. Purva pārgājiens sākas jau pirms saullēkta, lai dienas gaismu varētu sagaidīt jau pašā purvā, bet precīzs piedzīvojuma sākuma laiks un konkrēts purvs tiek precīzēts dienu pirms tā norises – pēta laika prognozes, lai atrastu purvu ar potenciāli skaistāko saullēktu.

Gaļas piegāde Jums – svaigas gaļas interneta veikals

gaļas piegāde jums dāvanu karte

Gaļas piegāde Jums ir augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm. Ja tavam puisim patīk gatavot dažādus gaļas ēdienus un viņš parasti ir grila eksperts, tad iespēja pašam izvēlēties labas kvalitātes gaļu viņam noteikti nozīmēs daudz. Iepriecini viņu ar šo praktisko dāvanu, lai puisis pats varētu pagatavot gardu steiku.

 

 

Romantiskas dāvanas – atpūtai kopā

Romantiskas dāvanas ir lielisks veids, kā puisi pārsteigt un ar dāvanu izrādīt rūpes un mīlestību. Tas var būt kāds jauks atpūtas piedāvājums vai romantisks randiņš. Jebkurš veids, kas labi ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, šajos svētkos tiks novērtēts un sniegs jaukas atmiņas gan tev, gan tavam puisim.

 

Romantiska atpūta divatā

atpūta divatā

Ieskaties kategorijā Romantiska atpūta diviem, ja vēlies puisim uzdāvināt romantisku atpūtu divatā. Iespējas iekļauj dažādus laika pavadīšanas veidus, SPA procedūras, masāžas, pirts rituālus un vēl daudzus citus. Atpūtieties kopā un izbaudiet viens otra klātbūtni. Vairāk idejas par romantisku atpūtu lasi rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

Restorāna apmeklējums

dāvanu karte restorānā

Restorānu dāvanu karte ir lieliska dāvana puisim, kas kalpo kā ielūgums uz romantiskām vakariņām. Šajā kategorijā atrodi tīkamo restorānu uz kuru jūs abi labprāt aizietu. Romantiska atmosfēra un sarunas visa vakara gaitā. Vakariņas ir jauka dāvana, kas garantē izdevušos vakaru. Ja nevar izvēlēties, tad laba dāvana ir Restorāni Rīgā dāvanu karte, kas derīga 11 dažādos restorānos Rīgā.

 

 

restorāni rīgā

 

Kopīgs ceļojums

ceļojums

Ziemassvētkos īpaša spēcīga ir vēlme doties kādā reaksējošā ceļojumā uz siltajām zemēm. Gada beigās gribās ceļot, atpūsties un labi pavadīt laiku kopā ar otro pusīti. Dāvanu karte ceļojuma aģentūrā nodrošinās vieglu un ērtu ceļojumu, lai kur arī puisis nolemtu doties ceļojumā.

 

Aizraujošs pārgājiens vai ekskursija

ceļojums

Aktīvai atpūtai, ko iespējams baudīt kopā, iesakām izvēlēties kādu pārgājienu vai kopīgu ceļojumu, vai kādu ekskursiju. Ne vienmēr ir jābrauc tālu, lai izbaudītu ko jaunu un dotos ceļojumā. Arī kaimiņu zemes piedāvā interesantus braucienus un ekskursijas, ko baudīt kopā. 

 

 

Pašdarinātas dāvanas – no sirds

Ziemassvētki ir labs laiks, kad izpausties ar pašdarinātām dāvanām un izveidot ko mīļu no sirds. Zemāk dažas jaukas dāvanu idejas.

 

Oriģināla un personīga apsveikuma kartīte

Ir daudzi interesanti veidi, kā uztaisīt skaistu Ziemassvētku kartiņu. Nebaidies izmantot dažādus materiālus un izpausties radoši - no vates veido sniega vīrus, kausē krītiņus spilgtu eglīšu izveidošanai, līmē, griez, raksti, krāso. Ja esi radoša personība, šis sagādās prieku arī tev pašai un kas var būt labāks par paštaisītu apsveikumu Ziemassvētkos?

 

Garšīgs pārsteigums

Ja tev patīk gatavot, tad pārsteidz puisi ar gardām vakariņām romantiskā gaisotnē. Pagatavo viņa mīļāko ēdienu un izbaudiet vakaru. Ja tomēr gatavošanu neizbaudi, iespējams tev patīk cept saldumus. Uzcep saldas smalkmaizītes vai Ziemassvētku noskaņās izveido piparkūkas, ko pēc tam vari izrotāt ar dažādiem uzrakstiem un krāsām.

 

Dzejolis vai vēstule

Saraksti dzejoli vai personīgu vēstuli. Romantisks žests ir sirsnīgu vārdu izteikšana vēstules formātā. Ja tavs puisis ir romantisks un vienmēr cenšas tevi mīļi pārsteigt, dari tāpat. Paud pateicību ar patiesiem vārdiem, kas nāk no sirds.

 

Smieklīga joku dāvana

Ja tavam puisim ir lieliska humora izjūta, piedāvājam svētkos viņu nedaudz izjokot. Klāt īstajai dāvanai pievieno kādu joku dāvanu, kas ir smieklīga vai ironiska. Iesakām joku dāvanu pasniegt pirmo un tad vērot puiša reakciju. Smieklīgo dāvanu vari izveidot pati un pielāgot situācijai. Idejas smelies rakstā Joku dāvanas

 

ātra dāvanu piegāde

 

FromMe.lv dāvanu servisa komanda novēl, lai izdodas atrast piemērotu Ziemassvētku dāvanu!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu