Eleganta pasēdēšana!

13.09.2012

Sēdēt var dažādi, visādās vietās un uz dažādām lietām, galvenais, lai vietas pietiek un nekur nekas nespiež …

Mēs Tev piedāvājam 5 idejas elegantai pasēdēšanai!

1. Var sēdēt šādi – jautri un bezrūpīgi kā bērnībā! Šūpojies tik un sapņo ar vaļējām acīm! Runā, ka tie cilvēki, kuri saglabā spēju priecāties un sajūsmināties par pasauli kā bērni, uztver dzīvi ar bērnišķīga naivuma piedevu, ir laimīgāki nekā nopietnie. Varbūt tā ir, varbūt nav, bet bērnu klātbūtnē mēs paši kļūstam pozitīvāki,  neviļus pasmaidām, un dzīve kļūst krāsaināka! Tāpēc, mūsuprāt, ir jāizmanto katra iespēja, lai iepriecinātu bērnus!

2. Nav tomēr ērti uz koka zirdziņa? Muguru spiež? Tādai pufīgākai sēdēšanai Tev un draugiem noderēs ļoti ērts un maigi ieskaujošs sēžammaiss – liels vai mazs, no izturīga auduma vai kvalitatīvas ādas darināts, un krāsu izvēlies pats!

3. Gribi ko neparastāku? Varbūt pamēģini kokā? Absolūts eko! Un Tu beidzot varēsi iemācīties atšķirt zvirbuli no baloža, jo viņi noteikti nāks palūkot vai Tev nav kāds garšīgs cienastiņš. Galvenais – Tu daudz uzturēsies svaigā gaisā, un Tevi noteikti pamanīs! Uzaicini draugus uz pasēdēšanu kokā! Kurš gan spēs atteikties?

4. Savukārt romantiski oriģinālai divvientulībai īpaši piemērots, mūsuprāt, ir šis sēžamais. Tā teikt, vienkārši ģeniāls un ģeniāli vienkāršs! Mēs to nosauktu “Celma atdzimšana!” Īpaši patiks tiem, kuri izmanto lietas un priekšmetus līdz pēdējam, un vienmēr cenšas atrast pielietojumu “veciem krāmiem”.

Iedomājies, Jūs divatā sēžat uz šāda smuka celmiņa, skaitāt jestrās meža vāveres vai klausāties meža zvēru un putnu sadziedāšanos! Burvīgi! Un labākais – Tu šādu celmu vari arī nozāģēt (vai palūgt to izdarīt savam vīrietim), novietot to, kur patīk, piemēram, uz mājas jumta, un naktī skaitīt krītošās zvaigznes! Patiesa romantika!

5. Jā, ar izdomas un fantāzijas palīdzību vienmēr atradīsi kur apsēsties, bet kā panākt, lai ir reizē gan mīksti, gan ērti, ganmoderni? Tad vajag krāsainu un modernu mīksto soliņu, uz kura sēdēt un skaitīt zvaigznes!

Dāvanu idejas un padomi

Skolotāju diena – ko dāvināt?

Skolotāji ir  nozīmīga mūsu dzīves daļa. Viņi ...

Lasīt tālāk

FromMe karte - iespējams, labākā dāvanu karte Latvijā

Par to, kāpēc FromMe karte ir labākā izvēle meklējot tiešām noderīgu dāvanu vai ...

Lasīt tālāk

Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

Pasniedz oriģinālu dāvanu dzimšanas dienā vai citos svētkos, uzdāvinot līdz ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karte restorānā - baudāma dāvana ar vērtību

Ko dāvināt svētkos? Labā ziņa ir tāda, ka dāvanu karte restorānā patiks visiem! Esam ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu