Vērtīga dāvana vīrietim Ziemassvētkos

ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki ir laiks, ko vēlamies pavadīt ar saviem mīļajiem izstaigājot Ziemassvētku tirdziņus un noskatoties labākās svētku filmas. Taču ir svarīgi arī laikus sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, tai skaitā savam vīram, draugam, brālim, tētim un citiem stiprā dzimuma pārstāvjiem.

 

Neatkarīgi no tā, vai tu meklē ko praktisku vai oriģinālu, mūsu Ziemassvētku dāvanu idejas atradīsi dāvanu sadaļā Ziemassvētku dāvanas, savukārt vēl citas dāvanu idejas vīrietim meklē mūsu sadaļā Dāvanas vīrietim. Šajā rakstā esam apkopojuši labākās dāvanas vīrietim no mūsu FromMe piedāvājuma.

 

Konkrētas dāvanu idejas esam iedalījuši kategorijās:

 
ātra un ērta dāvanu iegāde
 
 
 
 

Dāvana aktīvam vīrietim 

Lielākā daļa no ziemas priekiem tiek saistīta ar aktīvu atpūtu. Ja tavs draugs, vīrs, brālis, mīļotais puisis ir cilvēks, kurš nodarbojas ar sportu, rūpējas par savu veselību un izskatu, kā arī brīvajā laikā izvēlas doties ārpus mājas, šeit būs dažādas idejas, kuras viņam varētu patikt.

 

Žagarkalns  – slēpošanas un atpūtas bāze

žagarkalns dāvanu karteDāvanu karte kalnu slēpošanas bāzē būs dāvana, ko novērtēs ik katrs, kam pie sirds ir ziemas prieku baudīšana uz kalna. Lieliskā Žagarkalns dāvanu karte apmaksās vīrietim veselu piedzīvojumu uz kalna, arī instruktora pakalpojumus. Tāpēc šī būs izcila dāvana ziemas mīļotājam – gan pieredzējušam kalnu slēpotājam, gan iesācējam.

 

Piedzīvojums naktī ar sniega/purva kurpēm

pastaiga ar purva kurpēmPurvs ir maģiska vieta, kur baudīt atpūtu un izzināt dabu gan ziemā, gan vasarā. Ja vasarā pa purvu ir interesanti doties SUP izbraucienos, tad ziemā to ir nomainījis piedzīvojums ar sniega/purva kurpēm. Pats interesantākais, ka šis ziemas notikums norisinās naktī. Pārgājiens notiek grupās, dāvana paredzēta divām personām. 

 

Sportland – sporta un ikdienas apģērbs

sportland dāvanu karteSportland dāvanu karte sporta un ikdienas apģērbu, apavu un aksesuāru iegādei ir lieliska dāvana vīrietim Ziemassvētkos. Īstenam sportistam nekad nevar būt par daudz sporta inventāra vai sportiska apģērba. Šajā veikalā atrodamas pasaulē atzītu un kvalitatīvu zīmolu preces, tai skaitā “Nike”, “Adidas”, “Timberland” u.c. 

 

Klinšu kāpšana ar instruktoru

klinšu kāpšana ar instruktoru Klinšu kāpšana ar instruktoru ir dāvana jauniem izaicinājumiem. Ķīpsalas peldbaseina sporta komplekss piedāvā izmēģināt neierastu nodarbi – klinšu kāpšanu. Sienas trases veidotas ar dažādām grūtības pakāpēm, tāpēc šī aktivitāte būs piemērota kā iesācējiem, tā entuziastiem. Dāvanu kartē ietverta klinšu kāpšana 2 personām instruktora pavadībā. 

 

Reiņa trase – aktīvās atpūtas centrs

reiņa trase dāvanu karteReiņa trase ir lieliska vieta, kur baudīt aktīvo atpūtu pie dabas gan ziemā, gan vasarā. Ja vasarā tur var nodoties golfa spēlei un riteņbraukšanai pa skaisto apkārtni, tad ziemā apmeklētājus sagaida slēpošanas trases un ne tikai. Dāvanu karte Reiņa trasē ir lieliska dāvana aktīvam vīrietim Ziemassvētkos, kur labi pavadīt laiku var gan ar draugiem, gan ģimeni.

 

Kērlinga spēle ar draugiem

kērlinga spēle

Kērlings ir olimpiskais sporta veids, kas kļūst ar vien populārāks un katram gribas izmēģināt savus spēkus šajā spēlē. Ja vīrietis labprāt uzspēlē kērlingu ar draugiem, tad šī dāvana viņam noteikti sagādās prieku. Kērlinga spēle ir arī laba dāvana tad, ja vīrietis labprāt izmēģina ko jaunu. Kad viss ierastais jau apnicis, laiks kam jaunam. Un kāpēc gan ne kērlingam?

VingroSev.lv fitnesa studijas abonements

vingrosev.lv fitnesa studija

VingroSev.lv dāvanu karte – fitnesa un veselības studija piedāvā fizioterapeita konsultācijas, masāžas, ārstniecisko vingrošanu, fiziskās sagatavošanas treniņus, kardio nodarbības svara korekcijai kā arī pilates - dziļo muskuļu nostiprināšanai. Šī ir lieliska dāvana vīrietim, kas vēlas uzturēt sevi labā formā un ikdienu pavadīt aktīvi.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Aktīvā atpūta un sports

 

 

Praktiska dāvana vīrietim 

Vislabākā dāvana jebkuros svētkos ir tāda dāvana, kas noteikti tiks novērtēta un izmantota. Ja nezini, ko uzdāvināt vīrietim svētkos, tad praktiska dāvana ir lieliska izvēle. Lai arī šī dāvanas ideja ir uzticama un droša, pārliecinies par to, ka dāvanas saņēmējs tieši to arī vēlas. Galu galā ar praktisku dāvanu karti tu uzdāvināsi vīrietim arī plašu izvēles iespēju. 

 

INserv – darba instrumenti

darba instrumenti

Kārtīgam mājas saimniekam noteikti ir savs instrumentu komplekts, kas vienmēr noder tieši laikā. Lai palīdzētu viņam parūpēties par to, ka viss vienmēr ir gatavībā, laba dāvana vīrietim Ziemassvētkos ir INserv darba instrumenti mājai vai dārzam. Vīrietis pats sev varēs iegādāties nepeiciešamo dārza tehniku vai jaunākus darba instrumentus.

Dāvanu karte ūdens pudelei

ūdens pudeleŪdens pudele ir dāvana, kas paliek ar vien aktuālāka, jo ikviens vēlas atrast savu vienīgo pudeli ikdienas gaitām. Mūsdienās pieejamas visdažādākās ūdens pudeles, kas ļauj katram piemeklēt savām vajadzībām atbilstošāko. Dāvanu karte ūdens pudelei palīdzēs vīrietim izvēlēties pašam savu ūdens pudeli. Idejas vēl citām saistītām dāvanām vīrietim atradīsi rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele, termokrūze vai termoss.

Mājai un dārzam veikals

mājai un dārzam dāvanu karteMājai un dārzam dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana vīrietim, kurš vēlas mainīt sava mājokļa iekārtojumu vai dizainu, veikt remontu. Tāpat iespējams iegādāties preces dārza kopšanai un uzturēšanai vai papildināt savu instrumentu klāstu. Veikals Mājai un dārzam vienmēr ir pilns ar vīriešiem kārotu preču. 

 

Universālā FromMe karte

fromme karte

Ja nezini, kādu dāvanu karti izvēlēties, tad laba dāvana būs universālā FromMe karte. To iespējams izmantot pie visdažādākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī interneta veikalos. Ar šo dāvanu karti vīrietis varēs aizbraukt ceļojumā pa Latviju, nopirkt sev kāroto gadžetu hobijam, iepirkties mājai un dārzam utt. Iespējas ir neizmērojami plašas!

 

707.lv interneta veikala dāvanu karte

707.lv dāvanu karte

Noderīga dāvana vīrietim Ziemassvētkos ir arī universālā 707.lv dāvanu karte. Tas ir plaša piedāvājuma interneta veikals, kurā vīrietis varēs sev izvēlēties dāvanu. Tas var būt jebkas sākot no jauna televizora līdz pat sadzīves tehnikai, precēm sportam, ceļošanai, veselībai un mājai.

 

Komforts – santehnikas un apkures tehnikas veikals

komforts dāvanu karte

Uzņēmuma Komforts galvenais darbības virziens ir augstas kvalitātes sanitāras un apkures tehnikas mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība. Noderīgā Komforts dāvanu karte vīrietim ļaus parūpēties par sava mājokļa remonta darbiem un labiekārtošanu. Ja vīrietim, kam tu meklē dāvanu šajos svētkos, tas ir aktuāli, šī būs lieliska dāvana.

 

 

 

davana sportistam

 

Dāvana hobijam

Ja vīrietim ir kāds aizraujošs hobijs, kam viņš ikdienā velta daudz laika, tad dāvanu karte viņa hobijam varētu būt vērtīga dāvana. Katra hobija īpašnieks pats zina, kas viņa nodarbei ir nepieciešams. Par to, kāpēc šī ir laba dāvana vīrietim, izlasi mūsu rakstā Kāpēc dāvanu karte hobijam ir lieliska izvēle.

 

Apvienotā dāvanu karte hobijiem

davanu karte hobijamJaunums mūsu piedāvājumā ir universālā dāvanu karte hobijiem. Tā ir apvienotā dāvanu karte, kas piedāvā saņēmējam izvēlēties starp pavisam dažādiem hobiju veikaliem un piedzīvojumiem. Te atradīsies piemērota izvēle makšķerniekiem, mūziķiem, slēpotājiem, golfa spēlētājiem, veikotājiem un citu hobiju īpašniekiem. 

 

SALMO dāvanu karte makšķerniekam

salmo dāvanu karteMakšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Līdz ar to šī ir lieliska dāvana tētim, ģimenes locekļiem vai draugiem. Dāvanu karti var tērēt pa daļām, un iegādāties tieši to, kas hobijam nepieciešams. SALMO dāvanu karte būs lielisks pārsteigums svētkos!

 

Pulsometrs dāvanu karte aktīvam vīrietim

pulsometrs dāvanu karte

Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, tāpēc viņi noteikti spēj klientiem ieteikt vislabāko un efektīvāko. Ja arī tavam saņēmējam patīk ikdienā kustēties un aktīvi pavadīt laiku, tad Pulsometrs.lv dāvanu karte būs dāvana tieši laikā.

 

Xsports dāvanu karte sporta precēm

xsports dāvanu karte

Veikalā Xsports vīrietis varēs sev iegādāties dažādas sporta preces un ekipējumu sava iecienītākā sporta veida baudīšanai. Iespējams, tās būs jaunas slēpes vai sniega dēļi, kas palīdzēs pēc Ziemassvētkiem turpināt baudīt ziemas priekus. Tāpat Xsports dāvanu karte noderēs arī jauna āra apģērba iegādei. 

 

FeelFree veikals velobraucējiem

feelfree dāvanu karte velosipēdistiemVīrietim, kas ir nešķirams ar savu velosipēdu arī ziemā un gada aukstākajos mēnešos, noderēs FeelFree dāvanu karte. Tas ir veikals, kas piedāvā dažādus aksesuārus, ekipējumu, rezerves daļas velosipēdiem. Tāpat šeit dāvanas saņēmējs varēs arī atvest savu ričuku salabot, tā kā dāvana ir praktiska un noteikti noderīga.

 

Dāvanu karte spēļu veikalā

braingames dāvanu karteSpēļu veikalā Brain Games iespējams iegādāties aizraujošas dāvanas brīvā laika pavadīšanai. Dāvanu karte Brain Games ļaus vīrietim izvēlēties kādu interesantu galda spēli, ko paspēlēt ar ģimeni vai draugiem brīvos brīžos un spēļu vakaros. Izvēles iespējas patiešām ir plašas!

 

Veikals medniekiem un makšķerniekiem "Ieroči" 

ieroči veikals medniekiemVeikala Ieroči dāvanu karte medniekus un makšķerniekus nodrošinās ar visu nepieciešamo. Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Veikalā ir preces tiem, kas ne tikai aizraujas ar medībām un makšķerēšanu, bet arī aktīvu dzīvesveidu – pārgājieniem, piknikiem utt.

 

OSveikals – orientēšanās sporta veikals

osveikals orientēšanāsOSveikals dāvanu karte orientēšanās sporta veikalā  būs vislabākā dāvana īstenam skrējējam, kuru draņķīgs laiks aiz loga nevar atturēt no ikdienas skrējiena. Aktīva dzīvesveida piekritējam šī būs lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo - apģērbu, apavus, kompasu, dzeršans sistēmas un visu pārējo inventāru.

 

Šaušana ar pneimatiskajām pistolēm un šautenēm

Šaušana ar pneimatiskajām pistolēm un šautenēmJa tavam vīrietim patīk atklāt jaunus hobijus un izmēģināt ko jaunu, iespējams, šaušana ar pneimatiskajām pistolēm ir viņam piemērota aktivitāte. Piedāvājumā ir iekļauti 300 šāvieni. To laikā vīrietis varēs kārtīgi iepraktizēties uz veiksmīgu mērķa sasniegšanu. 

 

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvanu kartes hobijam.

 

 

Piedzīvojumu meklētājam

Ja vēlies atrast lielisku Ziemassvētku dāvanu vīrietim, kurš vienmēr labprāt piedalās jaunos izaicinājumos un šķiet bezbailīgs, tad mums ir pāris dāvanu idejas. Piedzīvojumu meklētājam nederēs dāvanā adītas zeķes vai piparkūkas. Vīrietim, kam patīk izbaudīt ko jaunu vai vienkārši gūt adrenalīnu, iesakām uzdāvināt kādu no mūsu izvēlētajiem dāvanu piedāvājumiem. 

 

Brauciens ar sniega motociklu

brauciens ar sniega mociIzbrauciens ar sniega motociklu pie JENA MOTORS ir dāvana, kas neatstāj vienaldzīgu praktiski nevienu vīrieti. Šo dāvanu novērtēs katrs, kam patīk motori un ātrums. Piedāvājumā ietilpst vienu stundu ilgs brauciens, 1-2 personām, pa sniegota meža maršrutu. Ne ziemas sezonā dāvanu karti var izmantot arī kvadracikla nomai.

 

Lidojumi ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonuLidojums ar gaisa balonu ir neaizmirstams piedzīvojums. Tā ir iespēja baudīt prātam neaptveramus skatus, pārkāpt pāri bailēm no augstuma, izdzīvot sen sapņotu sapni un lidot augstu gaisā pāri mežiem un ūdeņiem. Šo dāvanu novērtēs ikviens tuvinieks, turklāt to var izmantot jebkurā gadalaikā. Šī ir lieliska ideja, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos – atmiņā paliks vēl ilgi.

 

Daudzveidīga dāvana viņam

davanu karte virietimUniversāla dāvana piedzīvotāju meklētājam varētu būt mūsu īpašā dāvanu karte ar nosaukumu DĀVANA VIŅAM. Tā ir apvienotā dāvanu karte, kas piedāvā tādas iespējas kā apmeklēt restorānu, spēlēt peintbolu, doties slēpot uz kalnu, pirkt jaunas galda spēles un pat tikt pie jauna tetovējuma. Izvēles ir plašas un foršas – starp praktisko un piedzīvojumu pilno!

Drifta Halle dāvanu karte

drifta halle dāvanu karteDrifta Halle ir īstā vieta pozitīvu emociju gūšanai kopā ar ģimeni un draugiem. Dāvanas saņēmējam ir vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, kā arī vēlme sacensties un izbaudīt krietnu adrenalīna devu. Drifta Halles dāvanu karte ir iespēja izmēģināt Latvijā ražotus WOLFTRIKE triciklus, kas ir aprīkoti ar elektrodzinēju. Tie spēj traukties līdz pat 50 km/h lielā ātrumā. 

 

Pro autosacīkšu simulatora brauciens

Pro autosacīkšu simulatora brauciensLaba un aizraujoša dāvanas ideja ir iespēja vīrietim sajusties kā īstenam autosporta sacīkšu dalībniekam. Ar VR Gaming dāvanu karti tiks uzdāvināta profesionāla autosacīkšu simulātora sistēma, aprīkota ar kustību imitējošo platformu, īstu autosacīkšu krēslu un augstākās klases VR brillēm. Tā ir aizraujoša pieredze, kas ir jāizmēģina ikvienam autosporta entuziastam. 
 

Dāvanu karte aizraujošam kvestam

dāvanu karte kvestamJa ziemā negribās daudz laika pavadīt ārā, bet drīzāk noslēpties siltumā, tad piemērota izklaide varētu būt interesants kvests jeb izlaušanās istaba. Dāvanu karte kvestam pēc izvēles ļaus vīrietim noteikt ne tikai izmantošanas laiku, bet arī izvēlēties sev tīkamāko kvestu starp 5 dažādiem kvestu uzņēmumiem.
 

Trakais OFF ROAD piedzīvojums ar 4x4 džipu

Trakais OFF ROAD piedzīvojums ar 4x4 džipuVēl viena dāvana vīrietim, kam patīk doties neprātīgos piedzīvojumos, ir viegls bezceļu brauciens pierīgas mežu off road trasēs.Davanas saņēmējs kopā ar 2 draugiem dosies ar 4x4 pa iepriekš izpētītu trasi kādā no pierīgas mežiem. Tā ir iespēja izbaudīt adrenalīnu un kārtīgi iztrakoties pa neceļiem. 

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā Dāvana vīrietim.

 

 

Izslāpušam ceļotājam

Labs ceļojums ne vienmēr ir tāds, kurš aizved ārpus mūsu valsts robežām. Arī tepat Latvijā ir tik daudz pieredzes, ko izbaudīt. Ir vairāki veidi kā sniegt vīrietim ceļojuma sajūtu. Tas izdarāms arī ar ceļojumiem pa mūsu pašu valsti – ar maziem izbraucieniem un ekskursijām.

 

Latgolys šmakovkys degustācija

šmakovkas degustācija latgalē

Latgales šmakovskas degustācija ir interesanta ekskursija uz Latgali, kas vīrietim ļaus uzzināt daudz ko jaunu. Malnavā viņu sagaidīs šmakovkas muzejs un degustācijas, īstas darītavas apskate ar lielāko šmakovkas aparātu Latvijā un ekskursija pa Malnavas muižas parku ar tajā apslēptajiem Hitlera bunkuriem. Piedāvājumu var izbaudīt līz pat 4 cilvēku sabiedrībā.

Vīna degustācija smilšakmens alā

vīna degustācija

Vīna degustācija ir veids, kā aplutināt savas garšu kārpiņas un arī atrast savu iecienītāko vīnu. Šī piedāvājuma pasākums notiek smilšakmens klints Lustūzis alā romantiskā sveču gaismā. Degustācijas vadītāji pastāstīs par Līgatni un alām, Līgatnes vīna darītavu, tās produktiem un sasniegumiem. Dāvanas saņēmēji varēs nogaršot vairāku veidu ogu un augļu vīnus, kā arī uzkost vietējās govs sieru. 

Atpūta diviem Sventes muižā

atpūta sventes muižā

Daudzas Latvijas pilis tiek renovētas un labprāt uzņem viesus ne vien uz muzeju ekskursijām, bet arī uz nakšņošanu. Palikt pa nakti pilī ir varena pieredze, kas ļauj sajust vēstures garšu un sajusties kā karalim. Atpūta Sventes muižā ļaus baudīt arī brokastis nākošajā rītā un apskatīt Kara tehikas muzeju.

 

Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā

mālpils muiža

Mālpils muiža atrodas vien 50km attālumā no Rīgas, taču sajūta uzreiz kā skaistā pasakā. Muiža ir lielisks klasicisma arhitektūras paraugs, kas būs īsta bauda viesiem. Sudraba sajūtu vakars Mālpils muižā ir piedāvājums, kurā iekļauta nakšņošana, gardas vakariņas divatā un arī brokastis nākošajā rītā. 

 
 
 

Dāvanas gardēdim

Meklējot idejas, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, garda maltīte vienmēr būs labs variants. Ja tu meklē dāvanu vīrietim gardēdim, kurš labprāt izbauda dažādas garšas un atklāt jaunas kafejnīcas un restorānus, tad esam sagatavojuši vairākus atbilstošus dāvanu piedāvājumus. 

 

Tex-Mex Republic restorāns – eksotiskas garšas

tex-mex republic restorānsTex-Mex Republic restorāna apmeklētāji var baudīt Latvijā plašāko burritos piedāvājumu, kas ir restorāna firmas zīme. Tāpat, piedāvājumā ir izcilākie Teksasas burgeri Latvijā, ar pašceptu maizi un restorāna pavāru pagatavotām mērcēm, kas piešķirs tiem īpašas garšu sajūtas baudījumu. Īstenam gardēdim noteikti patiks šī restorāna apmeklējums ziemas laikā, kad būs iespēja sajust vasaras garšu.

 

Restorāns FERMA – izsmalcinātām viesībām

restorāns fermaJa vīrietis, kam meklē Ziemassvētku dāvanu izbauda nesteidzīgas sarunas un gardas maltītes, tad lieliska dāvanas izvēle ir Restorāna FERMA dāvanu karte. Šis restorāns pauž izcilību visās tā niansēs – garšā, noskaņā, iekārtojumā un dizainā. Uzdāvini vīrietim romantiskas vakariņas izsmalcinātā restorānā un sniedz iespēju nesteidzīgi baudīt.

Elementari.lv – ēdiena sastāvdaļu piegāde

elementari.lv dāvanu karte

Ja vīrietim, kam tu meklē dāvanu, patīk gatavot ēdienus pašam, tad Elementari.lv dāvanu karte varētu būt labs pārsteigums. Šis ir noderīgs serviss, kas ļauj izmēģināt jaunas receptes. Vīrietis varēs izvēlēties ēdienus, ko pagatavot, un viņam tiks atsūtītas nepieciešamās sastāvdaļas un recepte.

 

Gaļas piegāde līdz pat namdurvīm

gaļas piegāde jums

Lieliska dāvana gardēdim vidzemniekam varētu būt gaļas piegāde uz mājām. Tā ir oriģināla dāvana, jo, kā jau visu mūsdienās, arī svaigu gaļu iespējams pasūtīt internetā ar piegādi līdz namdurvīm. Ceplīši piedāvā plašu gaļas izvēli, to starp, svaigu gaļu, desas un cīsiņus, šašliku marinādē, kā arī dažādus žāvējumus. Īstam gardēdim būs lieli prieki!

 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

restorāni rīgā dāvanu karte

Ja nezini, kādu restorānu izvēlēties, tad ir lieliska dāvanas alternatīva šajā ziņā – dāvanu karte Restorāni Rīgā. Tā vietā, lai dāvanu karte būtu derīga 1 restorānā, šajā dāvanu kartē ir apvienoti vairāki restorāni. Vīrietis varēs izvēlēties starp 11 restorāniem un doties pakaļ savai maltītei uz viņam atbilstošāko restorānu. Lieliska izvēles iespēja un noteikti izdevusies dāvana!

 


Visas restorānu un krogu dāvanu piedāvājumus skatīt FromMe kategorijā Dāvanu kartes gardēdim. Ja vien nevari izvēlēties īsto restorānu, tas nemaz nav jādara, jo ir dāvanu karte Restorāni Rīgā – tā derīga 10 dažādos restorānos Rīgā.

 

 

ražots latvijā dāvanu karte

 

 

Labai pašsajūtai un izskatam

Uzdāvini vīrietim kādu praktisku dāvanu, kas izcels viņa stilu un liks viņam justies par sevi pārliecinātam. Vai arī uzdāvini vīrietim Ziemassvētkos relaksējošu atpūtu kādā SPA centrā. Tomēr, lai sajustos labam un skaistam no ārpuses, ir jābūt laimīgam un mierīgam arī no iekšpuses.

 

Knockout Barber Shop

knockout barbershop dāvanaKnockout Barber Shop apmeklējums ir kas vairāk par parastu frizieri.  Tā ir jaunā viļņa barbershop kultūra un atmosfēra, kas savu darbību uzsākusi jau 2013. gadā. Darbā tiek izmantoti labākie instrumenti, kosmētika un tehnika, kas apvīta ar gadsimtiem garu vēsturi un tiek izmantota, lai sasniegtu labākos rezultātus griezumiem un skūšanām. Lieliska vieta, kur sapucēties jaunajam gadam.
 

Stilīgas zeķes no Karma Sock

zeķes no karma sockPašmāju zīmols Karma Sock rada stilīgas un krāsainas zeķes. Ja nezini, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, tad šī būs piemērotākā dāvana. Jo vairāk pieaugam, jo vairāk novērtējam foršas zeķes kā labu dāvanu. Dāvanu karte Karma Sock ļaus vīrietim pašam izvēlēties dažādas stilīgas un latviska dizaina zeķes ikdienai. Vēl viens variants ir Zee Socks – stilīgas zeķes ar interesantiem dizainiem. 

Timberland dāvanu karte apaviem un apģērbam

timberland dāvanu karte

Timberland ir pasaules līderis augstākās kvalitātes apavu, apģērbu un aksesuāru projektēšanā, ražošanā un tirdzniecībā. Tuvojoties aukstākajai ziemas sezonai, vīrietis noteikti priecātos par jaunu ziemas apavu pāri – lieliska dāvana Ziemassvētkos! Dāvanu karte Timberland atļaus vīrietim arī pašam atrast sev vislabāk piemēroto apģērbu vai apavus!

Ženēva – eleganti rokas pulksteņi 

rokas pulkstenisRokas pulksteņu dāvanu karte ir piemērota dāvana vīrietim, kurš labprāt atsvaidzinātu savu ārējo koptēlu. Rokas pulkstenis lieliski papildina vīrieša izskatu, pauž nopietnu pirmo iespaidu un kalpo par praktisku un vienlīdz elegantu aksesuāru. Pastāvīga pulksteņu kolekcijas atjaunošana, garantijas saistību izpilde un servisa apkalpošana ir tas, kas raksturo pulksteņu veikalu Ženēva.

 

Ražots Latvijā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karteZiemassvētki ir piemērots laiks, kad gribās atbalstīt vietējos ražotājus. Izvēloties dāvanas svētkos, iespējams vienlaicīgi sarūpēt foršas dāvanas savējiem un arī atbalstīt pašmāju uzņēmumus. Universālā Ražots Latvijā dāvanu karte ir lielisks piemērs, jo vīrietis varēs izvēlēties kādu no daudzajiem pašmāju veikaliņiem.

 

Tattoo Imanta tetovēšanas salons

tattoo imanta dāvanu karteTattoo Imanta dāvanu karte ir drosmīga dāvana vīrietim, kurš jau kādu laiku apsver sava vizuālā tēla nomainīšanu. Ja vīrietis novērtē tetovēšanas mākslu un labprāt saņemtu šādu dāvanu, tad šis ir izcils dāvanas piedāvājums tieši tev. Tattoo Imanta ir viens no profesionālākajiem tetovēšanas saloniem Rīgā, kam ir sniegts klientu visaugstākais novērtējums.

 

 

Citus līdzīgus dāvanu piedāvājumus meklē FromMe kategorijā SPA un skaistumkopšana.

 

Sirsnīgs dāvanas iesaiņojums

Izvēloties vīrietim piemērotu dāvanu, neaizmirsti parūpēties arī par tās iesaiņojumu. Arī praktisku dāvanu karti iespējams pārvērst par sirsnīgu dāvanu, ja tā tiks pienācīgi noformēta un pasniegta ar laba vēlējumiem. Izvēloties dāvanu kartei skaistu iesaiņojuma dizainu un klāt pieliktu Skrīveru saldumu gardo šokolādi, dāvanas saņēmējs būs vairāk kā priecīgs!

fromme dāvanu karte ar sokolādi

Galvenais, ka dāvanu kartes varēsi aizsūtīt uz saņēmēja e-pastu jau 5 minūšu laikā. Vai arī skaisti iesaiņotu pasūtīt ar Omnivas pakomātu vai pasta starpniecību, kas aizņems dažas dienas laika. Ja svētku dāvanas sāktas meklēt laicīgi, tad šis ir labākais risinājums, kā nodot sirsnīgu dāvanu!

 

Ceram, ka tev šīs Ziemassvētku dāvanu idejas noderēs, lai iepriecinātu vīrieti Ziemassvētkos vai, iespējams, pat citos svētkos kā dzimšanas dienā, gadadienā, vārda dienā u.c. Ja vēl joprojām nezini, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, tad citas vērtīgas dāvanas atradīsi FromMe sadaļā Ziemassvētku dāvanas.

 

Lai sirsnīgi svētki!

 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu