BRUN! ATELIER – uzvalku, kreklu un kostīmu individuāla šūšana dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Dāvana

  Individuāli drēbnieka šūts krekls, blūze uzvalks vai sieviešu kostīms. 

  BRUN! ATELIER piedāvā

  Uzņēmums BRUN! ATELIER pēc individuāla pasūtījuma šuj blūzes un kreklus, kā arī uzvalkus, konsultējoties ar stilistu un drēbnieku, izvēloties no vairāk kā 200 Albini Group kolekcijas audumiem, piemeklējot piemērotāko apkaklītes, aproču veidus, kabatu variantus, kā arī citus dekoratīvos elementus augstvērtīgiem, kvalitatīviem un klientam piemērotiem krekliem. 

  Par BRUN! ATELIER

  Uzņēmums radīts, apvienojot IRVE drēbnieku 20 gadu pieredzi individuālo biznesa apģērbu šūšanā, piesaistot radošos dizainerus un klientu servisu paceļot augstākajā līmenī. 2010. gadā dizainers Bruno Mellis un modes mākslinieks Bruno Birmanis izveidoja zīmolu BRUNI, kur atbilstoši klasiskā stila tradīcijām, konservatīvai toņu gammai un klasiskam augstākās kvalitātes audumam no itāļu ražotāja Albini Group tika radīta pirmā kreklu kolekcija.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  • BRUN! ATELIER kreklus, blūzes, uzvalkus un sieviešu kostīmus ir iespējams iegādāties pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc dāvanas saņēmējam ir iespēja iegādāties personībai un augumam atbilstošu apģērbu.
  • BRUN! ATELIER sadarbojas ar modes māksliniekiem Natāliju Jansoni, Indru Miklāvu un citiem, kas rada modeļus īpaši BRUN! ATELIER klientiem.
  • Ir iespējams izšūt arī monogrammas.

  Ņem vērā

  BRUN! ATELIER iesaka pieteikties pirms salona apmeklējuma, lai drēbnieks būtu pilnībā klienta rīcībā.

Pirms BRUNI! ATELIER apmeklējuma nepieciešams veikt rezervāciju pa tālr. +371 28600086. 

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu