Ziemassvētku dāvanas vīrietim

 

Ziemassvētki ir laiks, kad atslēgties no darba, satikt savu ģimeni, no rītiem pagulēt ilgāk, noskatīties labākās sezonas filmas, kārtīgi pieēsties un atpūsties. Šie svētki arī ir lieliska iespēja nomainīt ierasto vidi, doties ceļojumā un atklāt ko jaunu. Galvenais ir izbaudīt šīs brīvdienas pēc savām vēlmēm un uzlādēt sevi ar jaunajam gadam nepieciešamo enerģiju.

 

Par spīti daudzām pozitīvām lietām, kas mums saistās ar Ziemassvētku laiku, tas ir arī stresa pilns. Nepieciešams sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, tai skaitā savam vīram, draugam, brālim, tētim un citiem stiprā dzimuma pārstāvjiem. Nav noslēpums, ka atrast piemērotu dāvanu vīrietim mēdz būt izaicinoši. Taču nav arī neiespējami. Neatkarīgi no tā, vai tu meklē ko vienkāršu vai unikālu, mēs esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties labākās Ziemassvētku dāvanas vīriešiem.

 

Turklāt mūsdienās pircējiem ir pieejams lielisks veids, kā izvairīties no drūzmas un nemiera, kas valda veikalos. Tiešsaistē atrodams ļoti plašs preču klāsts, kurā ikviens var atrast ko sev un saviem tuviniekiem piemērotu. Ņemot vērā šo noderīgo alternatīvu, šeit būs labākās Ziemassvētku dāvanas vīriešiem no FromMe.lv.

 

Dāvana aktīvam vīrietim Ziemassvētkos

Lielākā daļa no ziemas priekiem tiek saistīta ar aktīvu atpūtu. Turklāt visbiežāk ārā svaigā gaisā - slēpošana, slidošana, braukšana ar sniega motociklu, pikošanās un sniega kaujas. Ir tik daudz aktivitātes, ko ziemā izbaudīt gan vienam pašam, gan ar draugiem vai ģimeni. Ja nezini, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, iespējams, īstā izvēle ir aktīvā atpūta.

 

Ja tavs draugs, vīrs, brālis, mīļotais puisis ir cilvēks, kurš nodarbojas ar sportu, rūpējas par savu veselību un izskatu, kā arī brīvajā laikā izvēlas doties ārpus mājas, šeit būs dažādas idejas, kuras viņam varētu patikt.

 

Žagarkalns  - slēpošanas un atpūtas bāze

Dāvanu karte kalnu slēpošanas bāzē būs dāvana, ko novērtēs ik katrs, kam pie sirds ir ziemas prieku baudīšana uz kalna. Ar dāvanu karti Žagarkalna apmeklējums var apmaksāt arī instruktora pakalpojumus. Tāpēc šī būs izcila dāvana ziemas mīļotājam - gan pieredzējušam kalnu slēpotājam, gan iesācējam.
 

Sportland – sporta un ikdienas apģērbs

Sportland dāvanu karte sporta un ikdienas apģērbu, apavu un aksesuāru iegādei ir lieliska dāvana aktīvam vīrietim. Īstenam sportistam nekad nevar būt par daudz sporta inventāra vai sportiska apģērba. Šajā veikalā atrodamas pasaulē atzītu un kvalitatīvu zīmolu preces, tai skaitā “Nike”, “Adidas”, “Timberland” u.c. 

 

Klinšu kāpšana ar instruktoru

Klinšu kāpšana ar instruktoru ir dāvana jauniem izaicinājumiem. Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss piedāvā izmēģināt neierastu nodarbi – klinšu kāpšanu. Sienas trases veidotas ar dažādām grūtības pakāpēm, tāpēc šī aktivitāte būs piemērota kā iesācējiem, tā entuziastiem. Dāvanu kartē ietverta klinšu kāpšana 2 personām instruktora pavadībā. 

 

Skijorings aiz zirga 30 min

Skijorings aiz zirga ir lieliska dāvana asu izjūtu cienītājiem. Šīs dāvanas piedāvājumā ietilpst skijorings grupai līdz pat 10 cilvēkiem no "Adventure Ride". Izbrauc ārpus trokšņainās Rīgas un jau pēc divdesmit minūtēm Tu nokļūsi gluži citā vidē un ļausies lieliskai atpūtai, lai aizmirstu par ikdienas rūpēm, baudot dabas skaistumu.

 

Brauciens ar sniega motociklu

Izbrauciens ar sniega motociklu pie JENA MOTORS ir dāvana, kas neatstāj vienaldzīgu praktiski nevienu vīrieti. Šo dāvanu novērtēs katrs, kam patīk motori un ātrums. Piedāvājumā ietilpst vienu stundu ilgs brauciens, 1-2 personām, pa sniegota meža maršrutu. Brauciens ar sniega motociklu pa mežu kopā ar draugu vai draudzeni radīs atmiņā paliekošas pozitīvas emocijas, kuras atcerēsieties vēl ilgi.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Aktīvā atpūta un sports.

 

Dāvanas vīrietim gardēdim

Ziemassvētki ir laiks, kad visapkārt smaržo piparkūkas, mandarīni un saldi kakao dzērieni. Ziemassvētku vakariņu galds vienmēr lūst no pārpilnības un šie svētki noteikti daudziem asociējas ar garšīgu ēdienu. Un tā tam arī ir jābūt - svētku vakariņām ir liela nozīme Ziemassvētku svinēšanā un sēsties visam ģimenes lokam pie kopīga galda ir viena no galvenajām tradīcijām.

Ja tu meklē dāvanu vīrietim gardēdim, kurš labprāt izbauda dažādas garšas un atklāt jaunas kafejnīcas un restorānus, tad esam sagatavojuši vairākus atbilstošus dāvanu piedāvājumus. 

 

Tex-Mex Republic restorāns

Tex-Mex Republic restorāna apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā, ar pašceptu maizi un restorāna pavāru pagatavotām mērcēm, kas piešķirs tiem īpašas garšu sajūtas baudījumu. Īstenam gardēdim noteikti patiks šī restorāna apmeklējums ziemas laikā, kad būs iespēja sajust vasaras garšu.

 

Restorāns FERMA

Ja vīrietis, kam meklē Ziemassvētku dāvanu izbauda nesteidzīgas sarunas un gardas maltītes, tad lieliska dāvanas izvēle ir Restorāna FERMA dāvanu karte. Šis restorāns pauž izcilību visās tā niansēs - garšā, noskaņā, iekārtojumā un dizainā. Uzdāvini vīrietim romantiskas vakariņas izsmalcinātā restorānā un sniedz iespēju nesteidzīgi baudīt.

 

i-FOOD - veselīga ēdiena piegāde 

Veselīga uztura entuziasts noteikti novērtēs i-FOOD dāvanu karti. Tā ir veselīga ēdiena piegāde, ko iespējams pasūtīt visai nedēļai. Šis ir lieliski piemērots variants aizņemtam vīrietim, kuram nav laika gatavot un tomēr ir vēlme ēst veselīgi. Uzņēmuma piedāvājums ikvienam palīdzēs ēst sabalansēti un veselīgi, ietaupot laiku un līdzekļus. 

 


Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvanu kartes gardēdim.

 

Praktiska dāvana vīrietim Ziemassvētkos

Vislabākā dāvana jebkuros svētkos ir tāda dāvana, kas noteikti tiks novērtēta un izmantota. Ja nezini, ko uzdāvināt vīrietim svētkos, tad praktiska dāvana ir lieliska izvēle. Lai arī šī dāvanas ideja ir uzticama un droša, pārliecinies par to, ka dāvanas saņēmējs tieši to arī vēlas. Galu galā ar praktisku dāvanu karti tu uzdāvināsi vīrietim arī plašu izvēles iespēju. Ar praktisku dāvanu nošaut greizi ir teju neiespējami.

 

Daudzi kungi pavada savu brīvo laiku, aizraujoties ar dažādiem vaļaspriekiem un hobijiem. Tādēļ viņi noteikti priecāsies, ja pasniegsi viņiem dāvanu, kas noderēs hobijam. Tādā veidā tu izrādīsi savu atbalstu pret viņu nodarbi. Un ir taču skaidrs, ka vīrietis ar hobiju tikai un vienīgi pats zina, kas viņam labāk ir nepieciešams sava hobija attīstīšanā. 

 

OSveikals - orientēšanās sporta veikals

OSveikals dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā  būs vislabākā dāvana īstenam skrējējam, kuru draņķīgs laiks aiz loga nevar atturēt no ikdienas skrējiena. Aktīva dzīvesveida piekritējam šī būs lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo - apģērbu, apavus, kompasu, dzeršans sistēmas un visu pārējo inventāru.

 

Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči" 

Veikala Ieroči dāvanu karte medniekus un makšķerniekus nodrošinās ar visu nepieciešamo. Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Veikalā ir preces tiem, kas ne tikai aizraujas ar medībām un makšķerēšanu, bet arī aktīvu dzīvesveidu – pārgājieniem, piknikiem utt.

 

Mājai un dārzam veikals

Mājai un dārzam dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana vīrietim, kurš vēlas mainīt sava mājokļa iekārtojumu vai dizainu, veikt remontu. Tāpat iespējams iegādāties preces dārza kopšanai un uzturēšanai vai papildināt savu instrumentu klāstu. Veikals Mājai un dārzam vienmēr ir pilns ar vīriešiem kārotu preču. 

 

Makšķernieku paradīze - atpūtas komplekss

Atpūtas kompleksa “Makšķernieku paradīze” dāvanu karte ir piemērota dāvana īstenam makšķerniekam. Šī ir lieliska vieta, kur pieejamas naktsmītnes, sporta un rotaļu laukumi, pirtis, SPA vanna, kā arī vairākas mašķerēšanas vietas un konsultācija zivju dīķa izveidei. Īsta paradīze makšķerēšanas entuziastiem. Iepriecini vīrieti makšķernieku ar praktisku un baudpilnu dāvanu.

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvanu kartes hobijam.

 

Ziemassvētku dāvanas skaistumam

Arī vīriešiem patīk būt koptiem un laiku pa laikam sapucēties. Svētki un gada beigas ir īpaši piemērots brīdis, lai palutinātu vīrieti ar kādu relaksējošu un nomierinošu atpūtas veidu vai ar jaunu aksesuāru. Vīrietis noteikti priecāsies par iespēju iesoļot jaunajā gadā ar sakoptu un, iespējams, izmainītu tēlu. Jaunais gads tomēr ir lieliska iespēja pārmaiņām, ko nedrīkst laist garām.

Tāpēc uzdāvini vīrietim kādu praktisku dāvanu, kas izcels viņa stilu un liks viņam justies par sevi pārliecinātam. Vai arī uzdāvini vīritiem Ziemassvētkos relaksējošu atpūtu kādā SPA centrā. Tomēr, lai sajustos labam un skaistam no ārpuses, ir jābūt laimīgam un mierīgam arī no iekšpuses.

Knockout Barber Shop

Knockout Barber Shop apmeklējums ir kas vairāk par parastu frizieri.  Tā ir jaunā viļņa barbershop kultūra un atmosfēra, kas savu darbību uzsākusi jau 2013. gadā. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām. Lieliska vieta, kur sapucēties jaunajam gadam.

 

Timebar - zīmolu rokas pulksteņi 

Rokas pulksteņu dāvanu karte ir piemērota dāvana vīrietim, kurš labprāt atsvaidzinātu savu ārējo koptēlu. Rokas pulkstenis lieliski papildina vīrieša izskatu, pauž nopietnu pirmo iespaidu un kalpo par praktisku un vienlīdz elegantu aksesuāru. Turklāt Timebar  pārstāv visā pasaulē pazīstamus zīmolu rokas pulksteņus kā GUESS, Calvin Klein, Hugo Boss, Daniel Wellington, TIMEX un daudzus citus.

 

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums Wellness Oasis

Sauna, baseins, trenažieru zāle - atpūtas kompleksa Wellness Oasis piedāvājums 2 personām viesnīcā Hotel Jurmala SPA piedāvā aktīvu un relaksējošu atpūtas iespēju. Vīrietim tiks dota iespēja izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, kaskādi, aqua bārus un sešas dažādas pirtis. Izklausās pēc lieliskas atpūtas gada uzsākšanai.

 

Tattoo Imanta tetovēšanas salons

Tattoo Imanta dāvanu karte ir drosmīga dāvana vīrietim, kurš jau kādu laiku apsver sava vizuālā tēla nomainīšanu. Ja vīrietis novērtē tetovēšanas mākslu un labprāt saņemtu šādu dāvanu, tad šis ir izcils dāvanas piedāvājums tieši tev. Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā SPA un skaistumkopšana.

 

Ko dāvināt piedzīvojumu meklētājiem?

Ja vēlies atrast lielisku Ziemassvētku dāvanu vīrietim, kurš vienmēr labprāt metās jaunos izaicinājumos un šķiet bezbailīgs, tad mums ir pāris dāvanu idejas. Vislabākā dāvana īstam piedzīvojumu meklētājam ir kāds adrenalīnu un jaunu izjūtu raisošs piedāvājums. Tas var būt gan sportisks, gan aktīvs, gan traks un neaizmirstams piedzīvojums.

 

Skaidrs ir viens - šim vīrietim nepieciešama dāvana, kas raisīs vēl neizjustas sajūtas. Piedzīvojumu meklētājam nederēs dāvanā adītas zeķes vai piparkūkas. Vīrietim, kam patīk izbaudīt ko jaunu vai vienkārši gūt adrenalīnu, iesakām uzdāvināt kādu no mūsu izvēlētajiem dāvanu piedāvājumiem. 

 

Bobslejs Siguldas bobsleja trasē

Nobrauciens ar bobsleju Siguldas bobsleja trasē ir iespēja izbaudīt ko nebijušu un sajust to, ko tik daudzas reizes ir nācies vērot pie televizora ekrāna. Bobslejs Siguldas bobsleja trasē ir piedāvājums divām personām, kas ļaus izbaudīt ātrumu līdz pat 100km/h. Uzdāvini asas un adrenalīna pilnas sajūtas, ko atcerēties vēl ilgi.


 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums AvioService lidmašīnas simulatorā patiks tiem, kam ir neizsapņots sapnis kļūt par lidmašīnas pilotu. Šī dāvana dod iespēju 60 min izmēģināt īstu pilotu trenniņu simulatoru. Lidojumam var izvēlēties lokāciju - reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus. Lai piedzīvojums būtu vēl labāks, līdzi var paņemt arī vienu skatītāju, kas atbalstīs un priecāsies līdzi dāvanas saņēmējam. 

 

Lidojumi ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir neaizmirstams piedzīvojums. Tā ir iespēja baudīt prātam neaptveramus skatus, pārkāpt pāri bailēm no augstuma, izdzīvot sen sapņotu sapni un lidot augstu gaisā pāri mežiem un ūdeņiem. Šo dāvanu novērtēs ikviens tuvinieks, turklāt to var izmantot jebkurā gadalaikā. Šī ir aktivitāte, kas noteikti vismaz reizi dzīvē ir jāizbauda katram.

 

Drifta Halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halles dāvanu karte ir iespēja izmēģināt Latvijā ražotus WOLFTRIKE triciklus, kas ir aprīkoti ar elektrodzinēju. Tie spēj traukties līdz pat 50 km/h lielā ātrumā. 


 

 Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvana vīrietim.

 

Ceram, ka tev šīs Ziemassvētku dāvanu idejas noderēs, lai iepriecinātu vīrieti Ziemassvētkos vai, iespējams, pat citos svētkos kā dzimšanas dienā, gadadienā, vārda dienā u.c. Dāvanas visām gaumēm meklē www.fromme.lv!

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu