Sirsnīgas Ziemassvētku dāvanas vecākiem

01.12.2022

Dāvanas vecākiem

 

Ziemassvētki ir ģimenes svētki, kad vēlamies apsveikt savus tuvākos cilvēkus – to skaitā savus mīļos vecākus. Vislabāk tas izdosies ar kādu noderīgu un iepriecinošu dāvanu karti, lai vecāki paši var izvēlēties sev piemērotāko dienu, kad dāvanu saņemt vai izbaudīt.

 

Gada mīļākajos svētkos, Ziemassvētkos, bieži vien dāvanu izvēles kļūst apgrūtinošas, jo veikali visur ir izdekorēti, visur mirdz svētku gaismiņas un acis šaudās uz visām pusēm. Tāpēc esam sagatavojuši praktiskas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas un dāvanas vecākiem, kas izrādīs rūpes un sasildīs viņu sirdis.

 

Dāvanu kartes skaisti iespējams iesaiņot ar paša izvēlēto dizainu un ar klāt pievienotu Skrīveru saldumu šokolādi. Tāpat nedrīkst aizmirst arī par mīļu svētku apsveikuma pantiņu vai sveicienu – tad uzreiz dāvanu karte kļūst par sirsnīgu un mīļu dāvanu. Un ja gadījumā saņemtā dāvana neies īsti pie sirds, to droši var samainīt pret jebkuru citu FromMe.lv piedāvājumu.

 

Šajā rakstā atradīsi dāvanu idejas vecākiem, ko viņi varēs baudīt gan kopā, gan arī atsevišķi:

šokolādes dāvanu karte

 

 

Ziemassvētku dāvanas vecākiem – kopīgi pavadītam laikam

Ziemassvētkos ir svarīgi pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Noteikti, ka vecāki jau ikdienu pavada kopā, taču ne katra no šīm dienām tiek padarīta par īpašu kopā būšanu. Ar sekojošo dāvanu palīdzību vecāki varēs kādu dienu padarīt par patiesi īpaši, kopā baudot gardas vakariņas vai romantisku atpūtu kādā spa centrā vai pie dabas.

 

Izvēlies un pasniedz tādas dāvanas vecākiem, kas no sirds sagādās prieku!

 

Gardas vakariņas divatā restorānā

dāvanu karterestorāni rīgā

Pašlaik labākā dāvanas izvēle, ja gribas uzdāvināt vakariņas restorānā, ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir apvienotā dāvanu karte, kas derīga 11 dažādos restorānos Rīgā un saraksts ar laiku tiks papildināts. Ventspils pusē lieliska vakariņu izvēle ir Pasiekstes vējdzirnavas, Siguldā izsmalcinātais restorāns Gadalaiki, savukārt Rēzeknē gardi pavakariņot iespējams restorānā ROZALIJA.

Atpūta spa centrā vai greznā pilī

piena muiža

Relaksējošas spa brīvdienas kādā atpūtas centrā ir mīļa dāvana, ko vecāki varēs izbaudīt kopā. Ezeri SPA hotel ļaus baudīt mierpilnu atpūtu gleznainajā Siguldā, Usma SPA hotel būs aktuālāka Kurzemes vidienē, savukārt Piena muiža ļaus baudīt greznu atpūtu. Par to vairak rakstā Atpūta Latvijas pilīs un muižās

 

Atpūta pie dabas

rakši dāvana

Atpūta pie dabas ir dāvana, ko iespējams izmantot gan ziemā, gan vasarā. Dāvanu karti siltākās dienās varēs izmantot braucot uz Rakši kamieļu parku. Savukārt īstenus ziemas priekus baudīt varēs slēpošanas bāzē Žagarkalns vai atpūtas parkā Reiņa trase

 

Maizes cepšana Lāčos

maizes ceptuve lāči dāvanu karteLāču maizes ceptuve ir brīnumaina vieta, kur top Latvijā gardākā maizīte un dažādi citi kārumi. Ja tavi vecāki ir ziņkārīgi gardēži, tad viņiem varētu patikt iespēja ielūkoties Lāču maizes cepšanas tradīcijās un pamēģināt pašiem izcept slaveno maizīti. Tādā gadījumā Lāči dāvanu karte sniegs iespēju izvēlēties kādu ekskursiju vai maizes cepšanas meistarklasi, tas paliks vecāku pašu ziņā.

Lidojums ar gaisa balonu sapņu piepildījumam

lidojums ar gaisa balonu dāvanu karte

Oriģināla Ziemassvētku dāvana vecākiem ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir ekskluzīvs piedzīvojums, kas ir piemērots, ja abi jau labu laiku sapņo palidot pāri Latvijas skaistajiem mežiem un pļavām. Piedāvājums aktuāls visa gada garumā, tāpēc arī ziemā būs skaista iespēja apskatīt piesnigušo dabu. Būs tik skaisti šādu piedzīvojumu dalīt vienam ar otru. 

Tuvāki un tālāki ceļojumi 

ceļojums dāvanu karte

Lieliska dāvana gada izskaņā ir kāds ceļojums, kas ļaus izkustēties un ieraudzīt ko jaunu. Izvēlē pieejamas dažādas ekskursijas un vienas dienas ceļojumi, kas sniedz iespēju paceļot tepat pa Latviju vai kaimiņzemēm. Vēl iespaidīgāka dāvana, protams, ir ceļojums uz kādu citu zemi, kur pabaudīt citādo un nezināmo. 

 

 

davanas parim

 

 

Ziemassvētku dāvanas praktiskiem pirkumiem

Ja neesi īsti pārliecināts par atbilstošas dāvanas izvēli, tad praktiskas dāvanas vienmēr noderēs. Tās var būt dāvanu kartes, kas vecākiem palīdzēs iegādāties kaut ko tādu, ko viņi jau sen vēlas nopirkt. Varbūt tas būt kaut kas viņu mājoklim, dārzam vai kādai remonta iecerei.

 

Lūk, zemāk esam apkopojuši Ziemassvētku dāvanas praktiskiem pirkumiem, kas vecākiem noteikti noderēs.

 

Kas jauns mājai, ikdienai vai dārzam

mājai un dārzam dāvanu karte

Ja mamma labāk novērtētu praktiskas dāvanas, tad FromMe.lv piedāvājumā ir arī tas. Noderīgas preces mājokļa iekārtošanai vai uzlabošanai var atrast ar Mājai un dārzam dāvanu karti. Savam piemājas dārziņam laba dāvana būs Rožlejas dāvanu karte, savukārt veselīgai ikdienai noderēs jauna ūdens pudele. Tas veicinās abu vecāku ūdens uzņemšanas paradumus.

Dāvanu karte praktiskiem ikdienas pirkumiem

707 dāvanu karte praktiskiem pirkumiem

Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ļaus vecākiem iegādāties to, kas viņam visvairāk nepieciešams mājai, darbam vai pat hobijam. Galvenais, lai veikala piedāvājums ir plašs, kā, piemēram, 707.lv dāvanu karte. Tajā ir viss nepieciešamais atpūtai, hobijam, mājokļa iekārtošanai, remontēšanai utt. 

 

Mājsaimniecības preču veikals TavaTelpa.lv

tavatelpa.lv mājsaimniecības precesTavaTelpa.lv ir pilna servisa internetveikals, kas piedāvā iegādāties dažādas kvalitatīvu zīmolu mājsaimniecības preces. Šī ir praktiska dāvana vecākiem Ziemassvētkos, ja nezini, kas vēl viņiem ir nepieciešams. Tāpēc TavaTelpa.lv dāvanu karte ļauj iegādāties noderīgas preces ikdienai sākot ar sadzīves ķīmiju un traukiem līdz pat termosiem un dārza mēbelēm. 

Santehnikas un apkures tehnika no Komforts

komforts dāvanu karte santehnikaiDāvanu karte Komforts uzņēmumā ir lieliska dāvana vecākiem, kas nodrošinās viņus ar santehnikas un apkures tehniku. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem santehnikas un apkures tehnikas tirgotājiem Latvijā. Ja vecāki ir pārvākšanās, savas mājas būvēšanas vai remontēšanas procesā, šāda dāvana būs vareni noderīga. 

 

 

Relaksējošas un iepriecinošas Ziemassvētku dāvanas mammai

Dāvanas, kas tiks pasniegtas mammai, ir domātas vienīgi viņai. Tādā veidā izrādīsi rūpes par viņas interesēm un vēlmēm. Ar zemāk uzskaitīto dāvanu palīdzību mamma varēs veltīt laiku sev pašai vai iepriecināt sevi ar ko jau sen kārotu savam mājoklim, drēbju skapim vai garam.

 

Jebkuras izvēlētās dāvanas mammai, ja tiks pasniegtas ar mīlestību, būs izdevušās. 

 

Relaksējoša spa atpūta 

floutings spa dāvanu karte

Mierpilna spa atpūta ir lieliska dāvana, kas ļaus mammai atpūsties, apkopot domas un uzkrāj jaunas enerģijas rezerves. SPA piedāvājums mums ir ļoti plašs, tāpēc jāspēj tikai izvēlēties īstā dāvana. To varēs samainīt pret jebkuru citu piedāvājumu tik un tā, taču mamma noteikti nespēs pretoties kādai relaksējošai masāžai, floutinga sesijai, pirts rituālam vai jaunam manikīram.

Skaistumkopšanas salona Kolonna apmeklējums

kolonna dāvanu karte

Ja grūti izvēlēties kādu relaksējošu procedūru, tad jāļauj mammai izvēlēties pašai. Dienas spa Kolonnas skaistumkopšanas centrs ir vieta, kur mamma pāris stundu laikā jutīsies kārtīgi atpūtusies un palutināta. Citus piedāvājumus skatīt kategorijā Skaistumkopšana

 

Dāvana viņai – dažādiem pirkumiem un atpūtai

davana vinaiLieliska dāvana mammai ir mūsu īpašā dāvanu karte – DĀVANA VIŅAI. Tā ir universāla dāvanu karte, kas vienuviet apkopo dažādas iepirkšanās vietas un atpūtas iespējas. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, veikalu vai atpūtas vietu, iegūt jaunus iespaidus un atpūsties no ikdienas steigas. Dāvanu karti var tērēt pa daļām pie dažādiem partneriem, līdz iztērēta visas kartes vērtība. 

Skaists apģērbs vai aksesuārs no Ražots Latvijā sadaļas

nela gems ražots latvijā dāvanu karte

Sievietēm patīk pucēties – kādai sajusties skaistai palīdz mirdzošas rotaslietas, citai tās varbūt ir jaunas un stilīgas kurpes. Laba dāvanas ideja mammai ir dāvanu karte Ražots Latvijā sadaļā. Tur atradīsi foršus zīmolus gan rotaslietām, gan apģērbiem u.c. aksesuāriem.

 

Dāvanu karte kafijas veikalā

dāvanu karte kafijas veikalāJa tava mamma ir īstena kafijas cienītāja, tad tieši dāvanu karte kafijas veikalā būs noderīga Ziemassvētku dāvana. Es Mīlu Kafiju veikals ir paredzēts visiem kafijas entuziastiem, kur ir iespējams iegādāties ne tikai kvalitatīvu, gardu kafiju, bet arī dažādu lielumu kafijas automātus.

 

 

Par citām līdzīgām dāvanu idejām, ko uzdāvināt mammai, lasi rakstā Ko dāvināt mammai.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

 

 

 

Praktiskas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas tētim

Vīriešiem atrast dāvanas bieži vien ir visgrūtāk. Ja pajautāji tētim, ko viņš grib saņemt Ziemassvētku dāvanā, visticamāk, ka atbilde, ko saņemsi pretī, ir – man jau viss ir! Un, ja tā patiešām ir, tad laba dāvanas ideja, ar ko nevienos svētkos nenošaut greizi, ir praktiskas dāvanas. 

 

Praktiskas dāvanas tētim būs tieši laikā, taču, lai tās nebūtu pavisam garlaicīgas un paredzamas, esam atlasījuši īpaši noderīgas un oriģinālas dāvanas vienuviet.

 

Dāvanu karte iemīļotam hobijam

salmo hobijs dāvanu karte

Dāvana iecienītākajam vaļaspriekam ir lieliska dāvana, kas tēti pavisam noteikti iepriecinās. Viņš uzreiz sapratīs, ka tu viņa hobiju atbalsti un tas arī sagādās lielu prieku. Atliek tikai saprast, kāds ir tēta hobijs. Ja tā ir makšķerēšana, tad vislabākā dāvana ir Salmo dāvanu karte. Ja tētim patīk medīt, tad noderīga būs veikala Ieroči dāvanu karte. Lieliska alternatīva ir apvienotā dāvanu karte hobijam.

Dāvana viņam – dažādiem pirkumiem un piedzīvojumiem

davana vianm

Lieliska dāvana tētim ir mūsu īpašā dāvanu karte – DĀVANA VIŅAM. Tā ir universāla dāvanu karte, kas vienuviet apkopo dažādas iepirkšanās vietas un atpūtas iespējas. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, veikalu vai atpūtas vietu, iegūt jaunus iespaidus un atpūsties no ikdienas steigas. Dāvanu karti var tērēt pa daļām pie dažādiem partneriem, līdz iztērēta visas kartes vērtība. 

Inserv.lv dāvanu karte instrumentiem

inserv.lv dāvanu karte instrumentiemINSERV.LV piedāvā plašu remonta instrumentu klāstu, ko var iegādāties interneta veikalā vai klātienē veikalā Rīgā. Dāvanu karte darba instrumentiem varētu būt laba un noderīga dāvana tētim Ziemassvētkos. Ja viņš vienmēr visu mājoklī remontē un labo pats, tad noteikti arī priecāsies par svaigiem un kvalitatīviem darba instrumentiem ar ko papildināt savu kolekciju. 

Dāvana, kas ļaus palutināt sevi

barber shop dāvanu karte

Arī tētiem patīk pucēties un rūpēties par sevi, tāpēc laba dāvanas izvēle varētu būt Knockout Barber Shop apmeklējums. Tā būs iespēja tētim aiziet pie friziera, uzlabot bārdas formu un to visu izdarīt jaukā atmosfērā, malkojot glāzi alus. Atmosfēra tur vienmēr ir patīkama un komfortabla, tāpēc katra sapucēšanās reize būs arī mirklis nesteidzīgai atpūtai no ikdienas steigas.

Pārvietojamās pirts noma

pārvietojamās pirts noma

Ziemassvētki ir laiks, kad pakarsēties karstā pirtiņā izklausās vispatīkamāk. Ja arī tavam tētim nedaudz pietrūkst vasaras siltums, tad ziema ir īstais laiks, kad noīrēt pirtiņu. Pārvietojamās pirts noma ir īpaši foršs pakalpojums, jo pirtiņa tiks piegādāta līdz pat namdurvīm. Līdz ar to pirts vakaru var baudīt visas ģimenes lokā, kaut vai savā pagalmā vai dārziņā pie mājas.

 

Lai izdodas pārsteigt vecāku Ziemassvētkos ar sirsnīgām un noderīgām dāvanām!

 

dāvanu karte ātra piegāde

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu