Dāvanas tēvu dienā

tēvu dienas dāvanu idejas

 

Ikviens svētkos vēlas būt palutināts un  apčubināts, arī tēti tēvu dienā. Lai šī diena izvērstos piedzīvojumiem bagāta un arī tavs tētis sajustos novērtēts un mīlēts, vērts pārsteigt viņu ar kādu piemērotu dāvanu. Turpmāk rakstā esam apkopojuši dažādus dāvanu ieteikumus, ko dāvināt tētim tēvu dienā, lai svētki būtu neaizmirstami.

 

Labs veids, kā uzdāvināt noderīgu dāvanu, ir ar dāvanu kartes palīdzību. Dāvanu sarakstā, kas sekos raksta turpinājumā, atradīsi sekojošas dāvanas tētim:

 

Mums katram ir tik daudz par ko pateikties tētim: par mīlestību, par plecu uz kura paraudāt, par padomu un smiekliem jokainu padomu gadījumā. Un galu galā – par rūpēm visa mūsu mūža garumā. Tēti mums ir dažādi, bet visi vienādi mīļi un pelnījuši kādu jauku dāvanu un mazu bučiņu uz vaiga!

 

Interesanti fakti par tētiem

Pirms lecam iekšā dāvanu ideju sadaļā, apkopojām dažus foršus faktus par tētiem un viņu lomu ģimenē. Kādu no šiem faktiem vari ierakstīt arī tētim apsveikuma kartītē. Ja izvēlēsies viņam uzdāvināt dāvanu karti, papildus skaistajam šokolādes kartītes iesaiņojumam, varēsi ierakstīt arī personalizētu apsveikumu vai kādu joku. 

 

Vai zināji, ka:

  • Šodien tēti pavada ar bērniem 3x vairāk laika kā 50 gadus atpakaļ;
  • Tēti ar bērniem kopā pavada vidēji aptuveni 1h dienā;
  • Mūsdienās tētiem ģimenē ir tikpat liela teikšanā kā mammām;
  • Ģenētiski bērni vairāk līdzinās tētiem;
  • Tētiem, kuri dara vairāk mazo mājas dabu, tiem ir centīgākas meitas;
  • Tēti, kuri spēlējās ar saviem bērniem, palīdz bērniem labāk attīstīties;
  • Tēti, kuri pavada vairāk laika kopā ar saviem bērniem ir laimīgāki.

dāvanu karte fromme

Ko dāvināt tētim Tēva dienā?

Balstoties uz tēta personību un interesēm, varēsi atrast viņam lieliski piemērotu dāvanu. Ja tētim patīk labi atpūsties, noderēs kāds relaksējošas atpūtas piedāvājums. Tieši tāpat arī ar aktīvo atpūtu, oriģināliem piedzīvojumiem un praktiskām ikdienas lietām. 

 

Dāvanu karte ir laba dāvana tāpēc, ka tētim būs laiks atrast pašam piemērotāko laiku, kad savu dāvanu izbaudīt. 

 

 

Praktiskas dāvanas tētim ikdienai

Vīrieši bieži vien ir praktiķi – tēvi nav izņēmums. Ja uz jautājumu, ko vēlas saņemt dāvanā, tētis vienmēr atbild, ka viņam neko nevajag – tad praktiska dāvana būs tieši laikā. Praktisku dāvanu karti varēs izmantot pēc tēta vajadzībām. Jo plašāku izvēli tā sniegs, jo lielāka iespēja, ka tētis atradīs sev patiešām foršu un vajadzīgu dāvanu.

 

Jauna frizūra un atsvaidzināts koptēls

barbershop dāvanu karte

Dažādas sevis kopšanas preces, piemēram, bārdas skūšanās aparāts ir visai iecienīta dāvana. Dāvana, kas izpalīdzēs gan bārdas kopšanas, gan jaunas frizūras gadījumā, ir Barbershop dāvanu karte. Arī vīriešiem jārūpējas par savu izskatu, un kur vēl labāk, kā īstenā Barberšopā?

 

Ūdens pudele veselīgākai ikdienai

ūdens pudele dāvanu karte

Īpasi svarīgi ikdienas laikā ir atcerēties regulāri padzerties, ko palīdzēs izdarīt ērta ūdens pudele. Tā tavam tētim noderēs darbā, ceļojumos, sporta treniņos, hobiju laikā un pat mājās. Ja pie rokas vienmēr ir laba ūdens pudele, tad arī atceramies biežāk padzerties. Ūdens Pudele ir stilīga un vienlaikus praktiska dāvana ikdienai.

 

Stilīgs personalizēts T-krekls vai apdrukāta krūzīte

uzvelc kreklu apdrukaPersonalizēta apdruka uz kāda forša t-krekla vai krūzītes ir veids, kā uzdāvināt sentimentālu dāvanu, kas ir arī noderīga. T-krekls ar asprātīgu uzrakstu katru dienu tētim atgādinās par bērnu apsveikumu. Tāpat arī iemīļoto krūzīti, no kuras ikrītu tiks dzerta kafija. Dāvanu karte UzvelcKreklu.lv ir labs apsveikums Tēvu dienā!

 

Darba instrumenti īstam saimniekam

darba instrumenti

Strādīgam tētim, kura mājās vienmēr viss strādā un tiek salabots, noderēs darba instrumenti INserv.lv. Ar laiku darba instrumentiem nepieciešama jaunāka un efektīvāka versija, par ko tētis būs priecīgs. Jāstrādā gudrāk, nevis grūtāk.

 

 

 

oriģinālas dāvanas tētim

 

 

Oriģinālas dāvanas un piedzīvojumi

Enerģijas pilnam un vienmēr aktīvam tētim laba dāvanas ideja ir kāds aizraujošs piedzīvojums. Kas tāds, kas ļaus elpai aizrauties no sajūsmas un labi pavadīt laiku vienam pašam, vai kopā ar draugiem.

 

Lāzertags vai peintbols ar draugiem

peintbola spēle ar draugiem

Labs veids, kā pavadīt laiku ārā darot ko aktīvu un jautrībā izklaidējoties ar saviem draugiem, ir peintbols. Peintbols parkā “Jugland” ir spēle, kas paredzēta 10 personām – tā ļāus izjust adrenalīnu un izmēģināt savas stratēģijas prasmes. Līdzīga alternatīva ir Lāzertaga spēle Siguldas kazarmās. Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpaši interesantus kaujas apstākļus.

Izbrauciens pa Daugavu

jahta

Ja tavam tētim patīk baudīt atpūtu uz ūdens – brauciens ar jahtu ir eklsuzīva dāvana tieši viņam. Šī būs lieliska izklaide un iespēja sajust vēju matos un bezrūpību. Patiesu atpūtu veselas stundas garumā. Laba un lētāka alternatīva ir brauciens ar kuģīti pa Daugavu. Šī būs skaista dāvana, ko izbaudīt abiem vecakiem kopā.

 

Asu izjūtu pilns lidojums ar paraplānu

lidojums ar paraplānu

Adrenalīna cienītājam patiks kāds aizraujošs piedzīvojums augstu debesīs, piemēram, lidojums ar paraplānu. Lidojuma ilgums atkarīgs no tā, vai tētis gribēs mierīgāku vai ekstremālāku lidojumu. Labākais ir tas, ka šis piedzīvojums tiks iemūžināts foto un video formātā, lai vēl ilgi varētu atcerēties piedzīvoto. Ir arī citas lidojumu alternatīvas.

 

Brauciens ar kvadraciklu

kvadracikliVel viens veids, kā izbaudīt aktīvo atpūtu, turklāt gan ziemā, gan vasarā, ir brauciens ar kvadraciklu. Šis dāvanas piedāvājums paredzēts divām personām uz viena kvadracikla. Tētis varēs kārtīgi iztrakoties pa speciāli izveidotām braukšanas trasēm. Šī un cita aktīvā atpūta ir lieliska dāvana Tēvu dienā.

 

 

 

 

dāvana tēta hobijam

 

 

Dāvanas tēta hobijam

Ja meklē dāvanas hobijam, tad šajā sarakstā atradīsi vērtīgas dāvanu kartes makšķerēšanai, sportam, dārza darbiem un orientēšanās. Dāvanas hobijam tēti iepriecinās, jo šis žests izrādīs arī tavu atbalstu pret viņa iemīļoto brīvā laika pavadīšanas veidu.

 

Dāvanu karte makšķerniekam

salmo

Makšķerēšana ir viens no populārākajiem hobijiem, jo tas ļauj mirkli pabūt vienma pašam pilnīgā klusumā. Ja arī tavs tētis ir lielisks makšķernieks, tad viņam noderēs dāvanā SALMO dāvanu karte. Tikai pats makšķernieks zina, kas viņa hobijam šobrīd nepieciešams visvairāk.

 

Dāvanu karte sportistam no Pulsometrs.lv

pulsometrs

Ja tētim patīk sportot un uzturēt sevi labā formā, dāvanu karte Pulsometrs.lv ir labs izvēles variants. Tas ir veikals, kurā ir laba izvēle ar dažādiem sporta gadžetiem. Piemēram, sporta pulksteņu un austiņu piedāvājums ir ļoti labs. 

 

 

Viss mājai un dārzam

mājai un dārzam

Mājas kārtības uzturēšana arī var būt hobijs. Kārtīgam mājas saimniekam vienmēr ir ko darīt mājokļa uzlabošanā un pats galvenais – tas arī sagādā prieku. Ja atpazīsti šajā tekstā tēti, tad dāvanu karte Mājai un dārzam būs veiksmīga izvēle. 

 

 

Orientēšanās sporta veikala dāvanu karte

sporta veikals

OSveikalā tētis atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību – specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. Dāvanu karte OSveikalā ļaus iegādāties kādu noderīgu gadžetu sportam vai ikdienai.

 

 

Atpūta kopā ar ģimeni

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar ģimeni vienmēr tiek novērtēts. Ja ikdienā neizdodas pavadīt daudz laika kopā, tad šī ir dāvana, kas tavu tēti noteikti iepriecinās. Esam apkopojuši foršas ekskursijas un dažādus piedzīvojumus, kas patiks gan  lieliem, gan maziem.

 

Piedzīvojumu pilna diena atpūtas parkā Rāmkalni

rāmkalni

Atpūtas parks Rāmkalni piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas visai ģimenei. Ja tavam tētim patīk atpūsties pie dabas un baudīt jautras izklaides, tad kāds piedāvājums no šīs vietas ir laba dāvana. Piemēram, Rāmkalni atrakciju komplekts XL dāvanu karte ļaus tētim baudīt rodeļu braucienus, kameršļūkšanas iespēju, lēkāšanu pa jautrajām gumijām, izmēģināt lidojošo krēslu u.c.

Aizraujošs autoorientēšanās brauciens

orientēšanās ar auto

Automašīnu aksesuāri ir laba dāvana tētim, tomēr ģimenes atpūtai prasās kas aizraujošāks. Ja Tava tēta mašīnā ir pilnīgi viss, kam tur ir jābūt, tad, iespējams, viņam varētu patiktu doties kādā pasākumā, piemēram, Autoorientēšanās braucienā.  Tas ir peidzīvojums, ko baudīt visiem kopā, ļauties nelielam azartam un kopīgi uzvarēt!

 

Ģimenes ekskursija Jaunpils pilī

ģimenes ekskursija jaunpils pilī

Šis dāvanas piedāvājums ir teatralizētā ekskursijas programma ar pārģēbšanos viduslaiku tērpos, leģendu un seno ieroču iepazīšanu, veiksmes monētas izkalšanu. Ģimenes ekskursija Jaunpils pilī ir lielisks veids, kā uzzināt ko jaunu, labi pavadīt laiku un iejusties baronu lomā. 

 

Zvaigžņu vērošana un kosmosa izpēte

zvaigžņu vērošana

StarSpace viens no galvenajiem mērķiem ir astronomijas popularizēšana un sabiedrības izglītošana astronomijā un ar to saistītajās nozarēs. Kopā ar tēti dodieties izpētī kosmosu, atklāt zvaigznes no jauna un piedzīvot foršu ceļojumu pa kosmosu.

 

 

Ģimenes izjāde Jumpravmuižas parkā

ģimenes izjāde

Ja tētim labāk patiktu mierīga atpūta pie dabas kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, tad laba dāvanas izvēle ir izjāde ar zirgiem. Klusums, miers, zirgu izstarotā harmonija. Ģimenes izjāde Jumpravmuižas parkā būs lielisks piedzīvojums ar kafijas pauzi starpā.

 

 

Relaksējošas dāvanas tētim

Ikdienas steigā ne vienmēr paspējam apstāties un kārtīgi atpūsties. Strādīgam un čaklam tētim noteikti ir nepieciešams mirklis, ko veltīt pašma sev vai atpūsties kopā ar mammu. Relaksējoša atpūta varētu būt laba dāvana, kas izrādīš rūpes un mīlestību.

 

Saunu, baseinu un trenežieru apmeklējums Jūrmalā

sauna trenažieri

Atpūtas kompleksa Wellness Oasis piedāvājumā ietilpst saunas, baseinu apmeklējums (visās nedēļas dienās, 2,5 h); trenažieru zāle, kā papildu bonuss piedāvājumam. Izbrauciens uz Jūrmalu būs lieliska atpūta un mirklis, ko veltīt pašam sev. Atpūsties ne vienmēr nozīmē neko nedarīt. Reizēm arī labs treniņš ar pirtiņu pēc tā ir laba atpūta.

 
 

SPA programma Bruņinieks

spa SPA procedūras ir lielisks veids, kā labi atpūsties un atgūt zaudēto enerģiju. SPA procedūrā Bruņinieks izmantotie produkti satur interesantu un elegantu dabīgo smaržu buķeti. Procedūra Īpaši ieteicama vīriešiem ar saspringtu darba vai dzīves režīmu. SPA programmā ietilpst: Muguras pīlings ar tējas koka ekstraktiem; Visa ķermeņa sporta masāža; Pēdu masāža + maska pēdām.

Enerģētiskais pirts rituāls pārim Lejasmārtiņos

lejasmārtiņi

Ja tomēr tētis labprāt izbaudītu brīvdienas divatā ar savu sievu, tad laba dāvana no bērniem būs kāds atpūtas piedāvājums abiem vecākiem kopā. Piemēram, pirts rituāls Lejasmārtiņos. Pirtī Lejasmārtiņi zinošie pirtnieki palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām emocijām, iegūt spēku, enerģiju un labu garastāvokli, kā arī palīdzēs kliedēt nezināmo par pirts procedūrām.

Floutinga procedūra bezsvara stāvoklī

floutings

Oriģināls, bet pierādīti efektīvs atpūtas veids ir floutinga procedūra, ko tētis baudīs bezsvara stāvoklī. Floutings ir stundu ilga procedūra, kuras laikā tētis baudīs relaksāciju baseinā, kura ūdens blīvums ir 5x lielāks nekā Melnajā jūrā. Pateicoties tam arī ķermenis izjūt bezsvara stāvokli un pilnvērtīgu relaksāciju.

 

 

Garšīgas dāvanas

Bieži saka, ka mīlestība iet caur vēderu. Tētis noteikti šo apgalvojumu varētu apstiprināt. Lai viņu no sirds iepriecinātu, palutini viņu ar kādu no zemāk uzskaitītajām garšīgajām dāvanām.

 

Dāvanu karte restorānā

majorenhoff restorānsGardas vakariņas kādā restorānā ir lieliska dāvanas ideja. Dāvanu karte restorānā ir laba ideja, jo tētis pats varēs nolemt, kurā dienā apmeklēt restorānu un ar ko. Galvenais, lai izvēlētais restorāns piedāvā labu ēdienkarti, sātīgas porcijas un labu alus vai vīnu izvēli. Restorāns Majorenhoff ir laba izvēle, piemēram. Lai nav jāizvēlas tēta vietā, uzdāvini dāvanu karti Restorāni Rīgā. Tētim tad būš izvēle 10 restorānu apjomā.

 

restorani rīgā ; restorani riga

 

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

jaunpils pils mielastsJau izsenis Jaunpils pils krogs ir pazīstams ar saviem viduslaiku mielastiem, kas ēdami gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Tētim Barona viduslaiku maltīte būs gastronomisks piedzīvojums, ko baudīt bez steigas un atcerēties vēl ilgi.

 

 

Bagātīga pildījuma sāļais kliņģeris

sāļais kliņģeris

Svētki nav svētki bez gardas tortes vai kliņģera. Ja tavam tētim nav saldais zobs, bet labāk garšo sāļie ēdieni, tad sāļais kliņģeris ir lieliska svētku sastāvdaļa. Tomēr šis dāvanu piedāvājums sniedz izvēli – iespējams izvēlēties starp 3 kg augļu, vārītā krēma, sāļo, šokolādes vai biezpiena kliņģeri. 

 

Skrīveru saldumu fabrikas apmeklējums

skrīveru apmeklējumsJa tomēr saldumi ir tēta gaumē un deserts ir labākā dienas maltīte, tad aizraujoša ekskursija uz saldumu darbnīcu ir jautra un interesanta dāvana svētkos. Skrīveru saldumu fabrikas apmklējums ļaus uzzināt ko jaunu un baudīt gardu degustāciju.

 

 

Gaļas piegāde uz mājām

Gaļas piegāde jumsTētim, kuram patīk gatavot dažādus ēdienus un eksperimentēt virtuvē, noderīga un garšīga dāvana varētu būt Gaļas piegāde uz mājām. Tā ir dāvana, ko viņš noteikti negaidīs, bet izbaudīs. Turklāt piedāvājumā ir gan svaiga, gan arī žāvēta gaļa, kā arī šašlika marināde, ko vēl paspēt izmantot pirms aukstā rudens laika.

 

 

Lai izdevusies, prieka un pārsteigumu pilna Tēvu diena arī šogad!

Citas līdzīgas dāvanu idejas atradīsi dāvanu sadaļā Dāvanas tētim

 

ātra dāvanu piegāde

 

Un ja vēl neesi atradis piemērotāko dāvanu, tad, iespējams, tādu atradīsi bloga TOP dāvanas sadaļā Ko dāvināt tētim. Lai priecīgi svētki!

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu