NUKO.lv - lielveikals internetā ikdienas pirkumiem dāvanu karte

Par piedāvājumu

  Lielveikals internetā NUKO.lv ir vietējs uzņēmums, izveidots ar mērķi piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem mūsdienīgu iepirkšanās veidu pārtikas un ikdienas precēm.

  NUKO.lv sortimentā ietilpst:

  • svaiga pārtika;
  • augļi un dārzeņi;
  • preces mazuļiem un bērniem;
  • viss skaistumam un veselībai;
  • sadzīves preces;
  • barība un aksesuāri mājdzīvniekiem;
  • mājsaimniecības preces.

  NUKO.lv garantē drošu un uzticamu servisu, piedāvājot vairāk kā 10 000 preču no uzticamiem Latvijas un pasaules vadošajiem ražotājiem. , Pasūtītā prece tiks piegādāta uz jebkuru vietu Latvijā. Tas tiek veikts sadarbībā ar uzticamiem kurjeriem, kas nodrošina piegādi klientam ērtā pirkuma saņemšanas laikā.

  Ikdienas pirkumu veikšana interneta veikalā sniedz brīvību iepirkumu maisiņu nešanas un saīsinās mājupceļu pēc darba dienas, jo nebūs jāiegriežas veikalā. Atkritīs arī gaidīšana rindā, jo internetā rindas nepastāv.

  Uzdāvini praktisku un ērti izmantojamu dāvanu.

Ar dāvanu karti ir iespējams norēķināties par pirkumiem interneta veikalā NUKO.lv. Lai pirkumu apmaksātu ar Nuko dāvanu karti vai FromMe karti, to vispirms ir jāsamaina pret pirkuma apmaksas kodu.

Dāvanu kartes izmantošana:

1. Zvanīt NUKO.lv pārdošanas konsultantam 24116611 vai rakstīt nuko@nuko.lv.

2. Informēt pārdošanas konsultantu par dāvanu kartes numuru, PIN un summu, kuru vēlēsieties izmantot pirkumam. Vienā pirkumā izmantojamās summas ir 10, 20, 30, 40 un 50 EUR vērtībā. Dāvanu karti var izmantot vairākos piegājienos, piemēram, trīs reizes pa 10 EUR.

3. NUKO.lv Jums uz e-pastu nosūtīs pirkuma apmaksas kodu, ar kuru varēsiet veikt pirkuma apmaksu. Par šo summu tiks samazināta Jūsu dāvanu kartes vērtība.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu