Meklē ko dāvināt Ziemassvētkos puisim?

ziemassvētku dāvanas puisim

Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad varam iepriecināt savus mīļotos cilvēkus ar dažādām dāvanām. Meklējot dāvanu puisim, jāatrod kas noderīgs un vienlaikus iepriecinošs. Pārzinot puiša vēlmes un intereses, noteikti spēsi atrast labu dāvanu ātri vienu. Tomēr, ja ar piemērotu dāvanu meklēšanu neiet, tad nākam palīgā ar lieliskām dāvanu idejām!

 

Esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas 4 kategorijās – oriģinālas dāvanas, romantiskas dāvanas, praktiskas dāvanas un noslēgumā arī dažas paštaisītu dāvanu idejas. Lai ērtāk pārvietotos rakstā, spied uz kādu no saitēm zemāk:

 

 

Oriģinālas dāvanas – jaunām sajūtām

Lai uzdāvinātu pārdomātu un aizraujošu dāvanu, iesakām domāt radoši. Ja tiešām nezini, ko dāvināt puisim Ziemassvētkos, iedomājies par viņa interesēm un hobijiem. Ņem vērā arī to, ka dāvanai ir jābūt izmantojamai ziemas sezonā, jo nevienam negribētos ilgi gaidīt līdz varēs izmantot savu dāvanu. 

 

Oriģinālas dāvanas sniedz jaunas emocijas, ļauj labi pavadīt laiku un kārtīgi iztrakoties. Piedāvājam dažas oriģinālas dāvanu idejas, kas noteikti iepriecinās puisi Ziemassvētkos. Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē FromMe kategorijā Dāvana puisim.

 

Aktīvā atpūta un sports

Ja tavs puisis ir sportisks un labprāt izbauda aktīvu atpūtu, tad šī ir īstā dāvanas ideja. Ieskaties kategorijā Aktīvā atpūta un sports un izvēlies starp desmitiem dažādu aktivitāšu. FromMe piedāvājumā ir tādi atpūtas veidi kā izbraukumi ar kvadracikliem un sniega motocikliem, klinšu kāpšana, braucieni ar kartingiem un vēl daudzi citi. 

 

Slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējums

Lieliska Ziemassvētku dāvanas ideja ir Žagarkalna dāvanu karte. Šis piedzīvojums atnesīs īstenu ziemas sajūtu, ļaus atpūsties svaigā gaisā un aktīvi pavadīt brīvo dienu. Šī dāvana patiks gan pieredzējušiem kalna apmeklētājiem, gan vēl tikai gataviem atklāt slēpošanas prieku. Vēl viena lieliska vieta ir Reiņa trase – ar 5 dažādām slēpošanas trasēm.

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Ja puisis labprāt izmēģina ko jaunu, tad lidmašīnas simulatora dāvanu karte ir lieliska dāvana ar ko pārsteigt puisi. Dāvanu kupona īpašniekam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē. Tā aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu. Lidojuma laikā tiek panākta maksimāli lidojumam identiska sajūta.

Escape room dāvanu karte

Ja tavam puisim patīk risināt mīklas un iejusties dažādos tēlos, uzdāvini viņam izlaušanās istabas spēli. Tajā iespējams piedalīties draugu lokā, kas pārvērš šo par īstu piedzīvojumu. Izvēlies piedāvājumu Escape room Loterijas laupīšana. Tā ir interesanta spēle, kuras laikā ir jāiejūtas laupītāja tēlā un jāizjūt adrenalīns. Citus piedāvājumus skaties sadaļā Kvesti.

Bobslejs Siguldas bobsleja trasē

Īstena ziemas izklaide ir Bobsleja nobrauciens bobsleja trasē. Šo adrenalīnu raisošo piedzīvojumu varat izbaudīt abi kopā. Satuvinieties ar ektrēmu aktivitāsu veikšanu un pavadiet aizraujošu dienu kopā Siguldā. Aktīvam un sportiskam puisim šī dāvana noteikti patiks.

 

 

 

Romantiskas dāvanas – atpūtai kopā

Romantiskas dāvanas ir lielisks veids, kā puisi pārsteigt un ar dāvanu izrādīt rūpes un mīlestību. Tas var būt kāds jauks atpūtas piedāvājums vai romantisks randiņš. Jebkurš veids, kas labi ļaus pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, šajos svētkos tiks novērtēts un sniegs jaukas atmiņas gan tev, gan tavam puisim.

 

Romantiska atpūta divatā

Ieskaties kategorijā Romantiska atpūta diviem, ja vēlies puisim uzdāvināt romantisku atpūtu divatā. Iespējas iekļauj dažādus laika pavadīšanas veidus, SPA procedūras, masāžas, pirts rituālus un vēl daudzus citus. Atpūtieties kopā un izbaudiet viens otra klātbūtni. Vairāk idejas par romantisku atpūtu lasi rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu.

Restorāna apmeklējums

Restorānu dāvanu karte ir lieliska dāvana puisim, kas kalpo kā ielūgums uz romantiskām vakariņām. Šajā kategorijā atrodi tīkamo restorānu uz kuru jūs abi labprāt aizietu. Romantiska atmosfēra un sarunas visa vakara gaitā. Vakariņas ir jauka dāvana, kas garantē izdevušos vakaru. Ja nevar izvēlēties, tad laba dāvana ir Restorāni Rīgā dāvanu karte, kas derīga 10 dažādos restorānos Rīgā.

 

 

restorāni rīgā

 

Kopīgs ceļojums

ceļojums

Ziemassvētkos īpaša spēcīga ir vēlme doties kādā reaksējošā ceļojumā uz siltajām zemēm. Gada beigās gribās ceļot, atpūsties un labi pavadīt laiku kopā ar otro pusīti. Dāvanu karte ceļojuma aģentūrā nodrošinās vieglu un ērtu ceļojumu, lai kur arī puisis nolemtu doties ceļojumā.

 

Aizraujošs pārgājiens vai ekskursija

ceļojums

Aktīvai atpūtai, ko iespējams baudīt kopā, iesakām izvēlēties kādu pārgājienu vai kopīgu ceļojumu, vai kādu ekskursiju. Ne vienmēr ir jābrauc tālu, lai izbaudītu ko jaunu un dotos ceļojumā. Arī kaimiņu zemes piedāvā interesantus braucienus un ekskursijas, ko baudīt kopā. 

 

 

 

Praktiskas dāvanas – ikdienai un hobijam

Praktiskas dāvanas ir lieliska izvēle jebkuros svētkos. Tās ir dāvanas, ko puisis novērtēs, jo pats visticamāk sev būtu iegādāties. Esi vienu soli viņam priekā un pārsteidz ar ko iepriecinošu un jau sen kārotu.

 

Puisis vienmēr novērtēs ikdienā pielietojamus gadžetus un aksesuārus. Lieliska dāvanas ideja ir jauns pulkstenis, stilīgs ādas maks vai apdrukāts krekls, cepure vai pat zeķes. Šajā sadaļā esam apkopojuši vērtīgas dāvanas, kas noderēs ikdienai vai puiša hobijam.

 

Dāvanas hobijam

Ja tavam puisim ir kāds hobijs, ar ko viņš labprāt nodarbojas, tad uzdāvini viņam dāvanu karti kādā noderīgā veikalā. FromMe kategorija Dāvanu kartes hobijam piedāvā iegādāties preces sportistiem, medniekiem, makšķerniekiem, dārzniekiem un daudzu citu hobiju piekritējiem. Šī ir praktiska dāvana, kas vienmēr tiks izmantota un novērtēta.

 

Mājai un dārzam

mājai un dārzam

Īstam saimniekam vienmēr būs patīkami saņemt iespēju iegādāties ko savam mājoklim vai piemājas dārziņam. Dāvanu karte Mājai un dārzam ir laba dāvana, ja puisis nesen ievācies jaunā dzīvoklī, piemēram. Tad noteikti noderēs kas praktisks remontam, sadzīvei vai dekorēšanai.

 

Jauns pulkstenis

pulkstenis

Jauns pulkstenis lieliski papildina vīrieša tēlu un sniedz labu pirmo iespaidu. Ja puisim nav labs pulkstenis vai tas jau novalkājies, tad pienācis laiks jaunam. Izsmalcināts un elegants pulkstenis ir lieliska dāvana, ko saņemt no savas mīļotās sievietes svētkos.

 

 

 

dāvanu kartes hobijam

 

 

Pašdarinātas dāvanas – no sirds

Ziemassvētki ir labs laiks, kad izpausties ar pašdarinātām dāvanām un izveidot ko mīļu no sirds. Zemāk dažas jaukas dāvanu idejas.

 

Dažas dāvanu idejas, ko vari izveidot pati:

  • Oriģināla un personīga apsveikuma kartiņa. Ir daudzi interesanti veidi, kā uztaisīt skaistu Ziemassvētku kartiņu. Nebaidies izmantot dažādus materiālus un izpausties radoši - no vates veido sniega vīrus, kausē krītiņus spilgtu eglīšu izveidošanai, līmē, griez, raksti, krāso. Ja esi radoša personība, šis sagādās prieku arī tev pašai un kas var būt labāks par paštaisītu apsveikumu Ziemassvētkos?
  • Garšīgs pārsteigums. Ja tev patīk gatavot, tad pārsteidz puisi ar gardām vakariņām romantiskā gaisotnē. Pagatavo viņa mīļāko ēdienu un izbaudiet vakaru. Ja tomēr gatavošanu neizbaudi, iespējams tev patīk cept saldumus. Uzcep saldas smalkmaizītes vai Ziemassvētku noskaņās izveido piparkūkas, ko pēc tam vari izrotāt ar dažādiem uzrakstiem un krāsām.
  • Saraksti dzejoli vai personīgu vēstuli. Romantisks žests ir sirsnīgu vārdu izteikšana vēstules formātā. Ja tavs puisis ir romantisks un vienmēr cenšas tevi mīļi pārsteigt, dari tāpat. Paud pateicību ar patiesiem vārdiem, kas nāk no sirds.
  • Ja tavam puisim ir lieliska humora izjūta, piedāvājam svētkos viņu nedaudz izjokot. Klāt īstajai dāvanai pievieno kādu joku dāvanu, kas ir smieklīga vai ironiska. Iesakām joku dāvanu pasniegt pirmo un tad vērot puiša reakciju. Smieklīgo dāvanu vari izveidot pati un pielāgot situācijai. Idejas smelies rakstā Joku dāvanas

 

ātra dāvanu piegāde

 

FromMe.lv dāvanu servisa komanda novēl, lai izdodas atrast piemērotu Ziemassvētku dāvanu!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu