Turku eksotiskais pirts rituāls Hammam, 40 min

Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Eksotisks Turku pirts rituāls ķermeņa un gara attīrīšanai Opera Hotel & Spa.  Atrodiet savu atpūtas oāzi pašā Rīgas centrā!

  Hammam procedūra jeb turku Hammam rituāls ir Vidējo Austrumu mitrās jeb tvaika pirts veids. Rituāls sastāv no karsēšanās tvaika pirtī, pīlinga ar Kese cimdu un putu masāžas uz silta marmora galda.  Interesanti, ka, lai gan arābi tiek minēti kā Hammam rituāla izveidotāji,  šī vannošanās tradīcija bija nozīmīga jau seno romiešu kultūrā!
   
  Kā tas notiek?
  Hammam rituāls sastāv no vairākiem etapiem, kas ir jāievēro, lai varētu veikt ķermeņa attīrīšanu. 
  1. Sagatavošanās rituālam
   Lai ķermeņa attīrīšana rituāla laikā notiktu efektīvāk, ķermenis ir jāizsilda. Tāpēc iesakām pirms rituāla apmeklēt kādu no pirtīm. Pirms Hammam rituāla vēlams dzert daudz ūdeni.
  2. Ķermeņa attīrīšana – skrubis un ziepju masāža
   Pēc sakarsēšanās jādodas uz Hammam telpu, kurā atrodas silts marmora galds. SPA speciālists veic ķermeņa attīrīšanu ar skrubi vai olīvu ziepēm un speciālu kese cimdu. Pēc skrubēšanās seko ļoti patīkama un relaksējoša putu masāža.
  3. Rituāla noslēgums 
   Pēc putu masāžas aicinām relaksēties un izbaudīt tēju atpūtas telpā.
   Veicot Hammam rituālu, būtiski ir nevis uzreiz atgriezties ikdienas skrējienā, bet gan ieplānot laiku atpūtai – lai muskuļi atslābst, prāts kļūst mierīgs un ķermenis var atbrīvoties no uzkrātā stresa. 
  Hammam nav tikai mazgāšanās rituāls, bet arī ķermeņa, prāta un dvēseles attīrīšanās!
   

Dāvanā ietilpst: eksotisks Hammam turku pirts rituāls, ķermeņa un gara attīrīšanai  vienai personai Opera Hotel & Spa - karsēšanās tvaika pirtī, pīlings ar Kese cimdu un putu masāža uz silta marmora galda.  
 
Piedāvājuma noteikumi:
 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!
 • Rezervāciju var veikt, zvanot uz tālr.: 67559650 vai rakstot uz e-pastu: spa@operahotel.lv.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Opera Hotel & SPA - SPA centrs dāvanu karti € 15 - 85 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Opera Hotel & SPA - SPA centrs dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu