Dāvanu idejas, ko dāvināt Jaunajā gadā

11.12.2022

davanas jaunaja gada

Vecgada svinības un jaunā gada sagaidīšana latviešiem nav izteikts dāvināšanas laiks, jo visi tuvākie draugi, ģimene un radi jau apsveikti un apdāvināti Ziemassvētkos. Tomēr ir gana daudz gadījumi, kad dāvana tiek meklēta arī šim īpašajam notikumam. Šis ir zīmīgs mirklis, kad esam uz robežas, kad aizvadītais gads ir galā, un priekšā ir jauns gads, kas nesīs jaunas iespējas, jaunus iespaidus un piedzīvojumus.

 

Šo dāvanu izlasi esam veidojuši ar domu, ka jaungada dāvana ir iespēja kādam pateikties par visu labo, ko tas ir darījis iepriekšējā gada laikā. Vai arī labs mirklis, lai kādu īpašu cilvēku iedvesmotu nākamajā gadā iegūt jaunus iespaidus un sasniegt ko vairāk savā karjerā vai privātajā dzīvē. 

 

Šajā rakstā apkopotas dāvanu kartes šādās kategorijās:

 

Ja vēlaties vienkārši aplūkot visus FromMe dāvanu kataloga piedāvājumus, kas būtu piemēroti jaungada dāvanai, spiediet šeit Jaunā gada dāvanas.

 

Vēlamies uzsvērt, ka FromMe dāvanas ir laba izvēle, ja vēlaties to nodot ar īpašu vēlējumu, jo dāvanu kartes varat personalizēt uz tās uzrakstot sevis izvēlētu sveicienu, vēlējumu vai apsveikumu. Vairāk par šo varat uzzināt Ieteikumi kā personalizēt dāvanu karti.

 

 

 

Rūpes par veselību

Ja domājam par jaunā gada apņemšanos, tad veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošana ir viena no pirmajām. Tāpēc lūk dažas dāvanas veselīga dzīvesveida rosināšanai.

 

Peldbaseina abonements

Kuram gan nepatīk peldēties? Un ja to var apvienot ar veselīgu treniņu, tad vēl jo labāk. Tāpēc laba dāvana ir Ķīpsalas peldbaseina RTU dāvanu karte, kas pieejama jebkurā vērtībā – tā dos dāvanas saņēmējam iespēju apmeklēt peldēšanas treniņus vienā no Latvijas labākajiem peldbaseiniem. To var arī izmantot klints kāpšanas nodarbībām.

Dāvana relaksējošai atpūtai

Vēl viena lieliska dāvana atpūtai ir SPA pirts kompleksa apmeklējums SPA Hotel Ezeri Siguldā, 2 personām. Tā ir dāvana, kas ļaus atpūsties gan ķermenim, gan prātam. Un šādas dāvanas vienmēr saņemt ir vispatīkamāk. Turklāt SPA apmeklējumu var lieliski apvienot ar gardu maltīti turpat esošajā restorānā Gadalaiki.

 

Relaksējoša un ārstnieciska masāža

Saviem mīļajiem gada noslēgumā var uzdāvināt arī karsto akmeņu masāžu medicīnas centrā Mā-Re. Šī atpūta spēcinās ķermeni un atjaunos arī enerģiju. Šāda dāvana, iespējams, iedrošinās vairāk parūpēties par savu ķermeni. Un tā bez šaubām ļaus kārtīgi atpūsties un arī, iespējams, pamēģināt ko jaunu.

 

Dāvanu karte medicīnas iestādē

Medicīnas sabiedrība ARS dāvanu karte ir universāla dāvana veselībai, jo ar to var aiziet gan pie vajadzīgajiem ārstiem, gan zobārstam, gan ar sporta medicīnas konsultācijām un procedūrām. Šī ir praktiskas dāvanas izvēle tiem, kam ir grūti izdomāt, kā pārsteigt un ko uzdāvināt.

 

 

Kvalitatīvs laiks kopā ar savējiem

Darba un privātās dzīves balanss ir izaicinājums daudziem cilvēkiem, tāpēc jauki ir uzdāvināt dāvanu, kas veicina vairāk laiku pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem. Un ne tikai vairāk, bet arī jautrāk, sirsnīgāk un aizrautīgāk. Lūk dažas idejas, kas to varētu veicināt.

 

Dāvanu karte jautram kvestam

davanu karte kvestam

Kvestu jeb izlaušanās istabu spēles ir lieliska iespēja interesanti un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar draugiem vai ģimeni. Tas ir kopīgs piedzīvojums, kas satuvina un ļauj uzzināt daudz ko jaunu. Izvēlies piemērotāko kvestu šajā izlaušanās spēļu apskatā. Un ja nevari izvēlēties, tad laba izvēle ir dāvanu karte kvestam pēc izvēles. Saņēmējs pats izvēlēsies, kuru kvesta istabu apmeklēt.

Dāvanu karte galda spēļu veikalā

Galda spēles ir labas izvēle, jo katram mājās ir sava spēļu kolekcija, ko vienmēr gribās papildināt. Taču ne vienmēr var zināt, kas otram jau ir nopirkts. Tāpēc Brain Games dāvanu karte ir lieliska dāvana, kas veicinās interesanti pavadīt laiku gan kopā ar draugiem, gan ar ģimeni. Spēles ir daudz un dažādas, tāpēc labi ir uzdāvināt dāvanu karti.

Dāvana interesantam piedzīvojumam

Vēl viena lieliska dāvana piedzīvojumiem ir maģisks SUP Adventures saullēkts vai saulriets purvā. Dāvana ir paredzēta divām personām, tāpēc tā ir lieliska dāvana pārim, lai jaunajā gadā tie ieplānotu īpašu notikumu, ko atcerēties vēl ilgi. Aizraujošs piedzīvojums, kas ļaus iesākt pavasari aizraujoši.

 

Dāvanu karte restorānā

davanu karte restorani rigaKlasiska dāvana, kas iepriecinās daudzus, ir dāvanu karte restorānā. Tā ļauj izbaudīt laiku kopā, paēst gardas vakariņas un vienkārši atpūsties jaukā noskaņā. Ja negribi izvēlēties dāvanas saņēmēja vietā, tad lieliska alternatīva ir dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā ir viena dāvanu karte, kas apvieno dažādus restorānus – saņēmējs izvēlēsies, uz kuru doties.

 

 

davanu karte restorani riga

 

 

Izmēģināt ko jaunu

Jaunais gads ir jauns sākums – jauna iespēja gada laikā iemācīties un izmēģināt ko jaunu. Kādam tas varētu saistīties ar savu radošo spēju izzināšanu un attīstīšanu, bet kādam ar jauna hobija iegūšanu. Kāpēc gan neuzdāvināt šādu iespēju, īpaši, ja jums ir zināms, kas dāvanas saņēmējam varētu interesēt.

 

Dāvanu karte hobijiem

davanu karte hobijiemLieliska dāvana, kas ļaus izmēģināt ko jaunu – iegūt jaunu hobiju vai pacelt nākošajā līmenī jau esošo, ir dāvanu karte hobijiem. Šī ir apvienotā dāvanu karte, kas ļauj izvēlēties starp dažādiem hobiju veikaliem. Tā kā šī dāvana ir īpaši piemērota kolēģiem, ko īpaši labi nepazīstam. Šeit būs piemērota izvēle mūziķiem, sportistiem, makšķerniekiem, galda spēļu entuziastiem, aktīvās atpūtas cienītājiem un ne tikai.

 

Niršanas apmācību dāvana

Niršanas apmācība daivinga klubā Jūras Vējš būs laba dāvana un iespēja izbaudīt ko jaunu, ja zināt, ka draugam patīk ūdeņi un patīk ceļot. Šīs apmācības ļaus daudz drošāk doties niršanas piedzīvojumā kādā no nākotnes ceļojumiem.

 

 

Dalība Coffee expert kafijas meistarklasē

kafijas meistarklase

Dāvanu karte Coffee expert kafijas apmācībām ir lieliska dāvana kolēģim svētkos. Tā ir iespēja gūt kafijas zināšanas gan teorijā, gan praksē, apmeklējot Universita del Cafe illy kafijas apmācības. Šī mācību programma ir radīta jebkuram interesentam un kafijas mīlim, ka arī jaunajiem baristām un kafijas profesionāļiem.

 

Uzdāvināt radošo nodarbību meistarklases

Lady Club dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei, kura vēlas attīstīt savu radošumu. LadyClub piedāvā daudz un dažādas nodarbības un meistarklases – gleznošana, floristika, dāvanu iesaiņošana, dekupāža u.c. Atliek tikai izvēlēties īsto un dāvana būs izdevusies.

 

Kaitsērfinga apmācību dāvana

Kaitsērfinga apmācības ziemā skolā KiteSchool dāvana dos iespēju izmēģināt sportu, kas sniedz īstas brīvības sajūtu. To vajadzētu izmēģināt ik vienam, lai saprastu, ko nozīmē laist gaisā lielu pūķi un vadīt to, lai tas tevi aiznes vai nu pa jūras viļņiem vai sniegotiem laukiem.

 

davanu karte hobijam

 

 

Piedzīvojumu dāvanas

Jaunā gada sagaidīšana ir prieka pilni svētki ar draugiem, šampanieti un salūtu! Tāpēc laba dāvana varētu būt tāda, kas liktu aiz sajūsmas iespiegties. Šīs dāvanas palīdzēs tās saņēmējam izkāpt nos avas komforta zonas un iegūt mazu devu dzīvē nepieciešamā adrenalīna un pozitīvā stresa.

 

Ja nu tomēr dāvanas saņēmējam dāvana liksies mazliet par traku, viņš to varēs samainīt pret citu FromMe.lv piedāvājumu.

 

Lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplanuLidojums ar paraplānu ir iespēja apskatīt Latviju no putna lidojuma. Uzdāvini elpu aizraujošu piedzīvojumu, kuru dāvanas saņēmējs nekad neaizmirsīs! Pat ja dāvanas saņēmējs lidos jau otro reizi, sajūtas tāpat būs neaprakstāmas.

 

 

Virtuālās realitātes pieredze

virtuala realitateVēl viena aizraujoša pieredzes dāvana ir virtuālās realitātes izmēģināšana. Tie, kas to vēl nekad nav mēģinājuši, noteikti gribēs izmēģināt kādu VR spēli, pieredzi vai varbūt pat izbraucienu ar sacīkšu automašīnu virtuālajā vidē. Īpašās virtuālās brilles padara šo pieredzi par ļoti ticamu un šķietami īstu. 

 

Brauciens ar sniega motocikliem

brauciens ar sniega motocikliemBrauciens ar sniega motociklu pa mežu kopā ar draugu vai draudzeni radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras dāvanas saņēmējs atcerēsies vēl ilgi. Ja vēlies uzdāvināt atpūtu svaigā gaisā un asas emocijas, tad zini - šis ir lieliska dāvana, lai pavadītu burvīgu ziemas dienu!

 

Šaušanas komplekts no GunRange.lv

sausanas komplektsGunRange ir modernākā šautuve Baltijā, Gunrange.lv, kas atrodas vienā no Rīgas vecākajiem bunkuriem, kurš restaurēts un aprīkots ar modernāko interjeru un augstākās klases ventilācijas sistēmu. Tā piedāvā iespēju izmēģināt šaušanas pieredzi. Šis konkrētais dāvanas piedāvājums iekļauj 25 šāvienus ar 3 dažādiem ieročiem.

Izjāde ar zirgiem

izjade ar zirgiemIzjāde un ekskursija zirgu stallī būs lieliska dāvana diviem aktīvās atpūtas cienītājiem, kas vēlas iemācīties ko jaunu. Tas būs lielisks piedzīvojums, kuru kopā atcerēties vēl gadiem ilgi!

 

 

Iedvesmas dāvanas jaunajam gadam

Nav noslēpums, ka daļa no veiksmes formulas ir vienmēr labi izskatīties! Tāpēc arī dāvana jaunajā gadā varētu sniegt mazu daļu no tā – vai nu iespēju nopirkt kaut ko skaistu, sapucēties vai iemācīties sievietes noslēpumus, kā ik dienas būt skaistai.

 

Dāvanu karte pulksteņu veikalā

davanu karte pulkstenim

Veiksmes pamatā ir punktualitāte un sekošana līdzi tam, kur un kā tiek pavadīts tik dārgais laiks. Tieši tāpēc dāvanu karte rokas pulksteņa iegādei ir lieliska izvēle, lai iedvesmotu veiksmīgākam gadam! Mūsu piedāvājumā esošie pulksteņu veikali piedāvā klientiem visā pasaulē pazīstamu zīmolu rokaspulksteņus, un sev tīkamu modeli atradīs ikviens!

 

Bārddziņa pakalpojumu jeb Barber Shop dāvanu karte

knockout barbershop

Kopta āriene ir viena no vīrieša veiksmes un panākumu atslēgām - tā palīdz justies pārliecinātāk par sevi, un arī apkārtējie izjūt nedaudz lielāku cieņu. Uzdāvini tiešām vīrišķīgu dāvanu - Knockout Barber Shop dāvanu karti, lai uzsāktu gadu ar pārliecību!

 

 

Art&Wine – Pašu rokām radīta glezna

gleznosana un vinsVēl viena oriģināla dāvanas ideja ir gleznošanas meistarklase ar vīna glāzi. No šīs dāvanas var sagaidīt 3 stundas radošuma un dvēseliskas atmosfēras, kur profesionālā mākslinieka pavadībā, uzgleznosiet savu gleznu. Īpašai iedvesmai tiks uzcienāts ar divām gardām vīna glāzēm, vai bezalkaholiska rakstura dzērieniem, kurus varēs izvēlēties no plašā dzērienu klāsta.

 

Dāvanu karte klasisku apģērbu veikalā

davanu karte pierre cardin

Pierre Cardin veikala dāvanu karte patiks biznesa vīriešiem - pašpārliecinātiem un veiksmīgiem biznesa cilvēkiem. Šī ir piemērota dāvana vīram, priekšniekam, kolēģim, tētim – katram vīrietim, kuram nozīmīga sava ārējā tēla veidošana! 

 

 

Dāvanu karte rotas lietu veikalā

diamond sky davanu karte

Ja vēlaties, lai dāvanas saņēmēja atplauktu smaidā, tad dāvanu karte oriģinālai dizaineru bižutērijai ir izcila ideja. Diamond Sky veikalā atrodamās Swarovski kristālu rotaslietas papildinās ikvienas sievietes lietišķo tēlu, vai svinīgi izcels viņas eleganci pasākumos un ballītēs.

 

Dāvanu karte apģērbu interneta veikalā

klerr davanu karte

KLERR.lv - apģērbu interneta veikals piedāvā plašu piedāvājumu klāstu modernām sievietēm. Ko sev piemērotu atradīs kara - gan sportiskā, gan biznesa sieviete, gan tā, kuras apņemšanās ir beidzot doties ceļojumā uz siltajām zemēm, lai peldētu okeānā!

 

 

 

Izbaudīt ko īpašu

Ja Jaunā gada apņemšanās ir dzīvot no sirds - piesātināti, emocionāli un azartiski, tad šie ir piedāvājumi, kas palīdzēs!

Dāvanu karte smalkā restorānā

restorans ferma davanu karteKatrs restorāna FERMA apciemojums ir kā gastronomisks piedzīvojums, kura laikā tiek apgūts kas pavisam jauns, restorāna interjers ir patiess autordizaina paraugs, un vīna piedāvājums, kas atrodams restorānā, pārsteigs pat vispieredzējušākos vīna entuziastus. Vai skan pēc īpaša piedzīvojuma, ar ko iesākt Jauno gadu?

 

Kozy Eats augu valsts restorāns

kozy eats davanu karteVēl viena lieliska dāvanas ideja ir Kozy Eats dāvanu karte. Tā ir īpaši laba dāvana kolēģiem, kas ir augu valsts piekritēji vai arī vienkārši labprāt izbauda veselīgas maltītes. Šajā restorānā pilnīgi viss ir gatavots no augu valsts sastāvdaļām, taču tas ēdienkarti padara par ļoti krāsainu un izvēles pilnu. Te var baudīt dažādas zupas, burgerus, vrapus, vokus un daudz ko citu.

Īpašs restorāna piedāvājums īpašā vietā

Maltīte viduslaiku pilī, viduslaiku krogā, un protams, ar viduslaiku ēdienkarti! Viesus sagaida sātīga maltīte sveču gaismā ar saldo ēdienu un atspirdzinošiem dzērieniem - alu, vīnu, kvasu no pils vēsajiem pagrabiem. Mielasti būs ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Vai izklausās pēc īpašas noskaņas? Iespējams šī ir labākā dāvana arī vēstures mīļotājiem!

 

Dāvanu karte B bārā un restorānā

b bars restorans frommeB Bārs ir vieta, kur ir apvienots labs restorāns un moderns bārs ar DJ un dejām brīvdienās. Restorāna atrašanās vieta un skats uz Doma baznīcu piešķir vietai īpašu šarmu. Tāpēc B bārs dāvanu karte būs skaista, lietišķa un arī patīkama dāvana, ko saņemt svētkos no kolēģiem vai priekšniekiem.

 

Vairāk Saules restorānu apmeklējums

vairak saules davanu karteVienkāršāka, taču ne mazāk patīkama restorāniņa atmosfēru un gardu ēdiena piedāvājumu var baudīt Vairāk Saules restorānos. Tas ir restorānu tīkls Rīgā, ar Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta. Restorānu viesiem ir unikāla iespēja pasūtīt ēdienus no divām izmeklētām ēdienkartēm.

 

Dāvanu karte Tex-Mex Republic restorānā

texmex davanu karte

Tex-Mex ir patīkama atpūtas vieta kā visai ģimenei, tā labiem draugiem, un omulīgajā gaisotnē visi varēs nobaudīt gan meksikāņu, gan eiropeiskos ēdienus kopā ar gardiem, atspirdzinošiem dzērieniem. Lieliska dāvana, lai labi pavadītu laiku kopā! 

 

 

 

Universāla dāvana

Ja vienkārši vēlies apsveikt kādu Jaunajā gadā, vai pateikties par Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma organizēšanu, sniedzam idejas dažām universālām dāvanu kartēm, kuras saņemt priecāsies katrs.

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Universālā FromMe dāvanu karte ir lieliska dāvana, ko var izmantot pie FromMe portālā populārākajiem uzņēmumiem. Šī ir universālākā no dāvanu karšu iespējām, jo sniedz patiesu izvēles brīvību! FromMe karte ir dāvanu karte, kas piedāvā iespēju iepirkties vai atpūsties 50 FromMe partneru uzņēmumos. Tā ir līdzīgi kā lielveikalu dāvanu karte, bet ar daudz plašāku partneru un piedāvājumu loku.

 

Ražots Latvijā – atbalsti vietējos

razots latvija davanu karteRažots Latvijā dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem. Dāvanas saņēmējs varēs izvēlēties no tādiem veikaliem kā Karma Sock, Silvanols, Nela Gems, Tiny One, Latvietis, TRUDE, Pupu Maiss, Ziemeļmeita un citiem. Izvēles iespējas ir ļoti plašas un piedāvājumi patīkami!

 

Stenders dāvanu karte

Stenders ķermeņa kopšanas kolekcijas iepriecinās gan sievietes, gan vīriešus. Dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo dāvanas saņēmējs pats varēs izvēlēties, vai vēlas vannas bumbas, pēcskūšanās losjonu vai dušas skrubi, līdz ar to tiek garantēts, ka tiks iegādāts tieši šim cilvēkam vajadzīgais.

 

Sportland dāvanu karte

Sportland ir visiem zināms populāru zīmolu sprota preču veikalu tīkls, un dāvanu karte šajā veikalā ir universāla izvēle, kas noderēs gan tiem, kas apņēmušies sasniegt jaunus mērķus sportā, gan tiem, kas vienkārši mīl sportisku stilu.

 

 

Kolonna dāvanu karte

Kolonna ir 17 skaistumkopšanas salonu un frizētavu ķēde visā Latvijā. Kolonna skaistumkopšanas salons parūpēsies par daiļā un stiprā dzimuma pārstāvju skaistumu un labsajūtu, ļaujot egūt lieliskas emocijas un ārējo izskatu! 

 

 

 

Mēs ceram, ka ir izdevies atrast noderīgas dāvanas draugiem, gimenei un kolēģiem jaunajā gadā – visiem, ko gribas apsveikt šajā skaistajā svētku dienā. Lai izdodas nodot prieku un pateicību par gada laikā paveikto, kā arī iedvesmoties nākošajam gadam!

 

Lai nākošais gads atnes krietnu devu veiksmes, dzīvesprieka, veselības un mīlestības! Priekā par jaunu gadu un jauniem iespaidiem!

 

 

atraka davanu iegade

 


 

Atpakaļ uz raksta sākumu

 


 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu