Meklē ko dāvināt Ziemassvētkos puisim?

Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad varam iepriecināt savus mīļotos cilvēkus ar dažādām dāvanām. Tomēr reizēm atrast piemērotu dāvanu ir visai sarežģīti. Īpaši, ja tu meklē dāvanu savam mīļotajam puisim. Ir tik daudz iespēju, ko uzdāvināt. Un tomēr gribās uzdāvināt ko īpašu. 

 

Meklē, ko uzdāvināt savam puisim, bet ir aptrūkušās idejas? FromMe.lv interneta dāvanu veikalā noteikti varēsi smelties idejas. Šeit atradīsi simtiem dažādu piedzīvojumu un atpūtas iespēju, kas noteikti spēs iepriecināt ikvienu.

 

Oriģinālas dāvanas puisim

Lai uzdāvinātu pārdomātu un aizraujošu dāvanu, iesakām domāt radoši. Ja tiešām nezini, ko dāvināt puisim Ziemassvētkos, iedomājies par viņa interesēm un hobijiem. Ņem vērā arī to, ka dāvanai ir jābūt izmantojamai ziemas sezonā. Nebūtu pārāk patīkami saņemt dāvanu, ko varēsi izmantot tikai pēc vairākiem mēnešiem. Tāpēc noteikti ņem vērā arī sezonas aktualitāti dāvanas izvēlē.

 

Piedāvājam dažas oriģinālas dāvanu idejas, kas noteikti iepriecinās puisi Ziemassvētkos. Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Dāvana puisim.

 

Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze 

Lieliska Ziemassvētku dāvanas ideja ir Žagarkalna apmeklējuma dāvanu karte. Šis piedzīvojums atnesīs īstenu ziemas sajūtu, ļaus atpūsties svaigā gaisā un aktīvi pavadīt brīvo dienu. Šī dāvana patiks gan pieredzējušiem kalna apmeklētājiem, gan vēl tikai gataviem atklāt slēpošanas prieku.
 

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Ja puisis labprāt izmēgina ko jaunu, tad Lidmašīnas simulatora dāvanu karte ir lieliska dāvana ar ko pārsteigt puisi. Dāvanu kupona īpašniekam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē. Tā aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu. Lidojuma laikā tiek panākta maksimāli lidojumam identiska sajūta.
 

Escape room dāvanu karte

Ja tavam puisim patīk risināt mīklas un iejusties dažādos tēlos, uzdāvini viņam izlaušanās istabas spēli. Tajā iespējams piedalīties draugu lokā, kas pārvērš šo par īstu piedzīvojumu. Izvēlies piedāvājumu Escape room Loterijas laupīšana. Tā ir interesanta spēle, kuras laikā ir jāiejūtas laupītāja tēlā un jāizjūt adrenalīns.
 

 

Bobslejs Siguldas bobsleja trasē

Īstena ziemas izklaide ir Bobsleja nobrauciens bobsleja trasē. Šo adrenalīnu raisošo piedzīvojumu varat izbaudīt abi kopā. Satuvinieties ar ektrēmu aktivitāsu veikšanu un pavadiet aizraujošu dienu kopā Siguldā. Aktīvam un sportiskam puisim šī dāvana noteikti patiks.

 

 

Ko dāvināt puisim Ziemassvētkos?

Lai sniegtu plašākas dāvanu idejas, piedāvājam FromMe populārākās dāvanu kategorijas. Esam apkopojuši dāvanu idejas, kas puisim varētu būt gan praktiski noderīgas, gan arī sniegtu relaksējošu un sen pelnītu atpūtu. Izvēloties piemērotu dāvanu, izlem, vai dāvanu baudīsiet abi kopā. Piedāvājam dāvanas, kas iepriecinās puisi un ko iespējams izbaudīt arī divatā.

 

FromMe.lv interneta dāvanu veikalā iespējams atrast simtiem dažādu piedzīvojumu, kas puiša atmiņā paliks vēl ilgu laiku. Tu pati vari izvēlēties, kāda veida atpūtu dāvāt. Ja puisis ir noguris un nemitīgā stresā, tad noderēs arī dāvana, kas saistīta ar SPA atpūtu un dažādām procedūrām. Savukārt, ja puisim ir pārlieku daudz enerģijas, tad vērts padomāt par dažādiem piedzīvojumiem, kas sniedz adrenalīna sajūtu.

 

Lai kuru dāvanu tu izvēlētos, puisis noteikti būs priecīgs. Viņš novērtēs, ka esi piemeklējusi tieši viņam piemērotu dāvanu, kas ļauj viņam izjust jaunas emocijas. Dāvanas pieejamas gana plašā cenu amplitūdā, tāpēc ikviens varēs atrast piemērotāko. Dāvanu idejas meklē FromMe sadaļā Ziemassvētku dāvanas puisim.

 

Dāvanas hobijam

Ja tavam puisim ir kāds hobijs, ar ko viņš labprāt nodarbojas, tad uzdāvini viņam dāvanu karti kādā noderīgā veikalā. FromMe kategorija Dāvanu kartes hobijam piedāvā iegādāties preces sportistiem, medniekiem, makšķerniekiem, dārzniekiem un daudzu citu hobiju piekritējiem. Šī ir praktiska dāvana, kas vienmēr tiks izmantota un novērtēta.

 

Restorāni un kafejnīcas

Restorānu dāvanu karte ir lieliska dāvana puisim, kas kalpo kā ielūgums uz romantiskām vakariņām. Šajā kategorijā atrodi tīkamo restorānu uz kuru jūs abi labprāt aizietu. Romantiska atmosfēra un sarunas visa vakara gaitā. Vakariņas ir jauka dāvana, kas garantē izdevušos vakaru.

 

Aktīvā atpūta un sports

Ja tavs puisis ir sportisks un labprāt izbauda aktīvu atpūtu, tad šī ir īstā dāvanas ideja. Ieskaties kategorijā Aktīvā atpūta un sports un izvēlies starp desmitiem dažādu aktivitāšu. FromMe piedāvājumā ir tādi atpūtas veidi kā laivošana, izbraukumi ar kvadracikliem, ūdens motociklu noma, klinšu kāpšana, braucieni ar kartingiem un vēl daudzi citi. 

Romantiska atpūta divatā

Ieskaties kategorijā Romantiska atpūta diviem, ja vēlies puisim uzdāvināt romantisku atpūtu divatā. Iespējas iekļauj dažādus laika pavadīšanas veidus, SPA procedūras, masāžas, pirts rituālus un vēl daudzus citus. Atpūtieties kopā un izbaudiet viens otra klātbūtni. Vairāk idejas par romantisku atpūtu lasi rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

 

 

Dāvanu idejas puisim Ziemassvētkos

Ja tomēr neviens no šiem dāvanu piedāvājumiem nav tev aktuāls, iespējams labākā dāvana ir tevis pašas veidota. Ziemassvētki ir došanas laiks - dāvanu pasniegšana sagādā tik pat lielu prieku kā dāvanu saņemšana. Turklāt galvenais ir tas, lai dāvana puisim tiek sagādata no sirds. Viņš novērtēs tavas pūles un jebkuru centienu viņu iepriecināt.

 

Dažas dāvanu idejas, ko vari izveidot pati:

  • Oriģināla un personīga apsveikuma kartiņa. Ir daudzi interesanti veidi, kā uztaisīt skaistu Ziemassvētku kartiņu. Nebaidies izmantot dažādus materiālus un izpausties radoši - no vates veido sniega vīrus, kausē krītiņus spilgtu eglīšu izveidošanai, līmē, griez, raksti, krāso. Ja esi radoša personība, šis sagādās prieku arī tev pašai un kas var būt labāks par paštaisītu apsveikumu Ziemassvētkos?
  • Garšīgs pārsteigums. Ja tev patīk gatavot, tad pārsteidz puisi ar gardām vakariņām romantiskā gaisotnē. Pagatavo viņa mīļāko ēdienu un izbaudiet vakaru. Ja tomēr gatavošanu neizbaudi, iespējams tev patīk cept saldumus. Uzcep saldas smalkmaizītes vai Ziemassvētku noskaņās izveido piparkūkas, ko pēc tam vari izrotāt ar dažādiem uzrakstiem un krāsām.
  • Saraksti dzejoli vai personīgu vēstuli. Romantisks žests ir sirsnīgu vārdu izteikšana vēstules formātā. Ja tavs puisis ir romantisks un vienmēr cenšas tevi mīļi pārsteigt, dari tāpat. Paud pateicību ar patiesiem vārdiem, kas nāk no sirds.

 

Vēl puisis vienmēr novērtēs ikdienā pielietojamus gadžetus un aksesuārus. Lieliska dāvanas ideja ir jauns pulkstenis - tas papildina tēlu, ir noderīgs un arī pievilcīgs. Tāpat varbūt puisim ir nepieciešams jauns maks. Izvēlies kvalitatīvu un tajā pašā laikā minimāla dizaina maku. Tam ir jāliecina par puiša statusu un jāpauž vīrišķība un pārliecība. Iespējams, puisim patīk oriģināls apģērbs. Tad piemērota dāvanas ideja būtu apdrukāts krekls, cepure vai pat zeķes. Izvēlies oriģinālu dizainu vai izveido to pati. Tā noteikti būs viņam mīļa dāvana.

 

Ja tavam puisim ir lieliska humora izjūta, piedāvājam svētkos viņu nedaudz izjokot. Klāt īstajai dāvanai pievieno kādu joku dāvanu, kas ir smieklīga vai ironiska. Iesakām joku dāvanu pasniegt pirmo un tad vērot puiša reakciju. Smieklīgo dāvanu vari izveidot pati un pielāgot situācijai. Idejas smelies rakstā Joku dāvanas

 

Dāvanu karte hobijam

 

FromMe.lv dāvanu servisa komanda novēl, lai izdodas atrast piemērotu Ziemassvētku dāvanu!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu