Dāvanas tēvu dienā

tevu-dienas-davanas

Beidzot Tēva diena ir klāt, kad varam arī apsveikt un dubultā apskaut savus mīļos tētus! Šeit būs dažas idejas dāvanām, kā vari pārsteigt savu tēti!

Protams, Latvijā ir dažādi viedokļi par to vai ir jāsvin Tēva diena, vai nav jāsvin? Bet, sakiet, kāpēc mums nesvinēt, ja varam izrādīt nedaudz lielāku mīlestību tētim šajā dienā?

Mums ir tik daudz par ko pateikties tētim: par mīlestību pret mums, par plecu uz kura paraudāt, par padomu un smiekliem jokainu padomu gadījumā, galu beigās - par rūpēm visa mūsu mūža garumā.

Tēti mums ir dažādi, bet visi vienādi mīļi un pelnījuši kādu jauku dāvanu un mazu bučiņu uz vaiga!

tēvu diena, dāvana tētim

 

Ko dāvināt tētim Tēva dienā?

Šeit vari iedvesmoties no dāvanu saraksta, kādas dāvanas dāvina tētiem visā pasaulē:

 • Automašīnu aksesuāri – tomēr, ja Tava tēta mašīnā ir pilnīgi viss, kam tur ir jābūt, tad, iespējams, viņam varētu patiktu doties kādā pasākumā, piemēram, aizraujošā autofotoorientēšanās braucienā? Šādā pasākumā var piedalīties ar ģimeni.
 • Dažādas sevis kopšanas preces, piemēram, bārdas skūšanās aparāts ir visai iecienīta dāvana. Šis var noderēt, ja Tavam tētim ir pārāk asa bārda. Bet, varbūt, Tavam tētim ir nepieciešama jauna frizūra? Šeit Tu noteikti atradīsi ļoti labus meistarus, kuriem uzticēt tēti jauna imidža meklējumos, un pats labākais, ka vari apmeklēt Kolonnu kopā ar tēti.
 • Kāds ir Tava tēta hobijs? makšķerēšana? Salmo veikalos priekš makšķerēšanas var atrast pilnīgi visu, sākot no spriguļiem un beidzot ar brienamajām zābakbiksēm (jā, tie ir tie gumijnieki līdz ausīm).  Ja tomēr tas galīgi nav piemērots, tad, varbūt, Tavs tētis pie katras izdevības gūst adrenalīnu un viņam patiktu pavizināties ar kartingu.
 • Vīriešiem mīlestība ejot caur vēderu! Tam taču nevar nepiekrist! Tik vien varam teikt – ieskaties šeit un labu apetīti!
 • Kas vēl garšo mūsu vīriešiem? Kafija! Tā ir viena no rīta neatņemamām sastāvdaļām. Būtu feini, ja tētis vienmēr būtu labā omā, jo padzēris kvalitatīvu kafiju. Dāvini iespēju tētim pašam izvēlēties savu mīļāko kafiju un kafijas aparātu veikalā “Es mīlu kafiju”.
 • Palīdzi savam tētim izskatīties nedaudz jaunākam un nomaini viņa veco T-kreklu uz jaunu, īpaši veidotu kreklu, kuru vari pasūtīt UzvelcKreklu.lv. Zolīdākai dienai vari dot iespēju izvēlēties tētim pašam ko īpašu un šūtu tieši viņam ar individuālās šūšanas dāvanu karti no BRUN! ATELIER. Klāt šim visam piederētos skaists, kvalitatīvs pulksteni no Ženēva – pulksteņu veikala.
 • Kā jau visi pieaugušie arī tēti reizēm ieslīgst rutīnām. Šī ir iespēja mūsu tēvus izvilkt no ierastās ikdienas dodot adrenalīna devu un piedzīvojumu – dāvā tētim brīdi sev lidojumā ar Avtažiru. Reizēm ir vajadzīga vieta, kur kliedēt šaubas un iepriecināt acis un sirdi, tad lieti no derēs dāvana Suntažu observatorijā zvaigžņu vērošanai.

dāvana tēva dienā, tētis, dāvana tētim

 

BET, ja gribi dienu pavadīt kopā ar tēti, tad paskaties varbūt noderēs šīs vietas:

 

Šķiet, ka būsim devuši Tev pietiekami daudz ideju, bet vai zināji, ka:

 • Šodien tēti pavada ar bērniem 3x vairāk laika kā 50 gadus atpakaļ;
 • Tēti ar bērniem kopā pavada vidēji aptuveni 1h dienā;
 • Mūsdienās tētiem ģimenē ir tikpat liela teikšanā kā mammām;
 • Ģenētiski bērni vairāk līdzinās tētiem;
 • Tētiem, kuri dara vairāk mazo mājas dabu, tiem ir centīgākas meitas;
 • Tēti, kuri spēlējās ar saviem bērniem, palīdz bērniem labāk attīstīties;
 • Tēti, kuri pavada vairāk laika kopā ar saviem bērniem ir laimīgāki.

 

Lai feina Tēva diena!

tēva diena, dāvana, dāvanu karte, ģimenes atpūta

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu