Vegskursija ar degustāciju 2 personām – ekskursija no Citāda Rīga

Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Veģetārieši, vegāni, svaigēdāji – kā šie trīs dzīvesveidi atšķiras cits no cita? Vai vegāns varētu ēst sieru? Kā pagatavot gardu vegānu desertu? Vegskursija ar degustāciju ir brīnišķīga iespēja pieredzēt un izprast vegānisma principus un uzturā lietojamos produktus, kā arī pārliecināties par to, cik patiesībā vegānu ēdieni ir gardi!

  Par piedāvājumu

  Latvijā un pasaulē strauji kļūst populārs vegānisms – dzīvesveids, kurā izslēdz jebkādu dzīvnieku produktu izmantošanu pārtikā, apģērbā, izklaidē un citur. Tomēr, par spīti cēlajam mērķim, bieži vien apkārtējo atbalsts nav tik pozitīvs, kā sākumā varētu šķist. Vegskursija ar degustāciju  ir brīnišķīga iespēja redzēt un nogaršot gardos vegānu ēdienus!

  Piedāvājumā ietilpst

  • Divu stundu ilga ekskursija.
  • Vairāki vegāniski produkti, tādi kā siers, desa, piens u. c.
  • Vegānu deserta baudīšana restorānā.

  Dāvanas saņēmējam īpaši patiks

  Ekskursiju vada pieredzējis vegāns, kurš dzīvesveida principus ievēro jau vairākus gadus, tāpēc sniegs informāciju, kas ir balstīta uz paša pieredzi.

  Ņem vērā

  Piedāvājums paredzēts vienai personai, savukārt ekskursija notiek tad, ja grupā ir vismaz seši cilvēki, tāpēc aktuālajiem ekskursiju laikiem jāseko līdzi Citāda Rīga mājaslapā: http://citadariga.lv/lv/.

 •  Dāvanu karte paredzēta 2 personām, savukārt ekskursija notiek tad, ja grupā ir vismaz seši cilvēki, tāpēc aktuālajiem ekskursiju laikiem jāseko līdzi Citāda Rīga mājaslapā: http://citadariga.lv/lv/.
 • Lai izmantotu dāvanu karti, ir jāsazinās ar Citāda Rīga un jāpasaka savs vēlamais ekskursijas laiks pa tālr. +371 25121500. 
 • Iespēja izvēlēties ekskursijas valodu - LV, RU.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 5,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 1,50 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu draugu Medicīnas centrā "Mā-Re" Brīvības ielā 155 (Barona kvartāls), 5. korpusā, Rīgā, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku zvanot pa tel. 25999559.

Pērc Citāda Rīga dāvanu karti € 10 - 185 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Citāda Rīga dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu