ROSE dreamwear - Latvijā šūta naktsveļa dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Sievietes skaistā veļā sajūtas pārliecinātākas, drosmīgākas, brīvākas - tas atspoguļojas stājā, smaidā un mirdzošās acīs. Šo sajūtu varat uzdāvināt ar gaumīgu un sievišķīgu naktsveļu no ROSE dreamwear!

  Par ROSE dreamwear

  ROSE dreamwear ir naktsveļas uzņēmums, kurš bāzēts Latvijā un visa produkcija tiek šūta Liepājā. ROSE dreamwear piedāvā naktsveļu ikvienai sievietei. E-veikalā atradīsiet visdažādākos dizainus un risinājumus katrai gaumei. ROSE lepojas ar to, ka daļa no kolekcijas ir funkcionāla un pielietojama, lai ne tikai skaisti justos mājās, bet arī dodoties uz restorānu vai pastaigā.

  Dāvana sievietei

  Satīna un atlasa audums lieliski iezīmes katras sievietes skaisto siluetu, kā arī ļaus naktī izjust komfortablu temperatūru miegam. Vai tas būtu komplekts, halāts vai kleita, šī dāvana sievietei liks izskatīties kā karalienei! 

 • Lai izmantotu dāvanu karti interneta veikalā www.rosedreamwear.com, uzraksti e-pastu uz [email protected] norādot savas dāvanu kartes numuru, PIN kodu, kas tiks iemainīts pret mājaslapā izmantojamu atlaižu kodu. 
 • Par pasūtijumu veikšanu varat sazināties arī ROSE dreamwear sociālajos kontos:
 • www.instagram.com/rosedreamwear;
 • www.facebook.com/rosedreamwear.
 • Jautājumu gadījumā, sazināties ar klientu konsultantu, rakstot uz e-pastu [email protected]

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu