Ziemassvētku dāvanas vecākiem

02.12.2019

Dāvanas vecākiem

 

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad vēlamies apsveikt savus mīļākos un tuvākos cilvēkus – to skaitā noteikti arī savus mīļos vecākus. To izdarīt iespējams ar rūpīgi izvēlētām dāvanām, kas piemērotas vecāku vēlmēm un vajadzībām. Vislabāk tas izdosies ar kādu noderīgu un iepriecinošu dāvanu karti, lai vecāki paši var izvēlēties sev piemērotāko dienu, kad dāvanu saņemt vai izbaudīt.

 

Gada mīļākajos svētkos, Ziemassvētkos, bieži vien dāvanu izvēles kļūst apgrūtinošas, jo veikali visur ir izdekorēti, visur mirdz svētku gaismiņas un acis šaudās uz visām pusēm. Tāpēc esam sagatavojuši praktiskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas un to idejas, kas izrādīs rūpes un sasildīs vecāku sirdis.

 

Dāvanu kartes skaisti iespējams iesaiņot ar paša izvēlēto dizainu un ar klāt pievienotu Skrīveru saldumu šokolādi. Tāpat nedrīkst aizmirst arī par mīļu svētku apsveikuma pantiņu vai sveicienu – tad uzreiz dāvanu karte kļūst par sirsnīgu un mīļu dāvanu. Vērts piebilst arī par to, ja gadījumā saņemtā dāvana neies īsti pie sirds, to droši var samainīt pret jebkuru citu FromMe.lv piedāvājumu.

 

Šajā rakstā atradīsi dāvanu idejas vecākiem, ko viņi varēs baudīt gan kopā, gan arī atsevišķi:

 

šokolādes dāvanu karte

 

 

Ziemassvētku dāvanas vecākiem – kopīgi pavadītam laikam

Ziemassvētkos ir svarīgi pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Noteikti, ka vecāki jau ikdienu pavada kopā, taču ne katra no šīm dienām tiek padarīta par īpašu kopā būšanu. Ar sekojošo dāvanu palīdzību vecāki varēs kādu dienu padarīt par patiesi īpaši, kopā baudot gardas vakariņas vai romantisku atpūtu kādā spa centrā vai pie dabas.

 

Izvēlies un pasniedz tādas dāvanas vecākiem, kas no sirds sagādās prieku!

 

Gardas vakariņas divatā restorānā

dāvanu karterestorāni rīgā

Pašlaik labākā dāvanas izvēle, ja gribas uzdāvināt vakariņas restorānā, ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir apvienotā dāvanu karte, kas derīga 10 dažādos restorānos Rīgā un saraksts ar laiku tiks papildināts. Ventspils pusē lieliska vakariņu izvēle ir Pasiekstes vējdzirnavas, Siguldā izsmalcinātais restorāns Gadalaiki, savukārt Rēzeknē gardi pavakariņot iespējams restorānā ROZALIJA.
 

Atpūta spa centrā vai greznā pilī

piena muiža

Relaksējošas spa brīvdienas kādā atpūtas centrā ir mīļa dāvana, ko vecāki varēs izbaudīt kopā. Ezeri SPA hotel ļaus baudīt mierpilnu atpūtu gleznainajā Siguldā, Usma SPA hotel būs aktuālāka Kurzemes vidienē, savukārt Piena muiža ļaus baudīt greznu atpūtu. Par to vairak rakstā Atpūta Latvijas pilīs un muižās

 

Atpūta pie dabas

rakši dāvana

Atpūta pie dabas ir dāvana, ko iespējams izmantot gan ziemā, gan vasarā. Dāvanu karti siltākās dienās varēs izmantot braucot uz Rakši kamieļu parku. Savukārt īstenus ziemas priekus baudīt varēs slēpošanas bāzē Žagarkalns vai atpūtas parkā Reiņa trase

 

Tuvāki un tālāki ceļojumi 

ceļojums dāvanu karte

Lieliska dāvana gada izskaņā ir kāds ceļojums, kas ļaus izkustēties un ieraudzīt ko jaunu. Izvēlē pieejamas dažādas ekskursijas un vienas dienas ceļojumi, kas sniedz iespēju paceļot tepat pa Latviju vai kaimiņzemēm. Vēl iespaidīgāka dāvana, protams, ir ceļojums uz kādu citu zemi, kur pabaudīt citādo un nezināmo.

 

 

 

Relaksējošas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas mammai

Dāvanas, kas tiks pasniegtas mammai, ir domātas vienīgi viņai. Tādā veidā izrādīsi rūpes par viņas interesēm un vēlmēm. Ar zemāk uzskaitīto dāvanu palīdzību mamma varēs veltīt laiku sev pašai vai iepriecināt sevi ar ko jau sen kārotu savam mājoklim, drēbju skapim vai garam.

 

Jebkura izvēlētā dāvana mammai, ja tiks pasniegta ar mīlestību, būs izdevusies. 

 

Relaksējoša spa atpūta 

floutings spa dāvanu karte

Mierpilna spa atpūta ir lieliska dāvana, kas ļaus mammai atpūsties, apkopot domas un uzkrāj jaunas enerģijas rezerves. SPA piedāvājums mums ir ļoti plašs, tāpēc jāspēj tikai izvēlēties īstā dāvana. To varēs samainīt pret jebkuru citu piedāvājumu tik un tā, taču mamma noteikti nespēs pretoties kādai relaksējošai masāžai, floutinga sesijai, pirts rituālam vai jaunam manikīram.

Skaistumkopšanas salona Kolonna apmeklējums

kolonna dāvanu karte

Ja grūti izvēlēties kādu relaksējošu procedūru, tad jāļauj mammai izvēlēties pašai. Dienas spa Kolonnas skaistumkopšanas centrs ir vieta, kur mamma pāris stundu laikā jutīsies kārtīgi atpūtusies un palutināta. Citus piedāvājumus skatīt kategorijā Skaistumkopšana

 

Kas jauns mājai, ikdienai vai dārzam

mājai un dārzam dāvanu karte

Ja mamma labāk novērtētu praktiskas dāvanas, tad FromMe.lv piedāvājumā ir arī tas. Noderīgas preces mājokļa iekārtošanai vai uzlabošanai var atrast ar Mājai un dārzam dāvanu karti. Savam piemājas dārziņam laba dāvana būs Rožlejas dāvanu karte, savukārt veselīgai ikdienai noderēs jauna ūdens pudele. Ar dāvanu karti ūdens pudelei mamma varēs izvēleties savai gaumei atbilstošāko!
 

Skaists apģērbs vai aksesuārs no Ražots Latvijā sadaļas

nela gems ražots latvijā dāvanu karte

Sievietēm patīk pucēties – kādai sajusties skaistai palīdz mirdzošas rotaslietas, citai tās varbūt ir jaunas un stilīgas kurpes. Laba dāvanas ideja mammai ir dāvanu karte Ražots Latvijā sadaļā. Tur atradīsi foršus zīmolus gan rotaslietām, gan apģērbiem u.c. aksesuāriem.

 

 

Par citām līdzīgām dāvanu idejām, ko uzdāvināt mammai, lasi rakstā Ko dāvināt mammai.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

 

 

 

Praktiskas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas tētim

Vīriešiem atrast dāvanas bieži vien ir visgrūtāk. Ja pajautāji tētim, ko viņš grib saņemt Ziemassvētku dāvanā, visticamāk, ka atbilde, ko saņemsi pretī, ir – man jau viss ir! Un, ja tā patiešām ir, tad laba dāvanas ideja, ar ko nevienos svētkos nenošaut greizi, ir praktiskas dāvanas. 

 

Praktiskas dāvanas tētim būs tieši laikā, taču, lai tās nebūtu pavisam garlaicīgas un paredzamas, esam atlasījuši īpaši noderīgas un oriģinālas dāvanas vienuviet.

 

Dāvanu karte iemīļotam hobijam

salmo hobijs dāvanu karte

Dāvana iecienītākajam vaļaspriekam ir lieliska dāvana, kas tēti pavisam noteikti iepriecinās. Viņš uzreiz sapratīs, ka tu viņa hobiju atbalsti un tas arī sagādās lielu prieku. Atliek tikai saprast, kāds ir tēta hobijs. Ja tā ir makšķerēšana, tad vislabākā dāvana ir Salmo dāvanu karte. Ja tētim patīk medīt, tad noderīga būs veikala Ieroči dāvanu karte. Citas dāvanas hobijam apskati sadaļā Dāvanu kartes hobijam.
 

Dāvanu karte praktiskiem ikdienas pirkumiem

707 dāvanu karte praktiskiem pirkumiem

Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ļaus tētim pašam iegādāties to, kas viņam visvairāk nepieciešams mājai, darbam vai pat hobijam. Galvenais, lai veikala piedāvājums ir plašs, kā, piemēram, 707.lv dāvanu karte. Laba ideja ir arī Mājai un dārzam dāvanu karte vai INserv.lv dāvanu karte jauniem darba instrumentiem. 

 

Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam

lidojums ar gaisa balonu dāvanu karte

Oriģināla Ziemassvētku dāvana tētim ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir ekskluzīvs piedzīvojums, kas ir piemērots, ja tētis jau labu laiku sapņo palidot pāri Latvijas skaistajiem mežiem un pļavām. Piedāvājums aktuāls visa gada garumā, tāpēc arī ziemā būs skaista iespēja apskatīt piesnigušo dabu. Laba alternatīva ir arī lidojums ar deltaplānu, ja tētis ir gatavs lidojumam virs Rīgas centra.

Dāvana, kas ļaus palutināt sevi

barber shop dāvanu karte

Arī tētiem patīk pucēties un rūpēties par sevi, tāpēc laba dāvanas izvēle varētu būt Knockout Barber Shop apmeklējums. Tā būs iespēja tētim aiziet pie friziera, uzlabot bārdas formu un to visu izdarīt jaukā atmosfērā, malkojot glāzi alus. Un, kamēr runājam par alu – lieliska davana tētim būs arī Draft Bar apmeklējums. Tas ir lielisks alus bārs, kur atrast savu jaunu mīļāko alu!

 

Lai izdodas pārsteigt vecāku Ziemassvētkos ar sirsnīgām un noderīgām dāvanām!

 

dāvanu karte ātra piegāde

Dāvanu idejas un padomi

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu