Dāvana meitenei - ko dāvināt mīļotajai?

28.11.2017

Dāvanas iegāde mīļotajai meitenei var būt izaicinošs uzdevums. Mērķis ir uzdāvināt ko mīļu un romantisku, iepriecinot meiteni un izrādot rūpes. Tas nav tik sarežģīti, kā sākotnēji varētu domāt. Tomēr lai izvēlētos labāko dāvanu savai meitenei, ir vērts piedomāt un ņemt vērā dažus dāvanas izvēles priekšnosacījumus, lai tiktu izvēlēta labākā dāvana.

 

Pirmkārt, ir būtiski ņemt vērā dāvanas pasniegšanas iemeslu, jo tas nosaka dāvanas tematiku. Vai tu meklē dāvanu, jo tovojas Valentīndiena, mīļotās meitenes dzimšanas diena, kopā būšanas gadadiena vai vienkārši vēlies pasniegt dāvanu, lai pārsteigtu viņu vienkāršā dienā, jo viņa ir tā vērta? Saņemt dāvanas vienmēr ir jauki un patīkami. Īpaši, ja tas darīts no sirds un ar mērķi dāvanas saņēmēju palutināt. Lasi rakstu un uzzini, ko uzdāvināt meitenei svētkos!

 

Ko dāvināt meitenei?

Pirms steidz iepirkties ar domu, ka pareizo dāvanu atradīsi turpat uz vietas veikalā, apstājies. Lai dāvana būtu patiešām izdevusies, ir vērts par to cītīgāk padomāt. Dāvanas izvēlē savai mīļotajai meitenei svarīgākā ir doma un dāvanas pasniegšanas iemesls.

 

Dāvana vārda dienā noteikti atšķirsies no dāvanas Valentīna dienā. Vārda dienā nav pieņemts dāvināt ko neizmērojami lielu vai dārgu, savukārt Valentīndienā ikviena meitene priecātos par iespēju doties romantiskā SPA atpūtā, piemēram. Esam apkopojuši populārākos dāvanu pasniegšanas iemeslus jeb svētkus un izvēli ietekmējošos faktorus konkrētajiem svētkiem, lai palīdzētu Tev izvēlēties. Rezultātā tiks izvēlēta labākā dāvana Tavai mīļotajai meitenei!

 

Papildus dāvanas izvēlē iesakām ņemt vērā to, vai dāvanu baudīsiet kopā, vai arī tas būs kas īpašs tikai viņai. Ja dāvana tiks baudīta kopā, tā varētu būt kāds romantisks SPA rituāls, kopīgs ceļojums vai kāda cita izklaide vai atpūtas veids. Tomēr, ja vēlies savu meiteni palutināt un uzdāvināt viņai ko praktisku vai baudāmu vienatnē, tad izvēlies dāvanu karti apģērbu vai aksesuāru iegādei, kādus kursus vai nodarbības, ko viņa vēlētos apmeklēt.

 

Tāpat arī piedomā par dāvanas pasniegšanas veidu. Sievietēm patīk ziedi - tas ir skaidrs ikvienam. Taču ziedi vislabāk izskatās pasniegti kopā ar dāvanu, tādējādi viens otru komplimentējot. 

 

Ko dāvināt meitenei dzimšanas dienā?

 

Dzimšanas dienas dāvanai noteikti jābūt pārdomātai un vetītai tieši viņai un viņas vēlmēm. Ir vērts padomāt par to, ko viņa jau saņēmusi iepriekš, un kas no tā viņai licies īpašs! Tas var būt lielisks iedvesmas avots, lai izvēlētos dāvanu, kura viņai patiks.

 

Tāpat ir vērts padomāt par spilgātakajiem gada notikumiem viņas dzīvē - dāvanu vari pieskaņot kādam no tiem. Klasiska izvēle ir atpūtas piedāvājumi, jo tu droši vien labi zini, cik daudz stresa pilnu dienu viņa pavadījusi, turklāt, atpūta nekad nav nākusi par sliktu nevienam. Piemēram, ja viņai patīk aktīva atpūta svaigā gaisā, tad ieskaties Fromme dāvanu piedāvājumu kategorijā Aktīvā atpūta dāvanu kartes.

 

Ja viņa mīl bildēties, tad īpaša dāvana varētu būt fotosesija. Lai gan ne visām meitenēm patīk gozēties kameras priekšā, katrai sevi cienošai sievietei ir svarīgi, lai viņai būtu skaistas bildes. Lai viņas soctīklos profila bildē viņa izskatās lieliski, un mājās fotorāmīšos tiek ievietotas bildes, kurās viņa izskatās satriecoši. Fotosesiju piedāvājumus meklē FromMe sadaļā Fotosesija dāvanu kartes.

 

Citas dāvanu idejas meklē sadaļā Dzimšanas dienas dāvanas.

 

Ko uzdāvināt meitenei vārda dienā?

Vārda dienas dāvanai nav jābūt tik grandiozai kā dzimšanas dienas dāvanai. Tie tomēr ir vārda svinēšanas svētki, ko vairums gadījumos ir pieņemts svinēt ar ģimeni vai draugiem, nerīkojot lielas ballītes. Arī dāvanai vārda dienā ir jābūt mazākai, taču tik pat ieriecinošai.

 

Ja Tavai meitenei ir lieliska humora izjūta, iespējams izvēlies dāvanu, kas ir ironiska vai smieklīga. Ja vēlies ieraudzīt viņas reakciju un pasniegt viņai ko smieklīgu pirms īstās dāvanas, iedvesmu meklē FromMe izveidotajā rakstā Joku dāvanas

 

Vārda dienas dāvanu iegādē vērā tiek ņemta dāvanas doma. Izrādi rūpes par meiteni arī šajā svētku dienā un palutini viņu ar jauku pārsteigumu. Tavai mīļotajai meitenei ir svarīgi, lai tu par viņu šajā dienā atceries. Tāpēc laba dāvana būs STENDERS dāvanu karte, kas ļaus meitenei izvēlēties viņas iemīļotos ķermeņa kopšanas produktus. Tāpat lieliska dāvana meitenei vārda dienā ir Restorāna dāvanu karte. Izvēlies jebkuru restorānu un dodieties baudīt gardu maltīti svētku noslēgumā.

 

Citas līdzīgas dāvanu idejas meklē dāvanu karšu sadaļā Vārdadienas dāvanas sievietei.

 

Ko uzdāvināt mīļotajai meitenei Ziemassvētkos?

Lai gan decembis ir Ziemassvētku noskaņas piepildīts mēnesis, šis laiks sagādā arī krietnu devu noguruma. Loģiski ir dāvināt ko atpūtai noderīgu, bet ir svarīgi izlemt, vai tā būs aktīvās atpūtas dāvana, vai kas mierīgāks un vairāk relaksējošs. Iespējams, mēģini neuzkrītoši vedināt sarunu ar savu mīļoto par to, kā viņa vislabāk vēlētos pavadīt šo svētku laiku. Vai varbūt ir kāda lieta, ko viņa vēlējās šogad paspēt izdarīt. Iespējams, vislabākā atpūta tomēr ir mājās, ērtā atpūtas krēslā?

 

Mierīgai atpūtai izvēlies kādu relaksējošu dāvanu, ko varat izbaudīt kopā. Ziemassvētki tomēr ir tuvības laiks, kad rodas vēlme satuvināties ar ģimeni un mīļoto cilvēku. Tāpēc lieliska dāvana meitenei būtu romantiska un kopīga patveršanās no aukstuma, izbaudot SPA procedūras

 

Ziemassvētki ir burvīgs laiks, kad palutināt savu mīļoto meiteni ar kādu skaistu un mirdzošu rotaslietu. To sievietēm nekad nevar būt par daudz un šī dāvana noteikti iepriecinās Tavu mīļoto. Ieskaties FromMe dāvanu sadaļā Juvelierizstrādājumi dāvanu kartes un atrodi skaistāko.

 

Idejas dāvanām meklē sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Ko uzdāvināt meitenei Valentīndienā?

 

Šajos svētkos dāvana meitenei noteikti jāizvēlas ar romantisku noskaņu, un to vajadzētu baudīt divatā. Protams, ziedi un šokolāde ir lieliska dāvana vienmēr un visur - īpaši Valentīna dienā. Tomēr palutini savu mīļoto ar ko oriģinālāku un romantiskāku.

 

Statistika rāda, ka daudzi ir iecienījuši šo romantisko notikumu pavadīt ārpus mājas, padarot svētkus par mazu ceļojumu divatā - nakšņojot skaistā viesnīcā, dienā izpētot skaitākos apkārtnes objektus un ieturot romntiskas vakariņas viesnīcas restorānā. Ieskaties FromMe rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu un smelies iedvesmu romantiskai dāvanai.

 

Arī dāvanu kartes romantiskiem SPA un beseinu centru apmeklējumiem ir iecienīta izvēle, jo dod iepēju pārsteigt otro pusīti tieši Valentīndienā. Tāpat tiek noteikta lielāka izvēles brīvība nosakot datumu, kad abi var izbrīvēt laiku kopīgam piedzīvojumam, ja gadījumā aizņemta ir Valentīndienas pievakare. 

 

Piedāvājumus dāvanām meklē sadaļā Valentīndienas dāvanas.

 

Ko uzdāvināt meitenei sieviešu dienā?

Sieviešu diena ir svētki, kuros Tev jāizrāde rūpes un cieņa pret sievietēm. Tava mīļotā meitene ir pelnījusi šajos svētkos sajusties īpaša un lutināta. Šai dāvanai ir jāizceļ mīļotās sievišķību. Esi oriģināls - tāda ir arī viņa, un viņa novērtēs pārdomātu dāvanu, kas izcels viņas sievišķību.

 

Jebkurai sievietei rūp savs ārējais izskats. Skaistumkopšanas un SPA rituāli ir ne vien skaistumu veicinoši, bet arī relaksējoši un patīkami. Tieši tāpēc daudzām sievietēm patīk nodoties skaistumkopšanas procedūrām. Uzdāvini savai meitenei sieviešu dienā jauku un patīkamu apmeklējumu uz, piemēram, Kolonnas skaistumkopšanas salonu. Mēs garantējam, ka Tava sieviete jutīsies pašpārliecinātāka un daudz priecīgāka.

 

Tāpat nav noslēpums, ka sievietēm patīk pucēties un iepirkties. Kas var būt labāks par Apģērbu un aksesuāru dāvanu karti? Tādējādi meitene pati spēs sev izvēlēties piemērotākos aksesuārus un apģērba komplektus. Taču būs patīkami pārsteigta un pateicīga Tev par dāvanu un iespēju skaisti sapucēties uz svētkiem. Klasiska izvēle, taču tā ir pamatoti atzīta.

 

Citas idejas meklē kategorijā Sieviešu dienas dāvanas.

 

Ja vēl aizvien nevari izlemt, ko dāvināt meitenei svētkos, tad ieskaties FromMe.lv sadaļā – Dāvanas meitenei. Jebkurā gadījumā, dāvana meitenei patiks, ja dāvināsi to no sirds un ar patiesām emocijām.

FromMe.lv – dāvanas, kas iepriecina!  

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu