Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunajā gadā!

26.12.2018

Vecgada svinības un jaunā gada sagaidīšana latviešiem nav izteikts dāvināšanas laiks, jo visi tuvākie draugi, ģimene un radi jau apsveikti un apdāvināti Ziemassvētkos. Tomēr ir gana daudz gadījumi, kad dāvana tiek meklēta arī šim īpašajam notikumam. Šis ir zīmīgs mirklis, kad esam uz robežas, kad aizvadītais gads ir galā, un priekšā ir jauns gads, kas nesīs jaunas iespējas, jaunus iespaidus un piedzīvojumus.

Šo dāvanu izlasi esam veidojuši ar domu, ka jaungada dāvana ir iespēja kādam pateikties par visu labo, ko tas ir darījis iepriekšējā gada laikā, vai arī labs mirklis, lai kādu īpašu cilvēku iedvesmotu nākamajā gadā iegūt jaunus iespaidus un sasniegt ko vairāk savā karjerā vai privātajā dzīvē. Iespējams, ka meklējat dāvanu jaunajam gadam, lai to uzdāvinātu grandiozas jaungada sagaidīšanas ballītes organizatoram. Ir arī ģimenes, kurās Ziemassvētki netiek atzīmēti kā gada lielākie svētki, un jaunā gada sagaidīšana ir pielīdzināma Ziemassvētkiem.

Ja vēlaties vienkārši aplūkot visus FromMe dāvanu kataloga piedāvājumus, kas būtu piemēroti jaungada dāvanai, spiediet šeit Jaunā gada dāvanas.

Ko un kāpēc vēlaties dāvināt

Izvēloties dāvanu, mēs, FromMe komanda, aicinām padomāt par to, ko ar dāvanu vēlaties dāvanas saņēmējam sniegt - ar kādu vēlējumu dāvanu pasniedzat. No šāda skatu punkta arī esam veidojuši dāvanu ietiekumus, tos sagrupējot zemāk redzamajās grupās. Kā kāda no tām tieši atbilst jūsu dāvināšanas situācijai, tad spiediet uz saiti, un tā jūs aizvedīs uz konkrēto šī raksta sadaļu.

 

Vēlamies uzsvērt, ka FromMe dāvanas ir laba izvēle, ja vēlaties to nodot ar īpašu vēlējumu, jo dāvanu kartes varat personalizēt uz tās uzrakstot sevis izvēlētu sveicienu, vēlējumu vai apsveikumu. Vairāk par šo varat uzzināt Ieteikumi kā personalizēt dāvanu karti.

Vairāk rūpēties par veselību

Ja domājam par jaunā gada apņemšanos, tad veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošana ir viena no pirmajām. Tāpēc lūk dažas dāvanas veselīga dzīvesveida rosināšanai.

Peldbaseina abonements

Ķīpsalas peldbaseina RTU dāvanu karte pieejama jebkurā vērtībā - tā dos dāvanas saņēmējam iespēju apmeklēt peldēšanas treniņus vienā no Latvijas labākajiem peldbaseiniem. To var arī izmantot klints kāpšanas nodarbībām.

 

 

 

Trenežieru un saunas apmeklējuma dāvana

Piemērots piedāvājums ir Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums 2 personām kompleksā Wellness Oasis, kuru dāvanas saņēmējs varēs izmantot kopā ar kādu draugu vai mīļoto. 2,5h treniņa un tam sekojošu atpūtu pirtī vai baseinā var apvienot ar relaksējošu pastaigu pa jūrmalu. Kārdinoši!

 

 

Dāvana relaksējošai atpūtai

SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā, 2 personām ir dāvana, kas ļaus atpūsties gan ķermenim, gan prātam. SPA apmeklējumu var lieliski apvienot ar gardu maltīti turpat esošajā restorānā Gadalaiki.

 

 

 

Relaksējoša un ārstnieciska masāža

Karsto akmeņu masāža medicīnas centrā Mā-Re spēcinās ķermeni un atjaunos enerģiju. Šāda dāvana, iespējams, iedrošinās  vairāk parūpēties par savu ķermeni.

 

 

 

 

Dāvanu karte medicīnas iestādē

Medicīnas sabiedrība ARS dāvanu karte ir universāla dāvana veselībai, jo ar to var aiziet gan pie vajadzīgajiem ārstiem, gan zobārstam, gan ar sporta medicīnas konsultācijām un procedūrām.

 

 

 

Dāvanu karte veselīgam uzturam

i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde 1 nedēļai ir dāvana, kas būtu ļoti piemērota uzsākot jaunu gadu, īpaši, ja Ziemassvētkos ir labi paēsts un ir pienācis laiks skaitīt kalorijas un iegūt nepieciešamo enerģiju ēdot veselīgi un sabalansēti.

 

 

 

 

Pavadīt kvalitatīvu laiku ar sev tuvajiem

Darba un privātās dzīves balanss ir izaicinājums daudziem cilvēkiem, tāpēc jauki ir uzdāvināt dāvanu, kas veicina vairāk laiku pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem. Un ne tikai vairāk, bet arī jautrāk, sirsnīgāk un aizrautīgāk. Lūk dažas idejas, kas to varētu veicināt.

Izlaušanās istabas dāvana

Kvestu, jeb izlaušanās istabu spēles ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar draugiem. Tas ir kopīgs piedzīvojums, kas satuvina un ļauj uzzināt daudz ko jaunu. Izvēlies piemērotāko šajā izlaušanās spēļu apskatā.

 

 

 

Dāvanu karte galda spēļu veikalā

Brain Games dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas veicinās interesanti pavadīt laiku gan kopā ar draugiem, gan ar ģimeni. Spēles ir daudz un dažādas, tāpēc labi ir uzdāvināt dāvanu karti.

 

 

 

Dāvana interesantam piedzīvojumam

Maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā diviem ir lieliska dāvana pārim, lai jaunajā gadā tie ieplānotu īpašu notikumu, ko atcerēties vēl ilgi.

 

 

 

 

Dāvana kopīgam pasākumam ģimenei

Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči” 5 personām ir lieliska dāvana, ko uzdāvināt ģimenei kādam interesantam un izzinošam pasākumam, kur doties kopā brīvdienās.

 

 

 

Zvaigžņu vērošana observatorijā

StarSpace - observatorija dāvanu karte būs oriģināla dāvana, kas ļaus uzzināt un izmēģināt ko jaunu kopā ar sev tuvajiem. Šādi pasākumi noteikti iekļaujami kvalitatīva laika pavadīšanas iespēju sarakstā, un tieši ziema ir piemērots laiks to izbaudīt.

 

 

 

Dāvanu karte restorānā

Klasiska dāvana, kas iepriecinās daudzus, ir dāvanu karte restorānā. Tā ļauj izbaudīt laiku kopā, paēst gardas vakariņas un vienkārši atpūsties jaukā noskaņā. FromMe restorānu piedāvājumu apskats.

 

 

 

 

Izmēģināt ko jaunu

Jaunais gads ir jauns sākums - jauna iespēja gada laikā iemācīties un izmēģināt ko jaunu. Kādam tas varētu saistīties ar savu radošo spēju izzināšanu un attīstīšanu, bet kādam ar jauna hobija iegūšanu. Kāpēc gan neuzdāvināt šādu iespēju, īpaši, ja jums ir zināms, kas dāvanas saņēmējam varētu interesēt.

Niršanas apmācību dāvana

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš būs laba dāvana un iespēja izbaudīt ko jaunu, ja zināt, ka draugam patīk ūdeņi un patīk ceļot. Šīs apmācības ļaus daudz drošāk doties niršanas piedzīvojumā kādā no nākotnes ceļojumiem.

 

 

 

Uzdāvināt radošo nodarbību meistarklases

Lady Club - radošās nodarbības dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei, kura vēlas attīstīt savu radošumu. LadyClub piedāvā daudz un dažādas nodarbības un meistarklases - gleznošana, floristika, dāvanu iesaiņošana, dekupāža u.c.

 

 

 

Kaitborda apmācību dāvana

Kaitsērfinga apmācības un inventārs 2h ziemā skolā KiteSchool dāvana dos iespēju izmēģināt sportu, kas sniedz īstas brīvības sajūtu. To vajadzētu izmēģināt ik vienam, lai saprastu, ko nozīmē laist gaisā lielu pūķi un vadīt to, lai tas tevi aiznes vai nu pa jūras viļņiem vai sniegotiem laukiem.

 

 

Uzdāvināt lidojumu lidmašīnas simulatorā

 

Lidojums lidmašīnas simulatorā 60 min ir oriģināla dāvana, kas sniegs jaunas emocijas, un iespējams ļaus izbaudīt sapni - kā būtu sēdēt lidmašīnas pilota krēslā un vadīt īstu lidmašīnu.

 

 

 

Piedzīvojums jaunām, īpašām sajūtām

Jaunā gada sagaidīšana ir prieka pilni svētki ar draugiem, šampanieti un salūtu! Tāpēc laba dāvana varētu būt tāda, kas liktu aiz sajūsmas iespiegties. Šīs dāvanas palīdzēs tās saņēmējam izkāpt nos avas komforta zonas un iegūt mazu devu dzīvē nepieciešamā adrenalīna un pozitīvā stresa. Ja nu tomēr dāvanas saņēmējam dāvana liksies mazliet par traku, viņš to varēs samainīt pret citu FromMe piedāvājumu.

Boblslejs Siguldas kamaniņu trasē

Brauciens ar bobsleju ir lieliska dāvana, ja meklē dāvanu azarta un sporta mīļotājam, kurš apņēmies Jaunajā gadā izkāpt no savas komforta zonas! Tā kā piedāvājums ir divām personām - pats vari doties līdzi! 

 

 

 

Lidojums ar paraplānu

Lidojums ar paraplānu ir iespēja apskatīt Latviju no putna lidojuma. Uzdāvini elpu aizraujošu piedzīvojumu, kuru dāvanas saņēmējs nekad neaizmirsīs! Pat ja dāvanas saņēmējs lidos jau otro reizi, sajūtas tāpat būs neaprakstāmas.

 

 

 

Brauciens ar sniega motocikliem

Brauciens ar sniega motociklu pa mežu kopā ar draugu vai draudzeni radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras dāvanas saņēmējs atcerēsies vēl ilgi. Ja vēlies uzdāvināt atpūtu svaigā gaisā un asas emocijas, tad zini - šis ir lieliska dāvana, lai pavadītu burvīgu ziemas dienu!

 

 

Izjāde ar zirgiem

Izjāde un ekskursija zirgu stallī būs lieliska dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, kas vēlas iemācīties ko jaunu. Tas būs lielisks piedzīvojums, kuru kopā atcerēties vēl gadiem ilgi!

 

 

 

Vakariņas tumsā

Vakariņas pilnīgā tumsā ļaus dāvanas saņēmējam mainīt ierasto sajūtu buķeti, un izaicināt sevi, vakariņas baudot neko neredzot. Tumsā aktivizēsies pārējās maņas, un vakariņas, tāpat kā muzikālais priekšnesums, tiešām pārsteigs.

 

 

 

 

Iedvesmot veiksmīgam gadam


Nav noslēpums, ka daļa no veiksmes formulas ir vienmēr labi izskatīties! Tāpēc arī dāvana jaunajā gadā varētu sniegt mazu daļu no tā - vai nu iespēju nopirkt kaut ko skaistu, sapucēties vai iemācīties sievietes noslēpumus, kā ik dienas būt skaistai.

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

Veiksmes pamatā ir punktualitāte un sekošana līdzi tam, kur un kā tiek pavadīts tik dārgais laiks. Tieši tāpēc dāvanu karte rokas pulksteņa iegādei ir lieliska izvēle, lai iedvesmotu veiksmīgākam gadam! Timebar veikali piedāvā klientiem visā pasaulē pazīstamu zīmolu rokaspulksteņus, un sev tīkamu modeli atradīs ikviens!

 

 

Bārddziņa pakalpojumu jeb Barber Shop dāvanu karte

Kopta āriene ir viena no vīrieša veiksmes un panākumu atslēgām - tā palīdz justies pārliecinātāk par sevi, un arī apkārtējie izjūt nedaudz lielāku cieņu. Uzdāvini tiešām vīrišķīgu dāvanu - Knockout Barber Shop dāvanu karti, lai uzsāktu gadu ar pārliecību!

 

 

 

Vizāžas un stila kursi

Sievietei ir svarīgi, lai no ārienes viņa būtu tik pat skaista, kā dvēselē. Ja zini kādu, kas Jaunajā gadā vēlas apgūt skaistumu, tad Stila kursi būs tieši tas, kas viņai noderēs!

 

 

 

Dāvanu karte klasisku apģērbu veikalā

Pierre Cardin veikala dāvanu karte patiks biznesa vīriešiem - pašpārliecinātiem un veiksmīgiem biznesa cilvēkiem. Šī ir piemērota dāvana vīram, priekšniekam, kolēģim, tētim – katram vīrietim, kuram nozīmīga sava ārējā tēla veidošana! 

 

 

 

Dāvanu karte rotas lietu veikalā

Ja vēlaties, lai dāvanas saņēmēja atplauktu smaidā, tad dāvanu karte oriģinālai dizaineru bižutērijai ir izcila ideja. Diamond Sky veikalā atrodamās Swarovski kristālu rotaslietas papildinās ikvienas sievietes lietišķo tēlu, vai svinīgi izcels viņas eleganci pasākumos un ballītēs.

 

 

 

Dāvanu karte apģērbu interneta veikalā

KLERR.lv - apģērbu interneta veikals piedāvā plašu piedāvājumu klāstu modernām sievietēm. Ko sev piemērotu atradīs kara - gan sportiskā, gan biznesa sieviete, gan tā, kuras apņemšanās ir beidzot doties ceļojumā uz siltajām zemēm, lai peldētu okeānā!

 

 

 

Izbaudīt ko īpašu

Ja Jaunā gada apņemšanās ir dzīvot no sirds - piesātināti, emocionāli un azartiski, tad šie ir piedāvājumi, kas palīdzēs!

Dāvanu karte smalkā restorānā

Katrs restorāna FERMA apciemojums ir kā gastronomisks piedzīvojums, kura laikā tiek apgūts kas pavisam jauns, restorāna interjers ir patiess autordizaina paraugs, un vīna piedāvājums, kas atrodams restorānā, pārsteigs pat vispieredzējušākos vīna entuziastus. Vai skan pēc īpaša piedzīvojuma, ar ko iesākt Jauno gadu?

 

 

Īpašs šefpavāra piedāvājums

Viesnīcas “Bellevue Park Hotel Riga 4* Superior” restorānā dāvanu kartes saņēmēji varēs baudīt īpašu šefpavāra izstrādātu maltīti trīs kārtās. Maltītes ik sezonu mainās, tāpēc jauni pārsteigumi sagaida ik ceturksni!

 

 

 

Dāvanu karte restorānā ārpus lielpilsētas

"Gadalaiki" ir viesnīcas "SPA HOTEL EZERI" restorāns. Tas atrodams Siguldā, gleznainām dabas ainavām caurvītā paradīzes stūrītī pie meža ezera. Īpaši patīkamu atmosfēru radīs augstie griesti un stiklotā siena, kas dod īstu brīvības sajūtu. Ja meklē dāvanu kādam, kurš vēlas pavadīt vairāk laika pie dabas un gūt īpašus iespaidus, šis varētu būt iedvesmojošs veids, kā sākt!

 

 

Īpašs restorāna piedāvājums īpašā vietā

Maltīte viduslaiku pilī, viduslaiku krogā, un protams, ar viduslaiku ēdienkarti! Viesus sagaida sātīga maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem - alu, vīnu, kvasu no pils vēsajiem pagrabiem. Mielasti būs ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Vai izklausās pēc īpašas noskaņas? Iespējams šī ir labākā dāvana arī vēstures mīļotājiem!

 

 

Romantiskas vakariņas un nakts viesnīcā

Tiem, kuru apņemšanās ir dzīvot mīļāk un baudīt vairāk, novērtēs romantisko piedāvājumu atpūtai Baltezera krastā ar gardām vakariņām un nakti skaistā viesnīcas numuriņā.

 

 

 

 

Universāla dāvana

Ja vienkārši vēlies apsveikt kādu Jaunajā gadā, vai pateikties par Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma organizēšanu, sniedzam idejas dažām universālām dāvanu kartēm, kuras saņemt priecāsies katrs.

Stenders dāvanu karte

Stenders ķermeņa kopšanas kolekcijas iepriecinās gan sievietes, gan vīriešus. Dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties, vai vēlas vannas bumbas, pēcskūšanās losjonu vai dušas skrubi, līdz ar to tiek garantēts, ka tiks iegādāts tieši šim cilvēkam vajadzīgais.

 

 

Dāvanu karte iecienītā restorānā

Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā labiem draugiem, un omulīgajā gaisotnē visi varēs nobaudīt gan meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar gardiem, atspirdzinošiem dzērieniem. Lieliska dāvana, lai labi pavadītu laiku kopā!


 

 

Sportland dāvanu karte

Sportland ir visiem zināms populāru zīmolu sprota preču veikalu tīkls, un dāvanu karte šajā veikalā ir universāla izvēle, kas noderēs gan tiem, kas apņēmušies sasniegt jaunus mērķus sportā, gan tiem, kas vienkārši mīl sportisku stilu.


 

 

Kolonna dāvanu karte

Kolonna skaistumkopšanas salons parūpēsies par daiļā un stiprā dzimuma pārstāvju skaistumu un labsajūtu, ļaujot egūt lieliskas emocijas un ārējo izskatu!


 

 

 

Universālā FromMe karte

FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, ko var izmantot pie FromMe portālā populārākajiem uzņēmumiem. Šī ir universālākā no dāvanu karšu iespējām, jo sniedz patiesu izvēles brīvību!

 

 


 

Atpakaļ uz raksta sākumu

 


 

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu