Golfa apmācības – Zaļās kartes kurss golfa klubā “Viesturi”

Uzņēmums: Golfs Viesturi
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Golfa klubā “Viesturi” piecās apmācību nodarbībās ar treneri iespējams apgūt spēles pamatus un saņemt Latvijas Golfa federācijas oficiālo Zaļo karti, kas ļauj patstāvīgi spēlēt laukumā.

  Golfs Latvijā kļūst aizvien populārāks un pieprasītāks sporta veids. Golfa kluba “Viesturi” 25 km/ha laukumā ar deviņām bedrītēm iespējams apgūt spēles pamatus un tehniku, beigās saņemot Zaļo karti – Latvijas Golfa federācijas izsniegtu oficiālu dokumentu, kas dod iespēju patstāvīgi spēlēt uz lielā laukuma.

  Golfa klubā “Viesturi” iespējams izbaudīt aizraujošu spēli, pārbaudīt savu kustību koordināciju un acumēru, kā arī gūt pozitīvas emocijas un oriģinālā, sportiskā aktivitātē pavadīt laiku.

  Dāvanu kartes saņēmējam paredzētas piecas nodarbības ar pieredzējušu treneri golfa klubā “Viesturi” 50 minūšu garumā, kā arī spēle laukumā.

  Uzdāvini jaunu aizraušanos!   

 • Dāvanu karte paredzēta vienai personai;
 • Nodarbību laiki, vienojoties ar treneri;
 • Apmācības notiek visa gada garumā;
 • Iepriekšēja pieteikšanas, zvanot pa telefonu +371 26444390.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Golfs Viesturi dāvanu karti € 20 - 500 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Golfs Viesturi dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu