Ziemassvētku dāvanas vīrietim

ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki ir laiks, ko vēlamies pavadīt ar saviem mīļajiem izstaigājot Ziemassvētku tirdziņus un noskatoties labākās svētku filmas. Šogad svētku svinēšana daudziem no mums būs citāda – ar domām par tuvinieku drošību pirmajā vietā un izvairīšanos no publisku vietu apmeklēšanas. Par laimi dāvanas saviem mīļajiem iespējams sagādāt arī droša veidā – internetā.

 

Nepieciešams sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, tai skaitā savam vīram, draugam, brālim, tētim un citiem stiprā dzimuma pārstāvjiem. Neatkarīgi no tā, vai tu meklē ko praktisku vai oriģinālu, mēs esam šeit, lai palīdzētu izvēlēties lieliskas dāvanas. Labākās no tām atradīsi sadaļā Ziemassvētku dāvanas vīriešiem.

 

Šogad vairāk kā citos gados ir svarīgi parūpēties par savu un apkārtējo veselību un drošību – arī iepērkoties. Tāpēc vislabāk ir iegādāties dāvanas internetā, jo tas ir ne tikai ātri un ērti, bet arī droši.

 

Ja jau zini, kādu dāvanu vīrietis gribētu saņemt, sev vēlamajā raksta sadaļā varēsi nonākt šeit:

 

 
ātra un ērta dāvanu iegāde
 
 
 
 

Dāvana aktīvam vīrietim 

Lielākā daļa no ziemas priekiem tiek saistīta ar aktīvu atpūtu. Turklāt visbiežāk ārā svaigā gaisā – slēpošana, slidošana, braukšana ar sniega motociklu, pikošanās un sniega kaujas. Ir tik daudz aktivitātes, ko ziemā izbaudīt gan vienam pašam, gan ar draugiem vai ģimeni. Ja nezini, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, iespējams, īstā izvēle ir aktīvā atpūta.

 

Ja tavs draugs, vīrs, brālis, mīļotais puisis ir cilvēks, kurš nodarbojas ar sportu, rūpējas par savu veselību un izskatu, kā arī brīvajā laikā izvēlas doties ārpus mājas, šeit būs dažādas idejas, kuras viņam varētu patikt.

 

Žagarkalns  – slēpošanas un atpūtas bāze

Dāvanu karte kalnu slēpošanas bāzē būs dāvana, ko novērtēs ik katrs, kam pie sirds ir ziemas prieku baudīšana uz kalna. Ar dāvanu karti Žagarkalna apmeklējums var apmaksāt arī instruktora pakalpojumus. Tāpēc šī būs izcila dāvana ziemas mīļotājam - gan pieredzējušam kalnu slēpotājam, gan iesācējam.

 

Sportland – sporta un ikdienas apģērbs

Sportland dāvanu karte sporta un ikdienas apģērbu, apavu un aksesuāru iegādei ir lieliska dāvana aktīvam vīrietim. Īstenam sportistam nekad nevar būt par daudz sporta inventāra vai sportiska apģērba. Šajā veikalā atrodamas pasaulē atzītu un kvalitatīvu zīmolu preces, tai skaitā “Nike”, “Adidas”, “Timberland” u.c. 

 

Klinšu kāpšana ar instruktoru

Klinšu kāpšana ar instruktoru ir dāvana jauniem izaicinājumiem. Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss piedāvā izmēģināt neierastu nodarbi – klinšu kāpšanu. Sienas trases veidotas ar dažādām grūtības pakāpēm, tāpēc šī aktivitāte būs piemērota kā iesācējiem, tā entuziastiem. Dāvanu kartē ietverta klinšu kāpšana 2 personām instruktora pavadībā. 

 

Kērlinga spēle ar draugiem

kērlinga spēle

Kērlings ir olimpiskais sporta veids, kas kļūst ar vien populārāks un katram gribas izmēģināt savus spēkus šajā spēlē. Ja vīrietis labprāt uzspēlē kērlingu ar draugiem, tad šī dāvana viņam noteikti sagādās prieku. Kērlinga spēle ir arī laba dāvana tad, ja vīrietis labprāt izmēģina ko jaunu. Kad viss ierastais jau apnicis, laiks kam jaunam. Un kāpēc gan ne kērlingam?

Brauciens ar sniega motociklu

Izbrauciens ar sniega motociklu pie JENA MOTORS ir dāvana, kas neatstāj vienaldzīgu praktiski nevienu vīrieti. Šo dāvanu novērtēs katrs, kam patīk motori un ātrums. Piedāvājumā ietilpst vienu stundu ilgs brauciens, 1-2 personām, pa sniegota meža maršrutu. Ne ziemas sezonā dāvanu karti var izmantot arī kvadracikla nomai.

 

VingroSev.lv fitnesa studijas abonements

vingrosev.lv fitnesa studija

VingroSev.lv dāvanu karte – fitnesa un veselības studija piedāvā fizioterapeita konsultācijas, masāžas, ārstniecisko vingrošanu, fiziskās sagatavošanas treniņus, kardio nodarbības svara korekcijai kā arī pilates - dziļo muskuļu nostiprināšanai. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas vēlas uzturēt sevi labā formā un ikdienu pavadīt aktīvi.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Aktīvā atpūta un sports.

 

 

Praktiska dāvana vīrietim 

Vislabākā dāvana jebkuros svētkos ir tāda dāvana, kas noteikti tiks novērtēta un izmantota. Ja nezini, ko uzdāvināt vīrietim svētkos, tad praktiska dāvana ir lieliska izvēle. Lai arī šī dāvanas ideja ir uzticama un droša, pārliecinies par to, ka dāvanas saņēmējs tieši to arī vēlas. Galu galā ar praktisku dāvanu karti tu uzdāvināsi vīrietim arī plašu izvēles iespēju. 

 

Daudzi kungi pavada savu brīvo laiku, aizraujoties ar dažādiem vaļaspriekiem un hobijiem. Tādēļ viņi noteikti priecāsies, ja pasniegsi viņiem dāvanu, kas noderēs hobijam. Tādā veidā tu izrādīsi savu atbalstu pret viņu nodarbi. Un ir taču skaidrs, ka vīrietis ar hobiju tikai un vienīgi pats zina, kas viņam labāk ir nepieciešams sava hobija attīstīšanā. 

 

Dāvanu karte ūdens pudelei

ūdens pudeleŪdens pudele ir dāvana, kas paliek ar vien aktuālāka, jo ikviens vēlas atrast savu vienīgo pudeli ikdienas gaitām. Mūsdienās pieejamas visdažādākās ūdens pudeles, kas ļauj katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošāko gan pēc dizaina, lietošanas ērtuma, materiāla un tilpuma. Dāvanu karte ūdens pudelei palīdzēs vīrietim izvēlēties pašam savu ūdens pudeli ikdienai, sporta treniņiem vai ceļojumiem.

Timberland dāvanu karte apaviem un apģērbam

timberland dāvanu karte

Timberland ir pasaules līderis augstākās kvalitātes apavu, apģērbu un aksesuāru projektēšanā, ražošanā un tirdzniecībā. Tuvojoties aukstākajai ziemas sezonai, vīrietis noteikti priecātos par jaunu ziemas apavu pāri – lieliska dāvana Ziemassvētkos! Dāvanu karte Timberland atļaus vīrietim arī pašam atrast sev vislabāk piemēroto apģērbu vai apavus!

Mājai un dārzam veikals

Mājai un dārzam dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana vīrietim, kurš vēlas mainīt sava mājokļa iekārtojumu vai dizainu, veikt remontu. Tāpat iespējams iegādāties preces dārza kopšanai un uzturēšanai vai papildināt savu instrumentu klāstu. Veikals Mājai un dārzam vienmēr ir pilns ar vīriešiem kārotu preču. 

 

INserv – darba instrumenti

darba instrumenti

Kārtīgam mājas saimniekam noteikti ir savs instrumentu komplekts, kas vienmēr noder tieši laikā. Lai palīdzētu viņam parūpēties par to, ka viss vienmēr ir gatavībā, laba dāvana ir INserv darba instrumenti mājai vai dārzam. Vīrietis pats sev varēs iegādāties nepeiciešamo dārza tehniku vai jaunākus darba instrumentus.

 

Dāvanu karte spēļu veikalā

game4you dāvanu karteSpēļu veikalā Games4You iespējams iegādāties aizraujošas dāvanas brīvā laika pavadīšanai. Dāvanu karte Games4You ļaus vīrietim izvēlēties kādu interesantu galda spēli, ko paspēlēt ar ģimeni vai pat profesionālu biljardu, ko uzspēlēt draugu lokā. Izvēles iespējas ir plašas!

 

Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči" 

Veikala Ieroči dāvanu karte medniekus un makšķerniekus nodrošinās ar visu nepieciešamo. Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Veikalā ir preces tiem, kas ne tikai aizraujas ar medībām un makšķerēšanu, bet arī aktīvu dzīvesveidu – pārgājieniem, piknikiem utt.

 

OSveikals – orientēšanās sporta veikals

OSveikals dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā  būs vislabākā dāvana īstenam skrējējam, kuru draņķīgs laiks aiz loga nevar atturēt no ikdienas skrējiena. Aktīva dzīvesveida piekritējam šī būs lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo - apģērbu, apavus, kompasu, dzeršans sistēmas un visu pārējo inventāru.

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Ja nezini, kādu dāvanu karti izvēlēties, tad laba dāvana būs universālā FromMe karte. To iespējams izmantot pie visdažādākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī interneta veikalos. Ar šo dāvanu karti vīrietis varēs aizbraukt ceļojumā pa Latviju, nopirkt sev kāroto gadžetu hobijam, iepirkties mājai un dārzam utt. Iespējas ir neizmērojami plašas!

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvanu kartes hobijam.

 

 

Piedzīvojumu meklētājam

Ja vēlies atrast lielisku Ziemassvētku dāvanu vīrietim, kurš vienmēr labprāt metās jaunos izaicinājumos un šķiet bezbailīgs, tad mums ir pāris dāvanu idejas. Vislabākā dāvana īstam piedzīvojumu meklētājam ir kāds adrenalīnu un jaunu izjūtu raisošs piedāvājums. Tas var būt gan sportisks, gan aktīvs, gan traks un neaizmirstams piedzīvojums.

 

Skaidrs ir viens – šim vīrietim nepieciešama dāvana, kas raisīs vēl neizjustas sajūtas. Piedzīvojumu meklētājam nederēs dāvanā adītas zeķes vai piparkūkas. Vīrietim, kam patīk izbaudīt ko jaunu vai vienkārši gūt adrenalīnu, iesakām uzdāvināt kādu no mūsu izvēlētajiem dāvanu piedāvājumiem. 

 

Bobslejs Siguldas bobsleja trasē

Nobrauciens ar bobsleju Siguldas bobsleja trasē ir iespēja izbaudīt ko nebijušu un sajust to, ko tik daudzas reizes ir nācies vērot pie televizora ekrāna. Bobslejs Siguldas bobsleja trasē ir piedāvājums divām personām, kas ļaus izbaudīt ātrumu līdz pat 100km/h. Uzdāvini asas un adrenalīna pilnas sajūtas, ko atcerēties vēl ilgi.


 

Lidojums lidmašīnas simulatorā

Lidojums AvioService lidmašīnas simulatorā patiks tiem, kam ir neizsapņots sapnis kļūt par lidmašīnas pilotu. Šī dāvana dod iespēju 60 min izmēģināt īstu pilotu trenniņu simulatoru. Lidojumam var izvēlēties lokāciju - reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus. Lai piedzīvojums būtu vēl labāks, līdzi var paņemt arī vienu skatītāju, kas atbalstīs un priecāsies līdzi dāvanas saņēmējam. 

 

Lidojumi ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu ir neaizmirstams piedzīvojums. Tā ir iespēja baudīt prātam neaptveramus skatus, pārkāpt pāri bailēm no augstuma, izdzīvot sen sapņotu sapni un lidot augstu gaisā pāri mežiem un ūdeņiem. Šo dāvanu novērtēs ikviens tuvinieks, turklāt to var izmantot jebkurā gadalaikā. Šī ir aktivitāte, kas noteikti vismaz reizi dzīvē ir jāizbauda katram.

 

Drifta Halle dāvanu karte

Drifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halles dāvanu karte ir iespēja izmēģināt Latvijā ražotus WOLFTRIKE triciklus, kas ir aprīkoti ar elektrodzinēju. Tie spēj traukties līdz pat 50 km/h lielā ātrumā. 


 

 Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvana vīrietim.

 

 

Izslāpušam ceļotājam

Šobrīd, kad ceļot uz ārzemēm drošības apsvērumu dēļ ir aizliegts, visi pēc tā ļoti ilgojamies. Pārskatām atmiņu bildes no dažādiem ceļojumiem un vēlamies pēc iespējas ātrāk atgriezties lidmašīnas sēdeklī ar nepacietību un patīkamu satraukumu par gaidāmo piedzīvojumu. 

 

Tā kā ceļošana uz citām valstīm vēl nav droša un tālu ceļojumu uzdāvināt nav iespējams, tad ir vairāki veidi kā sniegt vīrietim šo ceļojuma sajūtu. Tas izdarāms arī ar ceļojumiem pa mūsu pašu valsti – ar maziem izbraucieniem, kas sniegs to ceļojuma piegaršu pēc kuras tik ļoti visi esam noilgojušies.

 

Latgolys šmakovkys degustācija

šmakovkas degustācija latgalē

Latgales šmakovskas degustācija ir interesanta ekskursija uz Latgali, kas vīrietim ļaus uzzināt daudz ko jaunu. Malnavā viņu sagaidīs šmakovkas muzejs un degustācijas, īstas darītavas apskate ar lielāko šmakovkas aparātu Latvijā un ekskursija pa Malnavas muižas parku ar tajā apslēptajiem Hitlera bunkuriem. Piedāvājumu var izbaudīt līz pat 4 cilvēku sabiedrībā.

Vīna degustācija smilšakmens alā

vīna degustācija

Vīna degustācija ir veids, kā aplutināt savas garšu kārpiņas un arī atrast savu iecienītāko vīnu. Šī piedāvājuma pasākums notiek smilšakmens klints Lustūzis alā romantiskā sveču gaismā. Degustācijas vadītāji pastāstīs par Līgatni un alām, Līgatnes vīna darītavu, tās produktiem un sasniegumiem. Dāvanas saņēmēji varēs nogaršot vairāku veidu ogu un augļu vīnus, kā arī uzkost vietējās govs sieru. 

Atpūta diviem Sventes muižā

atpūta sventes muižā

Daudzas Latvijas pilis tiek renovētas un labprāt uzņem viesus ne vien uz muzeju ekskursijām, bet arī uz nakšņošanu. Palikt pa nakti pilī ir varena pieredze, kas ļauj sajust vēstures garšu un sajusties kā karalim. Atpūta Sventes muižā ļaus baudīt arī brokastis nākošajā rītā un apskatīt Kara tehikas muzeju.

 

Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā

mālpils muiža

Mālpils muiža atrodas vien 50km attālumā no Rīgas, taču sajūta uzreiz kā skaistā pasakā. Muiža ir lielisks klasicisma arhitektūras paraugs, kas būs īsta bauda viesiem. Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā ir piedāvājums, kurā iekļauta nakšņošana, gardas vakariņas divatā un arī brokastis nākošajā rītā. 

 

Atpūta lauku SPA mājā Lantus

lantus spa laukos

Lantus ir lauku māja, kas piedāvā izbaudīt īstu lauku burvību – skaistu apkārtni, kā arī īstenu lauku SPA. Īpašu burvību lauku mājai Lantus piešķir tās atrašanās vieta latviskajā Vidzemē un tās saimnieki, kas katru viesi sagaida kā ģimenes locekli. Lantus lauku mājā garšīgi pabaros, izguldīs un arī ļaus izbaudīt SPA un pirts procedūras.

 
 
 

Dāvanas gardēdim

Ziemassvētki ir laiks, kad visapkārt smaržo piparkūkas, mandarīni un saldi kakao dzērieni. Ziemassvētku vakariņu galds vienmēr lūst no pārpilnības un šie svētki noteikti daudziem asociējas ar garšīgu ēdienu. Un tā tam arī ir jābūt - svētku vakariņām ir liela nozīme Ziemassvētku svinēšanā un sēsties visam ģimenes lokam pie kopīga galda ir viena no galvenajām tradīcijām.

 

Ja tu meklē dāvanu vīrietim gardēdim, kurš labprāt izbauda dažādas garšas un atklāt jaunas kafejnīcas un restorānus, tad esam sagatavojuši vairākus atbilstošus dāvanu piedāvājumus. 

 

Tex-Mex Republic restorāns – eksotiskas garšas

Tex-Mex Republic restorāna apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā, ar pašceptu maizi un restorāna pavāru pagatavotām mērcēm, kas piešķirs tiem īpašas garšu sajūtas baudījumu. Īstenam gardēdim noteikti patiks šī restorāna apmeklējums ziemas laikā, kad būs iespēja sajust vasaras garšu.

 

Restorāns FERMA – izsmalcinātām viesībām

Ja vīrietis, kam meklē Ziemassvētku dāvanu izbauda nesteidzīgas sarunas un gardas maltītes, tad lieliska dāvanas izvēle ir Restorāna FERMA dāvanu karte. Šis restorāns pauž izcilību visās tā niansēs – garšā, noskaņā, iekārtojumā un dizainā. Uzdāvini vīrietim romantiskas vakariņas izsmalcinātā restorānā un sniedz iespēju nesteidzīgi baudīt.

 

Andalūzijas suns – jaunu garšu atklāšanai

andalūzijas suns

Andalūzijas Suns ir mūsdienīga kafejnīca un bārs, kas atrodas pašā pilsētas centrā – Berga Bazārā. Mājīgajās telpās ikvienam ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko maltīti – sākot no burgeriem un svaigiem  salātiem, līdz pat Meksikas virtuvei un garšām bagātīgiem pamatēdieniem. Bārs ir unikāls ar savu džinu izlasi, kas ir lielākā Latvijā, piedāvājumā iekļaujot vairāk kā 90 džinus no 14 valstīm. Vīrietim gardēdim dāvanu karte Andalūzijas sunī noteikti patiks!

Gaļas piegāde līdz pat namdurvīm

gaļas piegāde jums

Lieliska dāvana gardēdim vidzemniekam varētu būt gaļas piegāde uz mājām. Tā ir oriģināla dāvana, jo, kā jau visu mūsdienās, arī svaigu gaļu iespējams pasūtīt internetā ar piegādi līdz namdurvīm. Ceplīši piedāvā plašu gaļas izvēli, to starp, svaigu gaļu, desas un cīsiņus, šašliku marinādē, kā arī dažādus žāvējumus. Īstam gardēdim būs lieli prieki!

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

restorāni rīgā dāvanu karte

Ja nezini, kādu restorānu izvēlēties, tad ir lieliska dāvanas alternatīva šajā ziņā – dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā vietā, lai dāvanu karte būtu derīga 1 restorānā, šajā dāvanu kartē ir apvienoti vairāki restorāni. Vīrietis varēs izvēlēties starp 10 restorāniem un doties pakaļ savai maltītei uz viņam atbilstošāko restorānu. Lieliska izvēles iespēja un noteikti izdevusies dāvana!

 

 


Visas restorānu un krogu dāvanu piedāvājumus skatīt FromMe kategorijā Dāvanu kartes gardēdim. Ja vien nevari izvēlēties īsto restorānu, tas nemaz nav jādara, jo ir dāvanu karte Restorāni Rīgā – tā derīga 10 dažādos restorānos Rīgā.

 

 

ražots latvijā dāvanu karte

 

 

Labai pašsajūtai un izskatam

Arī vīriešiem patīk būt koptiem un laiku pa laikam sapucēties. Svētki un gada beigas ir īpaši piemērots brīdis, lai palutinātu vīrieti ar kādu relaksējošu un nomierinošu atpūtas veidu vai ar jaunu aksesuāru. Vīrietis noteikti priecāsies par iespēju iesoļot jaunajā gadā ar sakoptu un, iespējams, izmainītu tēlu. Jaunais gads tomēr ir lieliska iespēja pārmaiņām, ko nedrīkst laist garām.

 

Tāpēc uzdāvini vīrietim kādu praktisku dāvanu, kas izcels viņa stilu un liks viņam justies par sevi pārliecinātam. Vai arī uzdāvini vīritiem Ziemassvētkos relaksējošu atpūtu kādā SPA centrā. Tomēr, lai sajustos labam un skaistam no ārpuses, ir jābūt laimīgam un mierīgam arī no iekšpuses.

 

Knockout Barber Shop

Knockout Barber Shop apmeklējums ir kas vairāk par parastu frizieri.  Tā ir jaunā viļņa barbershop kultūra un atmosfēra, kas savu darbību uzsākusi jau 2013. gadā. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām. Lieliska vieta, kur sapucēties jaunajam gadam.

 

Ženēva – eleganti rokas pulksteņi 

rokas pulkstenisRokas pulksteņu dāvanu karte ir piemērota dāvana vīrietim, kurš labprāt atsvaidzinātu savu ārējo koptēlu. Rokas pulkstenis lieliski papildina vīrieša izskatu, pauž nopietnu pirmo iespaidu un kalpo par praktisku un vienlīdz elegantu aksesuāru. Pastāvīga pulksteņu kolekcijas atjaunošana, garantijas saistību izpilde un servisa apkalpošana ir tas, kas raksturo pulksteņu veikalu Ženēva.

 

Saunas, baseina un trenažieru apmeklējums Wellness Oasis

Sauna, baseins, trenažieru zāle - atpūtas kompleksa Wellness Oasis piedāvājums 2 personām viesnīcā Hotel Jurmala SPA piedāvā aktīvu un relaksējošu atpūtas iespēju. Vīrietim tiks dota iespēja izbaudīt trīs dažādu temperatūru baseinus, burbuļvannas, kaskādi, aqua bārus un sešas dažādas pirtis. Izklausās pēc lieliskas atpūtas gada uzsākšanai.

 

Tattoo Imanta tetovēšanas salons

Tattoo Imanta dāvanu karte ir drosmīga dāvana vīrietim, kurš jau kādu laiku apsver sava vizuālā tēla nomainīšanu. Ja vīrietis novērtē tetovēšanas mākslu un labprāt saņemtu šādu dāvanu, tad šis ir izcils dāvanas piedāvājums tieši tev. Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums.

Jauns gaumīgs uzvalks

uzvalka šūšanas pakalpojumi

Katram vīrietim ir nepieciešams vismaz viens gaumīgs, elegants un klasisks uzvalks. BRUN! ATELIER kreklus un uzvalkus ir iespējams iegādāties pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc dāvanas saņēmējam ir iespēja iegādāties personībai un augumam atbilstošu apģērbu. Šī ir dāvana, ko novērtēs jebkurš vīrietis.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā SPA un skaistumkopšana.

 

Sirsnīgs dāvanas iesaiņojums

Izvēloties vīrietim piemērotu dāvanu, neaizmirsti parūpēties arī par tās iesaiņojumu. Arī praktisku dāvanu karti iespējams pārvērst par sirsnīgu dāvanu, ja tā tiks pienācīgi noformēta un pasniegta ar laba vēlējumiem. Izvēloties dāvanu kartei skaistu iesaiņojuma dizainu un klāt pieliktu Skrīveru saldumu gardo šokolādi, dāvanas saņēmējs būs vairāk kā priecīgs!

fromme dāvanu karte ar sokolādi

 

Ceram, ka tev šīs Ziemassvētku dāvanu idejas noderēs, lai iepriecinātu vīrieti Ziemassvētkos vai, iespējams, pat citos svētkos kā dzimšanas dienā, gadadienā, vārda dienā u.c. Citas dāvanas atradīsi FromMe sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Lai sirsnīgi svētki!

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu