Tiny Baby - apģērbi un aksesuāri mazulīšiem dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Tiny Baby ir interneta veikals, kas piedāvā apģērbus un aksesuārus mazulīšiem par lieliskām cenām.

    Tur var iegādāties bodijus, bikšeles, rāpulīšus, jaciņas, bodijkleitiņas, cepurītes, kā arī iegādāties jau gatavus apģērbu komplektiņus vai kombinēt tos pēc savas izvēles. 

    Tiny Baby dāvanu karte noteikti būs lieliska un ļoti noderīga dāvana gan topošajai māmiņai, lai iegādātos pirmās drēbītes un aksesuārus gaidāmajam mazulītim, gan jaunajiem vecākiem, lai papildinātu mazulīša garderobi ar ērtu, mīkstu un mazulītim patīkamu apģērbu.

    Tiny Baby ir svarīgi piedāvāt kvalitatīvu apģērbu un aksesuārus mazulīšiem par saprātīgu cenu! Ar katru dienu uzņēmums aug un pilnveidojas. Ja šodien vecāki neatrod savām vēlmēm atbilstošu apģērbu vai aksesuārus vai, ja nav nepieciešamais izmērs, tad noteikti ir vērts atgriezties pēc neilga laika, jo interneta veikals regulāri tiek papildināts ar jauniem apģērbu, aksesuāru modeļiem, kā arī tiek papildināta izmēru pieejamība.

  • Dāvanu karte izmantojama jebkuru produktu iegādei interneta veikalā www.tinybaby.lv. 
  • Iepērkoties interneta veikalā www.tinybaby.lv, pie pirkuma apmaksas ailītē "papildus informācija" ierakstiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe karti un ierakstiet dāvanu kartes numuru un PIN kodu.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu